Gudras galvas palīdzību par TOMTOM

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Gudras galvas palīdzību par TOMTOM

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148723
    GulbisRG
    Participant

    Sveiki, Vai kāds man nevarētu palīdzēt. Vakar gribēju uzlikt Tomtom`am (GO 730) jaunāku karti 825 (negribēju maksat 37Ls) un kautko salaidu laikam grīstē. Neslēdzās vairāk iekšā. Un iepriekš varēja redzēt pie removabale storige un tagad viņu WIN vispār neatpazīst. pieslēdzot parāda ka unknow!!! Vai kads detalizēti pa punktiem varētu man palīdzēt???

    #198325
    ruukjis
    Participant

    Mēģini pieslēgt pie cita kompja, ja tas pats, tad visticamāk esi viņu veiksmīgi nokāvis.

    #198326
    GulbisRG
    Participant

    Nu nokāvis diez vai, bet nepareizu uzlicis jauno karti tas toč!!! Nu var jau ari noformulēt ka man ir tukša sd karte un ka lai es dabūju iekša karti!!!

    #198327
    ruukjis
    Participant

    Ja tik vien tā problēma, tad kompis tev korekti uzrādītu kas tas ir, nevis “uknown device”. Iespējams, ka pašam TOMTOM nav ne vaina, bet ir nobeigta pati atmiņas karte

    #198328
    Creep
    Participant

    Izklausās, ka FW būsi nogrāvis, tik nevaru iedomāties, kā. Slinkums skatīties, kā nelegālās kartes uzlikt, bet nedomāju, ka tur būtu kāds sakars ar tomtom firmwari. Viens variants tās atjaunošanai būtu FW Update (tomtom līdzi nākošajā softā to var izdarīt).

    #198329
    GulbisRG
    Participant

    OK Pameiģināšu!!!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā