Gribasspēks

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Gribasspēks

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153661
    Imhoteps
    Participant

    Cilvēka gribasspēks.

    #265035
    shadowmen
    Participant

    Malacis čalis,bet tādam pasākumam vajag naudu(proteīna kokteiļi,uzturs,varb;ut kāds ripulis pa starpu),daudz naudas…Tādus muskoļus grūti izaudzēt strādājot 5 dienas darba,pa 8 vai 10 stundām,ēdot neveselīgi un tērējot pēdējo naudu ģimenes vajadzībām…

    #265036
    Foxsk8
    Participant

    Š is labs, arī jāsāk ēst veselīgi, sabalancēti, skriet pa lauku, tad “datorkrēsls” salūstu vienā momentā, ka būtu tāda uzkačāta būda uzsēstos virsū. 🙂 Normāli, šitais kārtējo reizi pierāda, uz ko ir spējīgs pats cilvēks un viņa organisms, ķermenis.

    #265037
    jonjs
    Participant

    Puisis jau saka, ka viņš ir bijušais futbolists (Amerikāņu). Viņš ir atlēts un cīnītājs jau pēc dabas.

    Visu cieņu.

    Ar tiem datorkrēsliem patiesībā tā ir kā ir, es dēļ saviem 110 kg samērā bieži esmu spiests tos krēslus mainīt :lala:

    Lai gan parasti neviens netic, ka man ir tāda masa 😀

    #265038
    nevertell
    Participant

    Tas jau nav normāli. Fig vajag nosmērēties ar oranžu figņu ? Un rīt muskuļtabletes ?

    #265039
    zemith
    Participant

    shadowmen wrote:

    Malacis čalis,bet tādam pasākumam vajag naudu(proteīna kokteiļi,uzturs,varb;ut kāds ripulis pa starpu),daudz naudas…Tādus muskoļus grūti izaudzēt strādājot 5 dienas darba,pa 8 vai 10 stundām,ēdot neveselīgi un tērējot pēdējo naudu ģimenes vajadzībām…


    Pats nodarbojos ar kultūrismu, bet, protams, neprofesionāli. Varu teikt tik to, ka, lai tā sakačātos, vajag treneri un reāli pat strādājot to var panākt, bet tas ir grūti. Protams, proteīni un citi ne pārāk veselīgi mēsli jārīj un katru vakaru vēl pēc darba ~2h zālē. Sākas locītavu, muguras problēmas parasti tože. Eh…

    Mani tik kaitina cilvēku priekšstats par svaru. Rēali muskuļi ir krietni smagāki par taukiem. Ja, piemēram, kādam pasaki savu svaru, teiksim 85 kg(teiksim netā), tad viņi uzreiz domā, ka resns čalis, bet diemžēl ar taukiem tādu svaru, vismaz cik zinu no manas pieredzes, grūti sasniegt, bet kačājoties – pavisam viegli. Es pazīstu čali, kas gan ir ļoti trenēts un spēcīgs(nav tāds kuilīgs, plati pleci), viņam reāli pat 6paku redz, viņš sver 88kg. Tākā tas liek pārdomāt. Pirms trenējos, svēru ap 78 kg, bija riepa, tagad sveru ap 83 kg, bet riepas un tauku uz ķermeņa vispārīgi, gandrīz nav.

    Ja jau reiz topiks par to, tad savas pārdomas paudīšu. Manuprāt, ir vieta, kad kačājoties tu paliec jau nepievilcīgs. Tādi pārkačājušies proteīnu produkti izskatās diezgan atbaidoši, manuprāt. Pietam, apģērbti, pārsvarā, viņi izskatās kā parasti patukli čalīši. Ja netrenējas, tad uzaug tauciņi un vēl nepatīkamāk paliek. Es uzskatu, ka nevajag pārkačāties ar.

    #265040
    nevertell
    Participant

    Resnumam/tauku saturam ķermenī nav tiešs sakars ar svaru. Svarīga ir auguma attiecība pret svaru. Un vecums.

    #265041
    zemith
    Participant

    nevertell wrote:

    Resnumam/tauku saturam ķermenī nav tiešs sakars ar svaru. Svarīga ir auguma attiecība pret svaru. Un vecums.


    Arī nav. Manis iepriekš minētajā piemērā, čalim drīz tik paliks 18 un ir 180cm garšs, tākā tā attiecība dikti apšaubāma. Reāli svars ir tikai cipars, galvenais kā izskatās, nevis ko rāda cipars.

    #265042
    shadowmen
    Participant

    Viss jau atkarigs,ko velies uzkačāt-masu vai reljefu?Resnam cilvēkam ir vieglāk dabūt lielus muskuļus(ir matreāls ko izmantot),tieviem cilvēkiem ir ļoti grūti tikt pie normāla izmēra muskuļiem(pēc pieredzes-esmu redzējis kā tievi cilvēki ilgi cīnās lai sasniegtu piemēram rezultātu kāds ir video čalim)..

    Un jā muskuļi ir smagāki par taukiem,bet Zemith ko tu malies par to resnumu?Tu video čali uzskati par resnu?Piemēram Jonj ir visas iespējas savus 110kg pārvēst staigājošā muskuļu skapī..

    Zemtih-tevi kaitina,ka redz neviens netic,ka ar 85 kg esi kultūrists?Kā pats teici,tie pārkačātie muskuļu skapji uzvelkot parastas drēbes izskatās kā mazi resnīši,bet iedomājies kā tu izskaties tad?(tavus muskuļus ar drēbēm nevar pamanīt).Cik saproti esi izgājis uz perfekto reljefu,apsveicu,tā turpināt.Un ir jābūt stulbam lai uzskatītu 85kg čali par resnu,tas vispār nekas nav…pašam ir pāri 80kg un uzskatu sevi par maza auguma cilvēku(neesmu resns).

    Bet viena lieta tiešām likās tavā tekstā dīvaina-”Protams, proteīni un citi ne pārāk veselīgi mēsli jārīj”-tu nodarbojies ar kultūrismu(neprofesionāli) un sauc proteīnus par mēsliem?Izskatās,ka tev nav ne nojausmas,ko dari.Proteīni ir visur mūsu pārtika,proteīni nav nekas slikts un nekad nav bijuši(es pat teiktu,ka tie ir ļoti labi),tas ir tikai loģiski,ka strādājot darbā un vakarā vēl kačājoties zālē tu iztērē milzīgu porciju proteīnus(un visas citas vielas),un tev nav laiks uzņemt ar pārtiku visu atpakaļ(praktiski neiespējami),un tieši tāpēc arī jalieto proteīnu kokteiļi(lai muskulīšiem butu ko ēst)…

    Tā lūk-neesi vienīgais,kas nodarbojas ar šim lietām,pieredze man šajā jomā netrūkst,gan medicīniskā,gan praktiskā.

    #265043
    usins
    Participant

    nū, tas tiešām ir gribasspēks. Par to muskuļu audzēšanu utt- ņemot vērā cik resns viņš bija, tad tos 150 poundus mierīgi varēja pārvērst tādos muskuļos, bet ja nemaldos, viņš uzvarot sacensībās dabū naudu, un gan jau viņam ir kaut kādi kursi, kur viņš par minimālu samaksu iedvesmo sev līdzīgos.

    #265044
    jonjs
    Participant

    Traki puikas nu nu 🙂

    Vispār jau mans parocīgākais svars bija tā ap 86 kg pie 191 cm auguma. Visāšākie sportiskakie rezultāti tai laikā bija.

    Toties tīri fiziski un garīgi jutos vislabāk pie 95 kg.

    Kā jau teicu šis puisis ir baigais malacis. Citi viņa vietā izvēlētos noresnēt līdz pilnīgai nemaņai vai vispār iebraukt ar ratiem lielajā kanjonā.

    Manim gan arī gribētos uzturēt svaru tā ap 95 kg, labākais svars manam augumam. Lai gan arī tagad es varu apskriet vidējo statistisko LV iedzīvotāju 100 m distancē, lai gan neesmu vieglatlēts.

    #265045
    Loading
    Participant

    nevertell, labāk izceļās muskuļu līnijas… Pielabojiet, ja nepareizi?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā