Gribi Firefox 4 jau tagad? Viss ir iespējams!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Gribi Firefox 4 jau tagad? Viss ir iespējams!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #224699
    elvisburdajs
    Participant

    Andress, Nu ff ir vairāk skinu un addonu kā operai.. 😛

    #224700
    lilmoder
    Participant


    #224701
    elvisburdajs
    Participant

    lilmoder, Speciāli novilku to FF lai apskatītos, bet kad mēģināju ievadīt ”mozilla:config” man izmeta šādu erroru:

    [img]https://bildites.lv/images/9lq06gamqg7v11fycxa.png[/img]

    #224702
    Professor35
    Participant

    about:config un nebūs errora

    #224703
    Andress
    Participant

    Gribi sev skinu vai addonu? uzkodē pats! Tad nebūs jāvelk caurumaini atmiņu rijoši add-zillas kas tikai add-memory-leak add-cpu-usage add-lame-hands-enablers.

    🙂 … Bet kas tad man. Katrs dara kā grib.

    #224704
    Aldis
    Participant

    Atkal firefoksisti pret operistiem.. 😀 nez man uz firefox viss strada un vnm. ir stradajis.. 🙂 opera atkal vismaz man strada lenak – ieladejot piemeram lapas ar daudz bildem, kautko apaksha skaita [bilzhu skaitu] 😀 lapa notirinaas visaados virzienos, un tad tik ielade – nu nezinu, man piemeram tas traucee – firefoxim ta nav.. 🙂

    #224705
    Andress
    Participant

    FF-arkomāni. 😀

    P.S reāls tests uz ātrumu, izmantojot Ob1 kompi (bez optimizācijas, atlons, vecs), nav protams lēnākais uz zemes bet diemžēl, Opera darba ātrumā ielika kloķi pat Chromei, par FF nemaz nerunajot, viss uz svaigas instalacijas, visi browseri bez addoniem etc. 🙂

    #224706
    Aldis
    Participant

    Nu un kas, Jums tik mega lēnas kastes ir? 😀 es pie kompja 90% strādāju ar browseri, un ja piemēram firefox aizņem 20-25% ram, no probz, tāpēc arī esmu viņus pircis un licis datorā!

    #224707
    Andress
    Participant

    Eto tu. 😀 Es piemēram mēdzu uz viena moņa ieslēgt kādu filmu, uz otra man atvērtas darba programmas. 😉

    #224708
    jezus
    Participant

    ai tapat chrome visus pārlūkus sadragā, google nemirs!

    #224709
    Imhoteps
    Participant

    Opera 10.50 atkarībā no konkrētu mašīnu konfiga apstrādā džavu līdz TRĪJÄ€M REIZĒM ātrāk par pēdējo Chrome (4.0.288.1).

    10.50 ir tikai alfa.

    #224710
    iKey
    Participant

    He he, un Opera 10 (arī mobile) iziet Acid3 testu pilnībā 😀

    #224711
    Imhoteps
    Participant

    FF – plebejiem. Pārējiem – Opera!

    #224712
    Andress
    Participant

    FF ir domāti wuu-veidīgiem CS istiem ar noslieci izvēlēties ne to, kas ir labāks, bet to, ko izvēlas pārējais šo radijumu bars. Tobiš atliks vien Wuu sākt veidot CS modus piemēram ASPnetā (WTF omg) un arī citi pok3s viņam skries līdz. Kāds argumentēs operu- protams, arī Wuu ar savu argumentu “miljons iemeslu kapēc FF ir labākais pārlūks pasaulē” būs klāt.

    Un lūk desmit iemesli kāpēc es izvēlos Opera, ne FF:

    init>

    & VND/WML;

    & DEV Tools;

    & Automātisks cache purge pie memory oflow (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!);

    & Mail;

    & IRC;

    & Torrent;

    & FCKIN DEV TOOOLSZ!!!!?!?!?!!!!!

    & I got the magick stick (wand);

    & Speed dial;

    & Opera Turbo (ibirojs, bite gprs);

    & vel miljons dažādu fiču kas tiešam patīk un kuras var izmantot;

    <

    #224713
    Kon
    Participant

    psc, jūs esat norakstāmi XD

    Vakarnakt uzliku hromēto mēslu kārtējo reizi, neatminos kādu versiju skatījos iepriekšējo reizi, bet tas bija kaut kad vasarā un jāatzīstās, ka jau negribās uzreiz lekt atpakaļ uz ff. Tik rodas jautājums .. man ar ch jau bezmaz vai visas lapas ielādē < 1 s .. kur vēl ātrāk ? :D Un jā Imhoteps zadrots .. nevarēju nepateikt :blush:

    Un lūk, kapēc es lietoju ff visu laiku

    [img]https://bildites.lv/images/o5qxk4cfb5x1rik4e8h2.png[/img] atzīšos, ka man līkas rokas un uz citiem pārlūkiem tā nesanāca 😛 , bet kā jau minēju .. ar jauno modes tendenci file menu joslu aizstāt ar vienu pogu , šitas gui sīkums zaudē jēgu

    #224714
    Imhoteps
    Participant

    Niideej`! Datuve aizvien darbojas. Ej mājās, нищеброд убогий!

    #224715
    Evers
    Participant

    Andress, nu gan muļķības sarunāji, tas ka daudz pokes lieto FF, neko sliktu nesaka par pārlūku, daudz ērtāks, ļoti viegli pielāgojams katra unikālajām iegribām un vēlmēm ar daudziem papildinājumiem kuri ir arī viegli atjaunināmi (operas skripti klāt nestāv, endjūzerim automātiski atkrīt). Par performanci runājot, ir man šādi tādi addoni, bet nu galīgi nesūdzos, veras viss naski.

    Quote:

    & Opera Turbo (ibirojs, bite gprs);


    Nu šī funkcija vispār nav cienīga saukties par funkciju, darbā man ir 128kilobitu līnija, cik es esmu mēģinājis to Turbo, viņš vairāk ir nosprādzis nekā darbojās.

    Quote:

    & Torrent;


    Nu tā jau ir ņirgāšanās 😀 , Ja torrentu trakera turētājs nebūs dulburis, tad viņš būs nobanojis operas klientu, jo viņam nav vajadzīgi niekalbji kas tikai novelk un notinās, tādējādi nepildot P2P principus.

    #224716
    shady
    Participant

    Nu, ko var ņemties? Katrs lieto, kas viņam labāk iet pie sirds, jo katram vajadzības, prasības ir savādākas!

    #224717
    Evers
    Participant

    P.S. Operu nekritizēju, kā pārlūks “out-of-box” vienkāršām vajadzībām un mazām prasībām, un dažiem ar konkrētām specifiskām vajadzībām, kas operā jau ir iekļautas (ff’am ar addoniem) , ir lielisks un nasks pārlūks. 🙂

    Tracina, ka par FF sarunā galīgas aplamības, vai nu nav lietojuši, vai lieto uz briesmīgi vecas kārbas, vai arī problēma starp krēslu un monitoru. Vai arī vienkārši pa dzērumam uzlika. 😀

    #224718
    Gakh
    Participant

    Andress wrote:

    FF ir domāti wuu-veidīgiem CS istiem ar noslieci izvēlēties ne to, kas ir labāks, bet to, ko izvēlas pārējais šo radijumu bars. Tobiš atliks vien Wuu sākt veidot CS modus piemēram ASPnetā (WTF omg) un arī citi pok3s viņam skries līdz. Kāds argumentēs operu- protams, arī Wuu ar savu argumentu “miljons iemeslu kapēc FF ir labākais pārlūks pasaulē” būs klāt.


    Parādīji savu stulbumu, pēc tava teiktā tagad sanāk ka Operu lieto tikai “Advancēti lietotāji, vai uz to pusi” bet FF tikai pokemoni ja ?

    Ja runā par specifikācijām ar ko atšķiras abi browseri, tad OK, bet tas ko tu tur nomurgoji, ir kautkāds stulbums, katrs lieto to kas viņam liekas piemērotāks un ērtāks, nevis skrien līdzi kādam kas lieto jau piemēram FF/Opera/u.tt…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā