HDD tīrīšana

Sākumlapa Forumi Software Windows HDD tīrīšana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153142
    RicoPico
    Participant

    Mana PC Windows mape sver teju 25 GB, Users mape- apmēram tikpat, Program Files- bail ciparu saukt.

    Vai ir kāds glīts softiņš Win7 videi, kurš atrod/dzēš failu dublikātus (ne tikai pēc Filename parametra), smuki parāda mapju izmērus, biežāk lietotos failus/mapes… Vārdsakot, nepieciešams tūlis, ar kuru efektīvi sakārtot HDD saturu.

    Paldies.

    #258474
    nevertell
    Participant

    Pele, klaviere un failmenedžeris. Bet strādā tad, ja esi vienīgais lietotājs, šizofrēnija arī skaitās.

    #258475
    usver
    Participant

    vispirms WinDirStat vai SequoiaView HDD (savulaik iecienītais) uz aci novērtēt, kas tad tik daudz aizņem. Ja iekšā pēc krāsām redzams, ka vairākumu aizņem AVI, tad jāmeklē, kurš jūzeris vainīgs 😉

    Brutāli dzēšanai ir visādi DupeFinder, IOBit piedāvā visādus tmp meklēt un citi. Bet vispirms novērtēt, kas tad tur aizņem vietu – logfaili vai kas.

    #258476
    web33
    Participant

    Laimīgais es vispār nevaru izdzēst mapes 😀

    [img]https://www.bildites.lv/images/vtfip0lyn5ylarzkuk4_thumb.jpg[/img]

    #258477
    usver
    Participant

    web33: tev toč jūzeris saucas “My Documents”?

    iekš win7/vista ļoti daudz simlinku. Izpildi dir /a , lai ieraudzītu, kur īsti tie simlinki ( jeb directory junction īsti dzīvo.

    #258478
    RicoPico
    Participant

    nevertell wrote:

    Pele, klaviere un failmenedžeris

    Tā esmu darijis cik sevi atceros. Bet tas aizņem daudz laika un ir neefektīvi. Lai izmēztu VISU drazu, ir nepieciešams kāds 3. softs, kurš uztaisa kopsavilkumu, pēc kura tad arī redzama visa tā mēžamā miskaste.

    @usver -> Paldies par info. Testēsim. 🙂

    #258479
    Imhoteps
    Participant

    Ja guglā neesi izbanots un ierakstīsi meklēšanas logā ko līdzīgu “show duplicate files”, tiks piedāvāts vesels aplikāciju lērums. Pats gan neesmu sevi nodarbinājis ar tamlīdzīgām manipulācijām, tā kā nepateikšu kas ir kas.

    #258480
    KristoZ
    Participant

    No savas pieredzes varu ieteikt bezmaksas Tree Size Free lielāko “rīmu” noskaidrošanai, bet DV duplicate cleaner klonu dzēšanai.

    #258481
    RicoPico
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Ja guglā neesi izbanots [..]

    Google bija pirmā, pie kuras vērsos, kad apjautu, ka man negribas atkal iet visām mapēm cauri manuālā režīmā. Taču to tūļu ir taaaaads lērums, ka nevarēju saprast kuru īsti grābt un ķert. Pāris tūļu mājaslapas gan apmeklēju (tiesa gan, lai tiktu līdz pašai lapai, vispirms nācās aizvērt visus “You are the 10000000 visitor” popapus), bet tad izdomāju uzjautāt šeit citu lietotāju personīgo pieredzi. Gan jau kādam vēl šis tofiks šķitīs noderīgs esam, jo KristoZ un usver minētie softi ir tīri sakarīgi.

    PS: Iekš Windows mapes lielākā rīma ir “winsxs” direktorija ar simtiem subdirektoriju un n-tiem tūkstošu *.dll failu pašā apakšā. Sver viss tas prieks ~12 GB.

    #258482
    Taurs
    Participant

    del /f /s q/ c:windows*.log

    del /f /s /q c:windowstemp*.*

    del /f /s /q %TMP%*.*

    del /f /s /q %TEMP%*.*

    #258483
    RicoPico
    Participant

    @Taurs -> šīs funkcijas parasti uzticu CCleaner. Lai gan šoreiz pieseivoju arī *.bat failiņu. Paldies. 🙂

    #258484
    web33
    Participant

    usver wrote:

    web33: tev toč jūzeris saucas “My Documents”?

    iekš win7/vista ļoti daudz simlinku. Izpildi dir /a , lai ieraudzītu, kur īsti tie simlinki ( jeb directory junction īsti dzīvo.

    Jā man user saucās My Documents

    Ko tad man darīt lai izdzēstu ? Win 7 lietoju

    #258485
    linx
    Participant

    web33 wrote:

    usver wrote:

    web33: tev toč jūzeris saucas “My Documents”?

    iekš win7/vista ļoti daudz simlinku. Izpildi dir /a , lai ieraudzītu, kur īsti tie simlinki ( jeb directory junction īsti dzīvo.

    Jā man user saucās My Documents

    Ko tad man darīt lai izdzēstu ? Win 7 lietoju


    Palaid sysprep’u, audita modā, izdzēs jūzeri un uztaisi kuru vajag

    #258486
    usver
    Participant

    web33: iekš win7 lietotāju kontu pārvaldība notiek identiski kā citās Win versijās, neredzu atšķirības.

    Ielogojies ar citu lietotāju, kam būtu admina tiesības

    1) Ar start -> run -> control userpasswords2. Prasti dzēš lietotāju/maina tiesības utml. XP bija identiski.

    2) Ar control panel -> administrative tools. Š ajā gadījumā computer management -> Local users and groups. Tur var mainīt logon skriptus, profila atrašanās vietu (lai var uz šāres glabāt datus), utt.

    Darbības atkarīgas no tā, ko īsti vēlies panākt – dzēst lietotāju, pārvietot profila atrašanās vietu vai ko citu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā