«Hitachi» HDD veikalos vairs neredzēsim

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas «Hitachi» HDD veikalos vairs neredzēsim

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153533
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_hitachi_hdd_1.jpg[/imgl]Ne reizi vien IT forumos un arī Notepadā rakstīts par Hitachi cieto disku ne īpaši labo kvalitāti. Turpmāk par šo brendu mēs vairs nedzirdēsim vismaz sakarā ar HDD: vadošais HDD ražotājs Western Digital nopircis Hitachi meitasfirmu – ražotni “Hitachi Global Storage Technologies” par apaļiem 4,3 miljardiem dolāru. No tiem 3,5 mljrd. $ ir skaidrā naudā, kā dēļ Western Digital bija spiests uzņemties kredītsaistības. Uzņēmuma nodošanai jānotiek vēl līdz 2011.g. 1. ceturkšņa beigām.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_westerndigital_2_2.jpg[/imgr]Hitachi un WD līdz šim bijusi visai kopīga vēsture. Pirms 2 gadiem Hitachi no WD atpirka vienu no HDD rūpnīcām. Kad 2002. gadā Hitachi par 2 mljrd. $ nopirka IBM HDD ražotni, kādu laiku kompānija skaitījās lielākais cieto disku ražotājs pasaulē. Pateicoties “Hitachi Global Storage Technologies”, Western Digital nu būs vieglāk konkurēt tirgū.

    Avots 1, 2.

    #263472
    maris2912
    Participant

    pieļauju, ka western digital cietni paliks dargāki, sakara ar kredītsaistībām 😮

    #263473
    BOFH
    Participant

    Ka tik cenas nesāk celt…

    Vai arī nesāk zaudēt kvalitāti dēļ ieekonomēšanas uz izejmateriāliem… 🙁

    #263474
    xober
    Participant

    Labi ka Hitachi vairs nebūs, pašam bijusi rūgta pieredze ar hitachi cietņiem… Cenas cerams necelsies tik ļoti lai to izjustu gala paterētajs.

    #263475
    iKey
    Participant

    daži Hitačī modeļi ir klusi, bet sasodīti trausli… ja korpusā ir Hitačī HDD bez amortizācijas, tad basu uzgriešana var beigties bēdīgi

    #263476
    izredzētais
    Participant

    3.5 miljardi skaidrā naudā? tā taāu ir ārkārtīgi liela makulatūras krava o_O

    pašlaik mani pat vairāk interesē iepirkuma process kā fakts par pašu iepirkumu 😀 diez kādēļ vispār šādas summas ir nepieciešamas skaidrā?

    #263477
    StyleZ
    Participant

    Atkal sākās – man nomira viens hitachis, značit firma gavno 😀

    (globāli) Statistiski Hitachi plīst ~2 reizes mazāk kā jūras vārti un rietumu digitālie, vienkārši mūsu banānlandē tie ir stipri mazāk izplatīti..

    #263478
    garaisezis
    Participant

    nu nezinu, man Samsung speja isturet 3, 5 gadus, tad vnk atsledzas, seagate un westerns ap kadiem pieciem gadiem, tad sāka tarkšķēt un pamazām nomira, bet hitachi pec diviem gadiem vnk izdomaja kad sakt radit visadus glukus, ka piemeram eksistejosas mapes tuksas un neesistejosus failus neskaitot to, kad hdd lielums ir viens, bet ctrl +a uzrada ko 3x lielāku izmēru.. pec formatesanas atkodas pavisam, kad pat jaunas particijas nelava iecept.

    Hmmm, nez cik ilgspējīgi ir tie SSD diski.. man viens mazs viens no pirmajiem starpcitu hitachi stav ieks portativaa, bet nu jau tresais gads kā cauri..

    #263479
    dwarf07
    Participant

    Nu, mīlīši, vienīgais Hitachi, ar ko man bijušas darīšanas, man bez brīdinājuma nosprāga pēc 1 (viena) mēneša. Toties ķīniešu ķieģelis exelstore kalpo jau gadus 5 kā ārējais HD, vazāts pa eiropām, mētāts lidmašīnu bagāžās u. tml. kur taisnība?

    #263480
    Kon
    Participant

    biku bezjēdzīgi, mans hp ar hitachi hdd ir ticis ne tikai mētāts, Es pat viņam pašam esmu virsū kritis, šķiet, ka tiešām hdd ražotāju vidū nav sliktu ražotāju, ir tikai statistika

    #263481
    izredzētais
    Participant

    korn, piekritīšu un neiekritīšu .. man viens 2.5″ disks bija piedzīvojis pamatīgus kritienus un turpinājis stradāt bez problēmām vēl ilgi, bet ir arī viens, kurš saudzīgi lietojot ātri vien nobruka.. 🙂 ej nu izproti, labs vai slikts 😀

    #263482
    xcdf
    Participant

    Bija slikta pieredze, bet tur laikam kaut kāds sērijas brāķis tika – 50.datori pēc iepirkuma pirmajiem mēnešiem dabūja mirušus Hitachi HDD savos korpusos.Viens pēc viena , nedēļas laikā.Protams garantija nomainīja – nomainītie ,cik zinu vēl tagad strādā, taču iespaids palika un tagad gluži instinktīvi izvairos no Hitachi.

    Dodu priekšroku Seagate un WD, bet tas balstoties tīri uz personisko pieredzi.

    #263483
    Brutto
    Participant

    Mjā, 2005. gadā no ierindas izgāja mans IBM-Hitachi Deskstar 120(?)GB hdd, kurš bija nokalpojis kādus 2 gadus un uz kura bija simtiem sabildētu foto.

    Kopš tā laika uz Hitachi pusi vairs neskatos:/

    “Deadstar” bļin

    #263484
    Eob
    Participant

    Pēc pieredzes skatoties – ar Hitachi darīšana bijusi tikai ar 2.5″, neviens no pieciem vēl nav nosprādzis, lai arī jaunākajam ir 2.5 gadi.

    Pēc tā, ko redzu servisā liekas, ka vislielākie mēsli ir ~2 gadus veci Samsung SATA HDD, pēc tam nāk WD Caviar, tad Seagate un tikai pēc tam Hitachi. Enīvei, tas visticamāk ir tāpēc, ka man te laukos (Talsos) cilvēki visvairāk ir sapirkuši tieši lētos Samsungus un WD.

    #263485
    Mr.Death
    Participant

    StyleZ wrote:

    Atkal sākās – man nomira viens hitachis, značit firma gavno 😀

    (globāli) Statistiski Hitachi plīst ~2 reizes mazāk kā jūras vārti un rietumu digitālie, vienkārši mūsu banānlandē tie ir stipri mazāk izplatīti..

    kur tu izraavi to savu suudaino statistiku? :> puteklju suuceeju razjotaajam sen jau vajadzeeja apcirpt to cieto disku biznesu. ja jau reiz nemaak razjot vakuumkliinerus, kur tad veel cietnjus. lai gan joprojaam esmu par WD un Seagate, tomeer ir pakliidusjas baumas, ka tie WD cietnji peedeejaa laikaa arii vairs neesot tik labi (vismaz leetais gals). Bet Hitacji – nu cjali, es katru paardienu njemos ar kompju remontiem un manaa pieredzes laikaa sjitaas korejas krutkas ir brukusjas 70% gadiijumu. Daudzi datorsaloni pat izvairaas tos meeslus tirgot.

    #263486
    Kon
    Participant

    btw, tas, ka ir nopirkts, vēl nenozīmē, ka citi hdd būs, vnk wd klāstā parādīsies vairāki jauni modeļi, kas tiks ražoti turpat, kur tika .. vot tak vot +)

    #263487
    StyleZ
    Participant

    Mr.Death wrote:

    kur tu izraavi to savu suudaino statistiku? :> puteklju suuceeju razjotaajam sen jau vajadzeeja apcirpt to cieto disku biznesu. ja jau reiz nemaak razjot vakuumkliinerus, kur tad veel cietnjus. lai gan joprojaam esmu par WD un Seagate, tomeer ir pakliidusjas baumas, ka tie WD cietnji peedeejaa laikaa arii vairs neesot tik labi (vismaz leetais gals). Bet Hitacji – nu cjali, es katru paardienu njemos ar kompju remontiem un manaa pieredzes laikaa sjitaas korejas krutkas ir brukusjas 70% gadiijumu. Daudzi datorsaloni pat izvairaas tos meeslus tirgot.


    Kaut kāds RU saits, kuru tagad uz sitienu nemāku sadzīt rokā, pāris mēnešus atpakaļ bija veicis lielu pētījumu un savācis statistiku par n-simts miljoniem disku vienību, balstoties uz izplatītāju un servisnieku statistiku.

    Tādēļ saku, ka viena tante teica un manā ciemā ir tā un tā, īsti neatspoguļo patieso situāciju 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā