Gribu USB vadiņu priekš ķīnas trubas.

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Gribu USB vadiņu priekš ķīnas trubas.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #243599
    web33
    Participant

    Tev neliekas ka esi jocīgs ?

    Nu papēti nedaudz šo situāciju,kurā datumā sāki rakstīt tēmu un kurš tagad !!!!

    Tu esi tas cilvēku tips,kas grib pa velti visu,un lai vēl pieved klāt ss.lv tādi 100 tiem tādus uzreiz sūtu n*** P.S

    Ar tādiem sarunā tikšanos un lai gaida alnis,tā viņus ar vajag pārmācīt lai mazāk tādi p*** .

    #243600
    aidskillz
    Participant

    Tēma tika sākta, kad tas gals vēl kautkā turējās kopā. Tagad ir čavinieks viņam. Par velti es te nevienam neko neprasu.

    Prasīju, vai kādam LIEPÄ€JÄ€ nav lieks tāds sūdelis, jo man nespīd tuvākajā laikā tikt ārā no Liepājas.

    Ja man būtu iespējas pasūtīt no kautkurienes to sūdu, domā es čakarētos meklēt forumos un sludinājumos?

    Un web, par to kāds es esmu cilvēks, tu tik tiešām nevari spriest.

    #243601
    Aldis
    Participant

    Jāāā nu galīgi trakumi ar Tevi, tad varu pasūtīt to kabeli caur savu ebay kontu, tik naudu ieskaiti, atnāks pie tevis pa pastu 😛 😀

    #243602
    web33
    Participant

    AIDSkillz wrote:

    Tēma tika sākta, kad tas gals vēl kautkā turējās kopā. Tagad ir čavinieks viņam. Par velti es te nevienam neko neprasu.

    Prasīju, vai kādam LIEPÄ€JÄ€ nav lieks tāds sūdelis, jo man nespīd tuvākajā laikā tikt ārā no Liepājas.

    Ja man būtu iespējas pasūtīt no kautkurienes to sūdu, domā es čakarētos meklēt forumos un sludinājumos?

    Un web, par to kāds es esmu cilvēks, tu tik tiešām nevari spriest.

    Ieskaiti man kontā 5Ls es Tev pasūtīšu !!!! (BEZ JOKIEM) uz tavu norādīto adresi .

    P.S Tēmu varēs aizvērt

    #243603
    Toms
    Participant

    Nu bet Edgar.

    Tad jau topika sākumā būtu norādījis, ka Tev nav iespēja pasūtīt un ar kāda starpniecību tas jau sen būtu izdarīts.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā