Grooveshark ir pārgājis uz html5

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Grooveshark ir pārgājis uz html5

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152798
    Kon
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/wwuf167f6zat562r06u2.png[/imgl]Ir divas lietas, no programmatūras un WEB servisu klāsta, par kurām esmu gatavs maksāt: Mans iemīļotais audio atskaņotājs MediaMonkey un uz WEB tehnoloģijām balstītais audio serviss – Grooveshark (1). Ja es būtu piedzimis kādā no Spotify atbalstīto valstu klāsta nevis mūsu supervalstī, tad iespējams izvēle kristu par labu Spotify, bet nu… Grooveshark tikko ir pārgājis uz html5, kas ievērojami uzlabojis servisa veiktspēju un padarījis to mazāk resursu ēdošu kā arī ir pārstrādāts servisa dizains.

    Grooveshark ir, manuprāt, viens labākajiem WEB mūzikas servisiem, kas piedāvā klausīties mūziku bez maksas, to kārtojot sarakstos (playlists), atzīmēt iemīļotākās (favorites). Priekš cilvēkiem, kuri nemītīgi vēlas paplašināt savu muzikālo gaumi, noderīga liksies Radio funkcija, kas atlasīs līdzīgas dziesmas jau skanošanājām un mēs varam tā izvēli regulēt izslēdzot dziesmas no saraksta nospiežot “:(” vai “:)”, ja vēlamies līdzīgas dziesmas atlasīt pēc tiko dzirdētās.

    [img]https://www.bildites.lv/images/hktzoycglssbcolx6j1.png[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/sfa3c363if70binon5nj.png[/img]

    Groveshark piedāvā dalīties mūsu muzikālajos jaunatklājumos tādos servisos kā Twitter un Facebook. Arī, ja esam nolēmušu atbalstīt mantkārīgās ierakstu studijas, varam dziesmu arī iegādāties nospiežot buy song konteksta izvēlnē.

    Novēlu patīkamu klausīšanos Grooveshark mājaslapā

    1 : Abi piemēri ir piemēroti lietošanai bez maksas, bet atverot maciņu mēs iegūstam paplašinātu funkcionalitāti.

    #254600
    msh
    Participant

    Kāds sakars debīlam servisam ar mūsu valsti?

    #254601
    cracks
    Participant

    resursus rij mazāk, taču pagaidām tāds mazliet gļukains..

    #254602
    Kon
    Participant

    Varbūt tikai tāds, ka autortiesību dēļ Spotify ir pieejams tikai septiņās pasaules valstīs. ‘supervalsts’ bija mans, anti patriotiskais, mākslinieciskās izteiksmes līdzeklis.


    @cracks
    , padalies ar novērotajām kļūmēm. Vienkārši Es neko, stundu klausoties, neievēroju.

    #254603
    root
    Participant

    Lietoju no laika, kad serviss vēl bija early-beta. Runas par html5 jau gāja, prieks, ka beidzot ieviests. Nākamais ko gaidu, ir text to playlist, kur mana ievadītā tekstuālā pleyliste pārvērstos par GS playlisti.

    #254604
    reGative
    Participant

    Kamēr vēl bija uz Flash balstīts, tikmēr viss bija kārtībā, kā pārgāja uz html5, tā viss, pleylisti pazuda, izveidot jaunu nav iespējams, sameklēt dziesmu nav iespējams. ok, caur mozillu var būt tā ir, bet caur chromi, nav iespējams atjaunot aizmirsto paroli, normālu tekstu vietā rādās kkādi php kodi.

    #254605
    Kon
    Participant

    Hmm, ļoti interesanti.

    Izmantojot Google Chrome 8.0.552.215 nesaskāros ne ar vienu no Tevis minētajām kļūmēm servisa darbībā. Tiesa necentos atjaunot paroli slinkuma dēļ.

    #254606
    reGative
    Participant
    #254607
    gangstalv
    Participant

    Man tā pat, kā Nīdējam, ar Chrome nav problēmu.

    #254608
    root
    Participant

    mopsim nekas nedarbojas 😀 pataloģisks mopsisms 😀

    #254609
    Crow
    Participant

    Bah. Eto že ASP.NET. Nav brīnums, ka nedarbojas. Un vispār – vai tad ASP.NET atbalsta HTML5 jau, vai arī tur vienkārši sataisīts kišmiš ar rozīnēm? o_O

    #254610
    aoma
    Participant

    mopsi es atceros no tā laika, šmurgulis kaut kad mēģināja te iebraukt ar visādu s^’du tirgošanu (banotais kenobi pat bija šo paņēmis savā paspārnē), tagad puisis pat kaut kādu lietotāja krāsu nopelnījis, vispār smieklīgi

    #254611
    Obsid’
    Participant

    Visai patīkams acij kļuvis salīdzinot ar veco, tagad atkal atgriežos pie aktīvajiem klausītajiem. Pārsteigums bija tas, ka ff 3.6.12 spēja mierīgi strādāt ar html5 grūvšarkā.

    #254612
    dzhonsons
    Participant

    operas 11.betai arī nav problēmu – darbojas itin viss.

    #254613
    azazul
    Participant

    Bullshit’s

    Lapa joprojām izmanto XHTML1.0

    Look at the source.

    #254614
    grisha
    Participant

    NOteikti ka kljuudos, bet es to foruma teemu, jaa, nevis zinju. Tomeer reklaamas raksti visur ir.

    Zinja ir pasniegta kaa personiigaas domas, taapeec no manis -1

    Forumaa shii teema dereetu, bet ne sheit.

    #254615
    Kon
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Grooveshark tikko ir pārgājis uz html5, kas ievērojami uzlabojis servisa veiktspēju un padarījis to mazāk resursu ēdošu kā arī ir pārstrādāts servisa dizains.

    Tādā gadījumā raksts būtu tik garš 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā