Googlei savs DNS serveru tīkls

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Googlei savs DNS serveru tīkls

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 143 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #220403
    msh
    Participant

    damncrow jā, tikai peļņa. Paskaties, kā gūgle sadarbojas ar ķīnas valdību. Tieši tā, kā tu teici – peļņas dēļ.

    #220404
    Wuu
    Participant

    Viss skaidrs, kārtēja notepad.lv piektdiena :”D

    #220405
    aoma
    Participant

    Tiem, kas runāja par gogola peļņu – no kurienes tad radusies tā teiksma par 30 sudraba grašiem un tādi teicieni, kā “tāds arī savu māti pārdos”, loģiski, ka pārdos ar visiem paltrakiem, ja tikai būs attiecīgs piķis.

    Ekshibicionistiem jau varbūt no tā rodas zināms kaifs, bet man personīgi nepatiktu, ja manā guļamistabā un vēr šur tur atrastos novērošanas kameras. Pieskaitiet mani pie paranoiķiem 😀

    #220406
    wolfinj
    Participant

    pareizi!!! neko nevajag kontrolēt, lai plaukst anarhija :nuke:

    #220407
    remarco
    Participant

    Nu goda vārds līdz beigām netiku….

    Kāds nevar īsumā savilkt kopsaucēju ko tad izspriedāt beigās?

    drunk_lizard – klau ja negribi 5cas melnas no kurienes tur tad mēģini paslēpties nevis bļausties tukšumā, starp zombētu tautu nevienu prātīgo nesasauksi. Tu esi palicis viens -cīnies :DDDD

    #220408
    Mad182
    Participant

    Kā man patīk, ka jebkura tēma notepadā spēj pārvērsties spriedelējumos par “lielo brāli”, kriptogrāfiju un džedajiem!

    Būs man arī jāsāk kaut ko pīpēt.

    [img]https://exs.lv/bildes/s/crazy.gif[/img]

    #220409
    Aldis
    Participant

    Kā var tik daudz piespriedelēt par nieka DNS serveriem… 😮 vāks! 😀

    +1 Mad182

    #220410
    elvisburdajs
    Participant

    Tak neviens spītīgi neatzīs otra taisnību vai pārākumu kādā jautājumā. [img]https://bildites.lv/images/m852h5toc7xz3t0unss.gif[/img]

    Viss ir uzlaužams, tas ir tikai laika jautājums. Galvenais zināt algoritmu kādā uzlaust.. 😀

    Mad182 un Aldis +1 😀

    #220411
    Daivana
    Participant

    nezinu vai ākstaties vai nē, Jūsu intelekta līmenī meklējiet cilvēkus šeit http://www.abovetopsecret.com

    #220412
    TokRa
    Participant

    /etc/hosts izglābs pasauli !

    #220413
    TokRa
    Participant

    Katrā ziņā jebkura ISP spēkos ir nobloķēt pieeju 8.0.0.0/8 #53 ^^’

    #220414
    Aldis
    Participant

    TokRa wrote:

    Katrā ziņā jebkura ISP spēkos ir nobloķēt pieeju 8.0.0.0/8 #53 ^^’

    vel katrs provs var nobanot google, youtube, un atstaat tikai .LV zonu, bet vai to vajag? 🙂

    #220415
    Jaunzems
    Participant

    Aldis wrote:

    TokRa wrote:

    Katrā ziņā jebkura ISP spēkos ir nobloķēt pieeju 8.0.0.0/8 #53 ^^’

    vel katrs provs var nobanot google, youtube, un atstaat tikai .LV zonu, bet vai to vajag? 🙂


    vajag gan ,ja jau pirms gadiem chetriem, kad man bija Baltkom nets, ārzemju saiti vērās vaļā tikai pēc 24.00… :seeker: :devil:

    #220416
    Aldis
    Participant

    Lattelecom-am ar bij agrāk tāds internets, kur ārzemes pēc 18:00 bij! 😀 ehh.. vecie labie laiki! 😀 Iedomājies tagad kautko tādu – piemēram Internets Optika 1, .LV zona līdz 18:00, un tad tik pieslēdzas arī ārzemes! 😀

    #220417
    TokRa
    Participant

    Es piedāvāju tikai dns portu bloķēt vai pāradresēt to uz kādu vietējo. Gala lietotājs no tā neko nezaudēs.

    #220418
    Mad182
    Participant

    Ja par tēmu, tad šodien kā reiz atkal DNS sāka gļukot, so tagad lietoju googles DNS serveri. Pagaidām strādā brīnumjauki 🙂

    #220419
    bedris
    Participant

    TokRa wrote:

    Es piedāvāju tikai dns portu bloķēt vai pāradresēt to uz kādu vietējo. Gala lietotājs no tā neko nezaudēs.

    Bermuda trijstūris varētu neizteikties..

    #220420
    afigel
    Participant

    Crow wrote:


    Bet Google ir privāta kompānija.


    nu ja paranoja, tad liidz galam :)))) vai tu esi 100% paarliecinaats?

    #220421
    Crow
    Participant

    afigel wrote:

    nu ja paranoja, tad liidz galam ))) vai tu esi 100% paarliecinaats?


    Nē, gaidu Men In Black 3, lai noskaidrotu to līdz galam 😀

    Kā jau teica – ja kompānija būtu Krievijā, tad varētu nešaubīties, ka darbojas valdības interesēs.

    Totālās kontroles paranoja gan man nav tik ļoti izteikta, kā apziņa, ka visu bīda iedzīvošanās kāre 🙂

    #220422
    dzhonsons
    Participant

    Š orīt Gūgles DNS atņirdzies. 🙂

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 143 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā