Grib atcelt viesabonēšanas tarifus visā ES

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Grib atcelt viesabonēšanas tarifus visā ES

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152644
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_daseuropa_1.jpg[/imgl]Eiropas Parlamenta deputāte (un vienlaikus Eiroparlamenta viceprezidente) Silvana Koha-Merina (Silvana Koch-Mehrin) apņēmusies panākt, lai jau 2011. gadā visā Eiropas Savienībā tiktu atceltas mobilās viesabonēšanas izmaksas, ko pazīstam ar terminu “roaming”, un kas nozīmē bargus sarunu tarifus, izbraucot uz ārzemēm – tā ziņo Financial Times. “Tagad ir īstais laiks likvidēt viesabonēšanas tarifus visā Eiropas Savienības teritorijā, ieviešot vienotu iekšējo telekomunikāciju tīklu”, tā augstā amatpersona paziņoja presei.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_koch_mehrin_1.jpg[/imgr]Eiropas komisijā jau ir iesniegts attiecīgs pieprasījums, un pilnīgi iespējams, ka viesabonēšanas tarifus atcels jau nākamgad. Viesabonēšanas tarifus noteica pirms gandrīz 20 gadiem, “kad mobilie sakari vēl bija bērna autiņos”, saka Silvana Koha-Merina, “Tad mobilais telefons bija kaut kas ekskluzīvs, un to lietoja vien nedaudzi.” Tagad mobilie telekomunikāciju tīkli ir tiktāl attīstīti, ka piemērot īpašus tarifus nav nekāda pamata. “Vēl jo vairāk tais gadījumos, ja konkrētais mobilais operators darbojas vairākās valstīs”, uzstāšanos nobeidza Eiroparlamenta viceprezidente.

    Avots

    #252775
    Skypewip
    Participant

    😀

    #252776
    Svens
    Participant

    Vienmēr esmu niknojies par to, cik augsti viesabonēšanas tarifi, bet nekad nebiju iedomājies, ka tik reālistiska varētu būt to atcelšana. Labākajā gadījumā nodomāju “Kaut uz pusi samazinātu viņi tos tarifus”. Bet izskatās vairāk nekā lieliski.

    #252777
    nevertell
    Participant

    Es ceru, ka arī par mobilo internetu eiropā man nebūs jāmaksā 80 lati par 20 megabaitiem.

    #252778
    lexxx
    Participant

    “nobeidza Eiroparlamenta viceprezidente”

    #252779
    root
    Participant

    lexxx wrote:

    “nobeidza Eiroparlamenta viceprezidente”


    Nu tas tā, lai visiem būtu skaidrs, ka dāma nejoko. :seeker:

    #252780
    Evers
    Participant

    Man patīk viņas domu gājiens! 🙂

    #252781
    jonjs
    Participant

    Būtu jau ļoti labi, citādi baigi žēl skaitīt norunāto naudu cerams, ka visāda veida operatoru lobberiem nebūs spēka šo klientu pusei noderīgo EP iniciatīvu noslāpēt jau pirmsākumos.

    #252782
    usins
    Participant

    Tagad jau vairs nav nemaz tik drakoniski kā pirms diviem gadiem. 11 sant minūtē vēl daudz maz sakarīgi… 1ls ir 9 minūtes. Var samērā pieklājīgi parunāt un uzzināt to, kas interesē. Bet, protams, ja gadās kādas problēmas un ir jāzvana uz mājām, lai kko risinātu un apiet vairākas minūtes (10-40), tad gan sāk sist pa kabatu.

    Bet nu būtu jau forši, bet beigās nonāks līdz tam, ka būs tikai viens mobilo sakaru operators ES teritorijā, un visur vienam tarifam 😀

    #252783
    Tmkks
    Participant

    Hmm.. Latvijas algai Dānijas, Vācijas vai Francijas telekomunikāciju cenas.. Yey on ney?

    #252784
    prusaks
    Participant

    “…ieviešot vienotu iekšējo telekomunikāciju tīklu…”, nozīmē PSRS part 2 aka European Union. Tālāk apvienosim enerģijas iepirkšanu un visu pārējo.

    Par tarifiem kā tādiem jau būtu prieks.

    #252785
    afigel
    Participant

    prusaks wrote:

    “…ieviešot vienotu iekšējo telekomunikāciju tīklu…”, nozīmē PSRS part 2 aka European Union.


    par cik mees pshi neko nejeedzam vai arii nemaakam (valsts paarvalde), tad varbuut ka tas pat buutu labaak

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā