GTX560Ti vs. HD7850?

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio GTX560Ti vs. HD7850?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156464
    Jaunzems
    Participant

    Tāds ir jautājums.

    #285321
    aoma
    Participant

    Es ņemtu pirmo, ar radeonu pāris reizes ir nācies piedzīvot nepatīkamus brīžus, varbūt vienkārši nav palaimējies, bet mani nekad nav interesējusi cena/veikstpēja, toties stabilitāte/iespējas gan.

    #285322
    KristoZ
    Participant

    Man ir pirmā, un esmu itin apmierināts ar to. Klusa, maz karst un labi dzesējas arī pie lielas slodzes.

    #285323
    Willis
    Participant

    GTX 560 Ti ir nedaudz jaudīgāka par HD 6870, tāpēc nav pirkšanas vērta. un līdz ar HD 7850 parādīšanos tirgū gan GTX 560 Ti 448, gan HD 6950 tiek atstātas dubļos. Patērējot mazāk strāvas un uzrādot labākus rezultātus, HD 7850 šobrīd ir vienīgā izvēle šajā cenu zonā. Videokartes domātas spēlēm 2560×1600 izšķirtspējā, augstos iestatījumos.

    https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_7850_HD_7870/8.html

    #285324
    linx
    Participant

    HD7850 veiktspējas ziņā pārspēs GTX 560Ti ..

    #285325
    Jaunzems
    Participant

    Es ņemtu AMD neatskatoties, ja man ar viņu draiveriem būtu tikpat pozitīva pieredze kā ar NVIDIA.

    Paskatoties benčmarkus, tiešām HD7850 izskatās nepārspējams, un elektrības patēriņš arī ir normālāks.

    Pārējais komplekts izskatās šādi. Protams, datoru pirkšu tikai tad, kad Latvijās būs Ivy Bridge. Procesors ielikts tikai tam, lai redzētu aptuvenos cenas rādītājus. šādi

    #285326
    Aldis
    Participant

    Es ņemtu arī pirmo, jau aoma-s pieminēto nesakarīgo problēmu dēļ, un kreizij draiveru dēļ. Varbūt nav tik traki, geimeri labāk zinās teikt. 😀 Man tik no praktiskās puses.

    #285327
    Willis
    Participant

    Kuri geimeri ir tie kuru teiktajam var ticēt un būt pārliecinātam par vārdu patiesumu ?

    #285328
    Evers
    Participant

    Ar Ivy Bridge prātīgi, pavēro, kas īsti būs, temperatūras neesot tik zemas, kā gribētos, vismaz taisot OC. 22nm ir jau tik maza mērvienība, ka rodas jaunas problēmas.

    https://blog.dateks.lv/2012/04/16/gaidamo-intel-ivy-bridge-cpu-izdalita-siltuma-daudzums-augstaks-ka-paredzets/

    #285329
    Anonīms
    Neaktīvs

    Esmu lietojis gan nVidia, gan Radeon. Principā AMD draiveri… nu kā lai pasaka, 98% gadījumu problēmu nav. Protams ir bijuši ekscesi, bet tas ir tik niecīgi, ka nav pieminēšanas vērts. Parasti jau gļukus vairāk izraisa sūdīga dzese, un tā kā radeoniem parasti dzese sūdīgāka, tad tie arī mēdz biežāk uzmest zilo ekrānu. Bet pie normālas dzeses, kas judīgāks, to arī ņem. Pēdēja maiņa bij no HD4870X2 uz tagadējo GT570 ar DirectCU2 dzesi. Piemet pāris latus un paņem ar labāku par stock dzesi, būs tā vērts.

    #285330
    Aldis
    Participant

    Tādi kas testējuši jaunākās videokartes gan uz spēlēm, gan performances testiem, un optimāli māk domāt – respektīvi ar pamanotiem faktiem aizstāvēt nvīdiju vai amd. 🙂 Nevis tāpē, ka labāk patīk.. 🙂

    #285331
    Willis
    Participant

    Es nekur neesmu teicis ka man vairāk vai mazāk patīk GeForce vai Radeon 🙂 un ļoti stipri šaubos ka kāds geimeris pērk videokartes lai tās testēt .

    Vismaz Latvijā es tādu nezinu un par tādiem dzirdējis neesmu, nu varbūt divus, bet tie cilvēki ne tuvu nav gemeri .

    Labprāt dzirdētu piemērus ….. .

    #285332
    Jaunzems
    Participant

    Willi – tāpat, kā mums (man un Shady) dod testēt telefonus, datorus un fotokameras, arī testētājiem DOD videokartes, procesorus un citas ierīces. Viņi nepērk, viņiem ražotāji/internetveikali/citi avoti DOD tās ierīces uz nedēļu, divām.

    #285333
    Faks
    Participant

    Š…em 2gb versiju tad nebūs problēmu 🙂

    https://tehnoshop.lv/?c=849&id=430889

    #285334
    Willis
    Participant

    Willi – tāpat, kā mums (man un Shady) dod testēt telefonus, datorus un fotokameras, arī testētājiem DOD videokartes, procesorus un citas ierīces. Viņi nepērk, viņiem ražotāji/internetveikali/citi avoti DOD tās ierīces uz nedēļu, divām.

    =======

    Jūs jau neesat ‘ierindas geimeri’, kā piemēram no GameVision, UOC vai EXS portāliem, kas attiecas uz videokaršu testēšanu, maz jums to videokaršu testu pēc kuriem varētu spriest par videokarti, tad jau labāk es meklēju visos forumos pēc kārtas atbildi par mani inrteresējošām videokartēm .

    #285335
    Faks
    Participant

    @Willis tā ari 🙂 pats seu pirku GTX 560 TI 2GB Gainward Phantom 2 tikai pēc review youtube video un etc 🙂 isāk sakot nedēļas pavadiju pētot visu 🙂

    #285336
    Jaunzems
    Participant

    Man tādas aizdomas, ka tu mani esi pārpratis. Izlasi manu komentāru lēnām un uzmanīgi.

    #285337
    Aldis
    Participant

    @Willis – jap, ir gluži kā @jaunzems saka (Mani tik nepieminēja, man arī dod visādus testa gadžetus, bet reti ņemu, jo tik bieži nebraukāju uz Rīgu). 🙂 Dod uz testiem, ticu – ka tiem pašiem GameVision puišiem (vienreiz esam klātienē satikušies) 🙂

    Pa UOC-u jau wuu ņemas, un viņš neko vairāk par AMD negrib, nevēlas ieraudzīt. 🙂

    #285338
    Wuu
    Participant
    #285339
    Mahmuds
    Participant

    Pēc testiem AMD ir par kādiem 15-20% ātrāks un, kā jau pieminēja Willis, AMD ir jaunākas paaudzes karte un patērē par 30% mazāk strāvas, līdz ar to, arī vieglāk nodzesēt! Ja man būtu nepieciešamība pēc tik jaudīgas videokartes, es ņemtu AMD!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā