HDD grib doties mūžīgajā mierā.

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) HDD grib doties mūžīgajā mierā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152346
    Tmkks
    Participant

    Hēy. [:

    Man te viens no cietajiem diskiem [ svarīgākais ] ir iekāpis savā pensijas vecumā.

    Par cik veselības apdrošināšana nav nekāda, tad tā tas arī neatkopjas.

    Tad man bija jautājums, kādas firmas kurš cietnis būtu kvalitatīvs ap 40Ls. Meklēju 500GB. Var arī lētāk.

    Metu acis uz Samsungu: https://www.2u.lv/lat/e-shop/1051.1171.1007_0/SAMSUNG_F3_500GB_3.5%5C_SATA2_7200RPM_16MB_%28HD502HJ%29.120587.html

    Ko sakāt par šo?

    Vai ir kas saprātīgāks par šo summu?

    #249494
    zemith
    Participant

    Samsung neiesaku pirkt, ja gribi ilgu mūžu. Š…em vien Maxtor vai WD.

    #249495
    ob1
    Participant

    Ražotājam nav nozīme. Katram gadās labi diski un slikti.

    Ja gribi, lai disks dzīvotu ilgi un laimīgi, parūpējies lai viņa temperatūra nepāsniedz 40 grādus.

    #249496
    Foxsk8
    Participant

    Man personīgi, Exelstore 80 SATA, iet jau 4 – 5 gadus, precīzi nepateikšu.

    Man vislabāk patīk Seagate.

    https://www.dateks.lv/cenas/23/33388_seagate_500gb_7200rpm_16mb_barracuda_7200_12.php

    Cena arī pieņemama, vari paņemt kaut vai divus.

    #249497
    samurajs
    Participant

    Es ieteiktu

    dateks.lv

    Tas pats regulē savu ātrumu pēc noslodzes, rezultātā mazāk karsīs. Un 1 TB par 41 Ls.

    #249498
    Evers
    Participant

    piebalsoju samuraja ieteikumam! Pats ar tik uz WD esmu uzsēdies.

    #249499
    Tmkks
    Participant

    O, paldies. Laikam arī būs jāpaliek pie Samuraja ieteikuma. Izskatās tīri jēdzīgs. Tagad tikai jāizdomā, ko darīt ar 1TB. 😉 😉

    Bet kāda vaina Samsung F3?

    #249500
    kaqp
    Participant

    Pašam ir Samsung 1TB, normāls cietais. Jau ilgu laiku bez problēmām griežas.

    #249501
    Tmkks
    Participant

    Es lasu review par to WD GP – viņš ir kluss, energoefektīvs, bet ne īpaši ātrs.

    Ja es pērku, es gribu kvalitatīvu un samērā ātru.

    Domāju, ka GP īsti neatbilst pēdējam kritērijam.

    Varbūt ir kāda alternatīva šim?

    #249502
    Foxsk8
    Participant

    Samuraja viedoklim varu piekrist daļēji, jo labāk ir turēt divus HDD, nedod dievs, ja tas viengabalainais TB, aizies ciet, nebūs tik sāpīgi, kā viens no diviem 500 GB tiskiem atkausies.

    #249503
    Tmkks
    Participant

    Nu, es pašlaik reāli meklēju disku failu glabāšanai un visdrīzāk arī aktīvajām augšup/lejupielādēm.

    Man Samsung F3 liekas žiperīgāks kā Green Power, pētot testus.

    Varbūt kādam ir kas sakāms par Green Power vs F3?

    #249504
    ob1
    Participant

    Ja vajag ātrumu, tad ņem Seagate 12-to sēriju.

    dateks.lv – Seagate 1TB 7200RPM 32MB Barracuda 7200.12

    #249505
    Tmkks
    Participant

    Samsungs gandrīz visos testos apsteidz Seagate.

    Laikam palieku pie F3.

    #249506
    Crow
    Participant

    Samsungam nav ne vainas, pašam trīs bijuši, visi dzīvi. Pašlaik F3 griežas uz tip-top un… kur jums tie cietie diski karst? Jūs viņus krāsnī turat?

    #249507
    ob1
    Participant

    Crow wrote:

    Samsungam nav ne vainas, pašam trīs bijuši, visi dzīvi. Pašlaik F3 griežas uz tip-top un… kur jums tie cietie diski karst? Jūs viņus krāsnī turat?


    Jā, Crow, tauta tur tos mirovļņu krāsnīs un aizmirst, ka kastei jāpielik ventilatori.

    #249508
    Mr.Death
    Participant

    Autoor, ja gribi ietilpiibu, tad nepeerc 1tb, bet peerc divus 500gb, protams, ja maks ljauj. Nekaadaa gadiijumaa nenjem ne Samsung, ne HITACHI. :> Sjie divi razjo vienreizeejos hdd – paies divi gadi, un vareesi izmest. (Es protams nerunaaju par iznjeemumiem) Ja nopirksi terabaitu, piebaaziisi pillu ar datiem, tad zaudeejums buus visai kraasnjsj gadiijumaa, ja cietnis izdomaas atstiepties, taapeec, labaak njemt 2 mazaakas ietilpiibas, un tad vai nu izdaliit datus pa abiem, vai sleegt tos kaut kaadaa raid masiivaa, lai viens otru dublee. Datu drosjiiba ir pats galvenais.

    P.s. Ne velti, kad reiz zvaniiju uz datorsevisu prasnjaat peec cietajiem diskiem – man prasiija “kaadu marku?”, es pateicu, tikai ne samsung un to korejiesju/taivaaniesju koprazjojumu, sjie man atbild “juus jokojat? mees tos meeslus vispaar nesuutam.” o.0 😀

    #249509
    delta128
    Participant

    Mr. Death, vai nebija tā, ka pirms dažiem gadiem hitachi iepirka to, kas bija palicis pāri no IBM hdd ražošanas, un kopš tā laika kļuvuši sakarīgāki? Lai vai kā, man hitachi disks laptopam joprojām dzīvs un veselīgs ar 18457 power on hours / 0 reallocated sectors (HD-Tune info).

    #249510
    Crow
    Participant

    Ja maks atļauj un gadiem krātās handpicked pr0n kolekcijas saglabāšana ir vitāla nepieciešamība, tad tiešām RAID1. Bet par tiem ātrumiem galvenais, imo, ir nevis read/write speed, bet seek time. Jo cilvēki parasti nepapūlās defragot disku, kā rezultātā, protams, Windows vaino pie tā, ka lēns, bet īstenā problēma ir paša noziedzīgā nolaidība.

    #249511
    Tmkks
    Participant

    Es savu lielo pr0n kolekciju glabāju Recekļa Binā.

    Maks, diemžēl, patlaban neļauj iegādāties 2x500GB.

    Bet, jā, būtu žēl pazaudēt TB ar datiem.

    Es čekoju vēl atsauksmess par F3, izrādās, ka Dateksā neviens no F3 diskiem nav bijis nests uz remontu 2 gadu laikā. Tas priecē.

    Palieku pie formulas 3. 🙂

    #249512
    Mr.Death
    Participant

    delta128, nelej man svinu ausiis :> es tikko pabeidzu reanimeet datus no viena taada, svaigi nobrukusja, meesla. knapi 3 gadi cietajam diskam un jau mieraa – vot tjebe hitacji. briinos, kaa tos suudus vispaar kaads datoru razjotaajs izveelaas par savu lapsju/pc komponenteem.

    p.s. vinjiem bruuk arii putekljusuuceeji. :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā