HDD savienot ar TV

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV HDD savienot ar TV

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #276479
    BERILS
    Participant

    Īstenībā , vienkārši HDMI vads uz TV no PC , klasiskajā mēdija plejerī after play iestati SHUT DOWN , DONE !!!! I nekas nav jāpērk [hdmi…]

    Kā filma beidzās tā dators ar tevi kopā aizmiegt , tev pat nepakustinot ne pirkstu !

    #276480
    YeaX
    Participant

    kā tu domā cik tas ir ekonomiski? jātaupa katrs saņķiks..

    #276481
    msh
    Participant

    Ja uztraucies par ekonomiju, nopērc datoru ar E350 un pārdod televizoru, tas noteikti patērē vairāk strāvas par monitoru.

    #276482
    YeaX
    Participant

    funny as hell. bet padomā pats, ja tu skaties tv filmu un tev kaut kur isstabā vēl rūc 4 ventilatori, pa dienu ta vēl tā, bet vakaros kad visi jau guļ tas tomēr rada troksni, lidz ar to TV jāgriež skaļāk, kas iespējams nepatiks maniem kaimiņiem, vai arī patiks ..

    #276483
    Jetijs
    Participant

    Man ir WDTV HD Live. Divi USB savienojumi ārējiem diskiem, HDMI televizoram, RJ45 tīklam. No datora var mierīgi pārsviest uz WD tīkla mapi visu, ko vēlies skatīties. Var arī, piemēram, pieslēgt telefonu datoram un tīklā pārkopēt tieši no telefona atmiņas uz WD verķim pievienoto disku.

    Ir ļoti kluss – ventilatora nav. Cik nu disks drusku stirkšķ.

    Principā DLNA ir bullshits. To man atbalsta gan televizors, gan arī WDTV, bet normāli darbojas tikai SD video. HD mēdz gļukot – pārāk liels datu apjoms tīklam.

    #276484
    msh
    Participant

    Ja iemesls ir skaņa, tad tiec ar to galā. Ja kastei vajadzīgi tikai četri ventilatori, tur ir kur izvērsties lai tiktu galā ar skaņu, nevis kā te man, kur ir 11 un kur nevar salikt lielus ventilatorus, jo vietas nav un kaste tāpēc ir diezgan skaļa, kaut gan salīdzinoši ar vidējo lēto kastu līmeni, klusāka. Toties manai vecajai kastei, kurai ir četri ventilatori, ir vienkārši – tu ieslēdz, redzi ka tie visi četri sāk griezties, bet neko dzirdēt nevar 🙂

    #276485
    YeaX
    Participant

    cik tas vis tev kopā izmaksāja?

    nu es domāju wd live un cietais.

    ai bet tas savā ziņā ir diezgan neērti ka vēl viena pulc jāvazā pa istabu, man liekas ka labākais risinājums būtu no pc usb vads galā switch viens uz hdd otrs uz tv un lieta darīta. ne tur kaudze ar vadiem nekā ..

    #276486
    akms47
    Participant

    Tāds Lācīts jau sen vairs tik dārgi nemaksā.

    #276487
    Jetijs
    Participant

    WD TV Live 80 Ls (tagad 60), disks arī laikam kādi 60.

    Tie televizoru iebūvētie atskaņotāji parasti ir stipri štruntīgi, to nesaprot, šito nesaprot, to nerāda… WD atskaņo gandrīz visu.

    #276488
    YeaX
    Participant

    nu nez, mans atskaņo visu, ko esu tur ielicis, pac galvenai jau matrošku atskaņo, kas protams ir FullHD 1080p ižšķirtspējā.. un tad jau man vairāk neko nevajag.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā