Googles meklēšanas kvalitāte ir drastiski kritusies

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Googles meklēšanas kvalitāte ir drastiski kritusies

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156630
    Wuu
    Participant

    Neviens nav pamanījis tādu niķi? Kādreiz varēju visu atrast, tagad meklēšanas kvalitāte ir burtiski nelietojama. Es vairs neko nevaru atrast. Daudzas adreses ir burtiski automātiski ģenerēts sūds. Tagad tiek patērēts divreiz lielāks laiks un lietderīgās atbildes atrodas 3 – 4 lapaspusē. Nemaz nerunāsim par atbildēm kas tika sniegtas 2007. gadā un šobrīd ir vispār nekam nederīgas, tīri dēļ vecuma.

    Es viens tāds? Vai kāds lieto citus meklēšanas dziņus?

    #286451
    samurajs
    Participant

    Nē, taisni pretēji: tikai retu reizi man jāmeklē 2-3 lapā. Parasti viss ir pirmajā. Bet Googles meklis ir jākonfigurē un jāapmāca meklēt to, kas tev vajadzīgs.

    Pie tam uz Chrome un FF meklis nedarbojas vienādi.

    #286452
    shady
    Participant

    Faktiski jau samurajs visu pateica. Svarīgi jau ir pareizi keywordi un papildus konfigurācija meklēšanai. Par pārlūku atšķirībām gan nepateikšu, drīzāk points ir tam, vai lieto googles kontus un tavam history. Tāpēc dodu priekšroku vienam nekā mētājos apkārt pa 101 servisu nodrošinājumu. Paņem chromi, piesaisti gmail u.c. sasaistāmos servisus un miers. Ne jau googles darbiniekam interesē, cik bieži tu lasi Notepadu, bet meklēšanas dzinis zinās, kādas atbildes tev piemeklēt. Un paranoiķi savas negācijas var paturēt pie sevis.

    #286453
    WordPad
    Participant

    Nu tur pēdejā laikā augšā sarodās visādi nederigi agregatori un twitter ieraksti, tikai headlines utt, nākas pameklēt dziļāk…

    #286454
    Garinsh
    Participant

    Vajag parakties dziļāk un veca informācija netraucēs:

    [img]https://www.bildites.lv/images/0l5c1jfyzqhekmutny3k.jpg[/img]

    #286455
    Creep
    Participant

    Smagi bieži kautko meklējot izmet kautkādu citu meklēšanas servisu ar tevis ierakstītajiem atslēgas vārdiem, kas tiešām liekas diezgan dīvaini un debīli, bet ja to neskaita, tad nejūtu, ka kautkas butu mainījies. Vecus ierakstus vienmēr google ir devusi…

    #286456
    usins
    Participant

    Man tieši labāk meklē. Man google monitorē manu apmeklējumu vēsturi manā pārlūkā. Tāpēc tā zin kādas tēmas mani interesē. un ir ļoti precīzi rezultāti. reāli pirmie 20 rezultāti atrisina manas problēmas. Un protams, jāprot precīzāk definēt sava problēma un sašaurināt meklēšanas loku. Es meklēju angļu valodā.

    #286457
    Wuu
    Participant

    Paldies, noderēs!

    #286458
    faq
    Participant

    Vienīgais par ko nevarētu sūdzēties ir google. Esmu neironus papisis dēļ entajiem kantoriem, bet dēļ googles nevienu. Š amie pat apārstējās. Autora problēma: līks.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā