HELPZZ, Grisha sabrauca auzaas ar enkodingu…. .

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Servera puse (php, java, ruby, perl, python) HELPZZ, Grisha sabrauca auzaas ar enkodingu…. .

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148556
    grisha
    Participant

    NU ta beidzot esmu visu smuki lapai sabendeejis. PRobleemas ar charsetiem jau ir sen, jo sen sen atpakalj tika projekts iesaakts mazliet nepareizi.

    Pamataa vajadziiga paliidziiba ar datubaazes paarkonverteeshanu uz utf-8 vai kaut vai windows-1257… .php_myadmin veel arvien apgavo ka ir tas pats kodeejums, kas bija, tjip latin1_swedish_ci , tas paraadiijaas, kad apgreidojos uz mysql 5 . Nav vieniigais gljuks, kas paraadiijies peec apgreida, bet nu tas taa.

    Skjiet Morpheus (iespeejams ka kljuudos) man te nesen pastaastiija kaa smuki paarkonverteet datubaazes ierakstus , bet RTFM’u nemaaku vairs savaa kolhozaa atrast 🙂

    #195970
    azazul
    Participant

    Emm .. mācamies lietot internetu : https://lmgtfy.com/?q=convert+db+from+latin1+to+utf8

    Sekot pirmajā rezultātā atrodamajam, tu nonāc pie šī raksta : Turning MySQL data in latin1 to utf8 utf-8

    #195971
    grisha
    Participant

    Hmm, paldies, sitaadu variantu gan nebiju maniijis. Vairaak gan intresee paarbaudiitas veertiibas, nevis googles rezultaati, jo esmu visaadus variantus izproveejis, visi beztolkaa… .

    #195972
    azazul
    Participant

    Nu tu jau vari vienkārši uztaisīt skriptu, kas nolasa datus no tavām LATIN1 tabulā, konvertēt tos iekš PHP un iepūš citā tabulā,ura ir utf8_general_ci

    #195973
    Anonīms
    Neaktīvs

    Dumpo datu bāzi uz texta failu. Atver Notepad2 vai ko līdzvērtīgu, uzveido jaunu .sql failu ar kodējumu UTF-8 Signed vai unsigned, aizver notepad, atver saglabato jauno failu atkal ar notepad, apskaties vai charsets veljoprojam utf 8, ja ir, atver dumpoto sql , parkopē uz jauno failu, apskaties vai nav mainijies encodings, ja nav saglabā, aizver , atver, saglaba , aizver, ej saglabā visas datu bāzes backupu, pa nakti nodropo visu db un iznicini datu bazi kur glabajas, izveido jaunu utf general ci kolētu DB , importē no jaunā sql faila, garantija 99% 😉

    Vēlkas- ne kopē pa tiešo sql input ķipa iekš phpmya bet importē kā sql failu pie importa 🙂

    #195974
    grisha
    Participant

    Man ir tas viens procents 🙂

    Uzinstaleeju notepad++. sekotju tavaam instrukcijaam, bet nu nekaa. Nu auzas jau ir pashaa mysql dumpaa. Tur viss jau ieskrien kjeburos. Nezinu, agraak nbija nekaadu probleemu ar to ka kjeburi datubaazee, lapaa stradajet normaali.

    Vieniigaa atskjiriiga, Morpheus, dzinu pa taisno mysqlaa, nevis caur phpmyadmin.

    #195975
    Anonīms
    Neaktīvs

    tad paņem caur phpmya to izdari un ar Notepad2 , Notepad++ ik pa mirklim saķēpajas bytemarks vai nojūk enkodings, tur neko nepadarisi….

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā