Grūti laiki boot.lv

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Grūti laiki boot.lv

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148270
    samurajs
    Participant

    Būdams boot.lv reģistrēts (un nebloķēts 🙂 ) lietotājs, saņēmu Email no sponsora – internetveikala M79.lv:

    Quote:

    Sveiks BOOT.Lv portāla reģistrētais lietotāj ar segvārdu samurajs,

    BOOT.Lv sponsoram datorsalonam M79 ir svarīga ziņa tev.

    Sakarā ar uzņēmuma optimizāciju un gatavību grūtākajam krīzes periodam, tas ir vasarai.

    Īslaicīgi tiek aizvērts veikals Matīsa ielā 81 un esošie darbinieki pārriet strādāt Tērbatas ielā 83b.

    Tātad ja vēlies iegādāties par īpaši zemām cenām datortehniku, tad dodies uz http://www.m79.lv adresē redzamajiem saloniem Tērbatas ielā 83b vai Biķernieku ielā 51.

    Novēlam M79.lv kolektīvam izturēt un pārvarēt krīzes periodu (jo šis veikals patiešām ļoti labs)!

    Savukārt pats sev atklāju “ģenerālo ideju”, ka daudz labāk būt brīvam kā putnam debesīs, nevis no kāda atkarīgam…

    #192480
    krisis32
    Participant

    ja.. es ar sanjemu to pasu vestuli uz mailu!

    #192481
    Foxsk8
    Participant

    Š is pats fakts apstiprina arī to, ka reklāmas ievietošana iekš boot.lv nu jau lētākais banneris dienā maksā 5 Ls.

    Paskatoties uz to pašu Datuvi un Bootu, varam secināt, ka ekonomiskā krīze šos portālus ir skārusi ļoti būtiski.

    Secinājums: Kas būs ar notepad.lv, notepad.lv vienmēr ir bijis neatkarīgs un tā teikt open-source portāls, tāpēc vienīgais ko mums vajag mūsu pastāvēšanai ir svaigs gaiss, 60 Ls hostinga pakalpojumi, 8 lati domēnam un daudz daudz entuziasmu, labus moderātorus un atsaucīgu tautu 🙂

    Krīze notepadu varbūt skar tā netieši, jo man rēali ir uzradušies ļoti daudz darbi, kas kavē v3 izstrādāšanu. 😎

    #192482
    Mr.Death
    Participant

    Es viņiem neko nenovēlu 😀 Man riebj vnk tie zīmuļi, kas tur vada to balli 😉

    Fox tu taču te nerunā par 60 ls mēnesī? :duno:

    Zinot to, ka notepad.lv ar savu apmeklētību var un vēl kā var pelnīt uz reklāmu, tad šitā bode, netiks slēgta ne mūžam (nu tā tīri subjektīvi domājot)

    #192483
    Foxsk8
    Participant

    Vari piestrādāt par reklāmas menedžeri, mūsu piķa sadalījumu jau tu zini no cita biznesa punkta skatoties 🙂 Gan jau zināsi par ko es runāju 🙂

    #192484
    Mr.Death
    Participant

    Protams, ka zināšu 😀 Nē nu ok, nostādi Reklāmas sadaļā tikai konstantas cenas 😉

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā