Hello Kitty – laba Ziemassvētku dāvana

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Hello Kitty – laba Ziemassvētku dāvana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150163
    jauneklis
    Participant

    [imgl]https://content5-foto.inbox.lv/albums116627598/arturs~citovics/10-12-2009/aa.jpg[/imgl]Hello Kitty ir vienozīmīgi stilīgs atskaņotājs. Vismaz no manas puses varu tikai piebilst, ka iRiver ir viena no tām retajām kompānijām, kurām nu nekādi nevarētu pārmest sliktu stila izjūtu, jo tās veidotie portatīvie atskaņotāji ir vieni no pievilcīgākajiem savā segmentā. Izrādās, ka iRiver pievērsusies arī neordinārāku portatīvo mūzikas atskaņotāju veidošanai, ko apstiprina jaunais Hello Kitty. Atskaņotājs ir ļoti kompakts, medaljona formā, un visi tā vadības slēdži ir attapīgi apslēpti, jo vadība notiek ar kaķēna ausīm un acīm. Hello Kitty nonāks veikalu plauktos neilgi pirms Ziemassvētkiem, tas būs pieejams ar 2 GB un 4 GB ietilpīgu atmiņu, un tā cena būs aptuveni 90 ASV dolāru.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_screenshot_1.jpg[/img]

    Notepad piezīme: konkrētā IT ziņa ir pārpublikācija no Zparks.lv

    #220968
    alfinsh
    Participant

    heh labais. man ir hello kitty usb, stilīgi 😀 usb tiešām labs . tad droš ka šis ne par gramu nav sliktāks. dizains jauks kā radīts skuķim :d

    #220969
    richX
    Participant

    ehh… smuks bez gala, arī krāsu izvēle patīkama, tikai nedaudz neierasti redzēt Hello Kitty logotipu bez rozā vai gaiši zilās vai citām košām krāsām…

    par cenu grūti izteikties, par augstu priekš parasta playera, bet par zemu priekš stila priekšmeta… tātad cena ir daudz maz pieņemama… 🙂

    alfinj, neesmu skuķis, bet dizains arī šķiet patīkams…

    #220970
    daGrevis
    Participant

    Pārāk bērnišķīgi. 🙁

    #220971
    alfinsh
    Participant

    dizains ir pat ļoti labs , es vnk saku , vairāk atgādina meiteņu aksesuārus .

    #220972
    mrrr
    Participant

    baigais pribombas 😀

    #220973
    richX
    Participant

    alfinj, tu ko, hello kitty taču ir tik vīrišķīgs simbols… 😀

    #220974
    TokRa
    Participant
    #220975
    Mateus
    Participant

    Smuks. Manai sievietei ari patiik.

    #220976
    romantika26
    Participant

    Es tadu gribētu! Ka man patīk iRiver!

    #220977
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #220978
    Crow
    Participant

    Kur ir tā minētā sakritība? Zparkam ir patents vai ekskluzīvas tiesības uz kaķveidīgu pleijeru informācijas publicēšanu?

    #220979
    samurajs
    Participant

    Vispār Mopsim 100% taisnība. Ja autors taisīja copy-paste no Zparka – to vajadzēja obligāti norādīt. Tagad sanāk ka jaunēklis publicējis svešu rakstu, uzdodot to kā savu.

    Respektīvi jauneklis ir zaglis. Pirmajā reizē visi pateiksim korī viņam ūūūūūū… suka!

    Ja vēl atkārtosies – par portāla prestiža graušanu izmetīšu ārā uz visiem laikiem.

    #220980
    Crow
    Participant

    My bad. Jā, tagad arī man acu gaišums :> Neizskatījās copī peist, pirmais teikums pielikts… tālāk gan. Pieņem manu klanīšanos, Mopsi.

    #220981
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā