Hdd status: caution un dzeltens "current pendin sectors count"

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Hdd status: caution un dzeltens "current pendin sectors count"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161621
    janis84
    Participant

    Labdien. Disks universalais wd 120 gb. kad lieku crystaldiskinfo programmu tad rādās šāds, status: caution (dzeltenes) un “current pendin sectors count” rādās dzeltenes (brīdinājums). vēl mēģināju ar hdd regenerator hirens cd kļūdu labojumus taisīt it kā saka 4 bad sectors recovery, bet pa palaizu pēc tam windowsa akal to crystaldiskinfo akal parādās status caution. Var to izlabot jeb drīzāk diskam tomer ir vismaz 1 bad bloks kuru nevarēs izlabot. vai vispār tādu kā palīgdisku proti priekš failu glabāšanas ir labi lietot?

    P.S. Kā te var pievienot bildi no datora? Gribeju screen shotu pievienot no crystaldiskinfo dialoga loga rezultātiem.

    #322056
    samurajs
    Participant

    4 bad sectors ir nieks, nav īpaši jāuztraucas. Tomēr jāseko līdz vai neparādās jauni. Uz visādiem reģeneratoriem nevar paļauties, to darbība lielā mērā ir ilūzija. Ja disks sāk iet pa skuju taku, uz tāda vēl var turēt mūziku un filmas, bet neko vērtīgu.

    Pievienot bildes: iemet tās iekš bildites.lv un ieliec tagos [img]bildes_URL[/img]

    #322057
    Andron MacBeton
    Participant

    Jānoformatē uz pilnu un tad jānolasa viss. Pēc tam jāapskatās ar reālu protammu, nevis kautkādu Windows pisekli.

    #322058
    janis84
    Participant

    Principā sēru vēsts. Disks jau ir R.I.P. pa llielam, jo taisot ar “WD Data Lifeguard Diagnostics” extended test un pēc tam write zeros viņš vienkārši uzkārās, pēc tam ka parstartēju sistēmu vienkārši klikšķēja un windowsaa neparādijās.

    #322059
    samurajs
    Participant

    Apsveicu, tu savu dzelzi esi veiksmīgi nobeidzis! 😀

    Es HDD neskaros klāt ne ar ko citu, kā tikai ar Victoria (ir Hirens CD sastāvā).

    #322060
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu neko notās tēmas nejēdz. Neraksti tādu huiņu!

    #322061
    samurajs
    Participant

    Cik man zināms, Liepājas datordarbnīcās visi lieto tikai Victoria. Nu ja pats dzelzis atkāvies, tam vienalga nekas nepalīdzēs.

    #322062
    janis84
    Participant

    Vispār viņš tika iepirkts tāds ar “bedām”. Pārdevējs iespējams jau varbūt pat nejēdza pārbaudīt viņu ar diagnostikas programmu ielika datorā un jā strādā strādā jeb arī zināja, bet neteica. Es uzticejos, jo bij “lētais variants.” Paldies dievam pardeva divus otrs iet bez bedam.

    #322063
    Andron MacBeton
    Participant

    Liepājas “datordarbnīcās” lieto arī pirātisko Tildes Biroju lai uzliktu latviešu valodas izklājumu.

    Ja tāds ir tavs etalons tad tu nekad neko nepratīsi.

    #322064
    MeistarsUnVergs
    Participant

    macbetons varēja tukšas pļūtīšanas vietā pateikt kā viņš diagnosticē HDD stāvokli, lai mēs visi varētu pasmieties.

    A jā, ar ražotāja tūļiem un uz tausti ar rādītājpirkstu, kurš pirms tam pabijis tūplī.

    #322065
    Andron MacBeton
    Participant

    Es tev, bezmaksas, varu pateikt ka tavi vecāki ir kropli sūdi, un tu esi izdzimtenis.

    Es varu arī “ārstēt”. Panīdi vel nedaudz!

    Quote:

    Ä€r šādiem ierakstiem Tu sevi pietuvini galma āksta līmenim. Nomierinies taču. Pilnmēness, saprotams, By Usins

    #322066
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Labāk atbildi uz manu jautājumu, citādi es nebūšu vienīgais kam radīsies iespaids ka tu esi dirsīgs kroplēns kurš izvairās no atbildes! Pierādi ka tu esi lielāks specs par klātesošajiem!

    #322067
    albertino
    Participant

    eee beton, kad tu taisies vairoties un kaadu siiko uztaiisit, taadus geenus ka tev nevar laist zudiba ‘DD

    #322068
    cesedy
    Participant

    Jūs vēl klausāties, ko šāds debīls pamuļkis raksta?

    #322069
    Andron MacBeton
    Participant

    Kroplo nedapisteņu forums.

    #322070
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Brīnos kāpēc macbeton nav galma āksta rozā tituls? Viņš pārspēj albertino, 3DKlucis un vēl kā viņu tur sauca kopā ņemtus.

    Es arī mēdzu kādam uzbraukt, bet tad paskaidroju kāpēc. Š eit betons tikai nosauc par nedapistieņiem, bet nesaka ko viņš pats dara, lai būtu dapistenis.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā