Hokejs: Latvija – Itālija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Hokejs: Latvija – Itālija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151185
    Element
    Participant

    Latvijas hokeja valstsvienība šodien plkst. 17.15 pēc Latvijas laika pasaules čempionātā Manheimā (Vācija) ar Itālijas komandu aizvadīs izšķirīgo spēli B apakšgrupā cīņā par tikšanu otrajā posmā.

    Tavas prognozes? Kursh kuru?

    #235250
    _Mo3_
    Participant

    File.lv totalizatorā uzliku 500GB, ka vinnēsim ar 3:2, redzēsim, vai vinnēšu kko 😀

    P.S vispār summā totalizatorā saliku 11TB, cerēsim ka kko arī atvinnēšu! Olimpiskajās spēlēs 4rām spēlēm rezultātus uzminēju un pacēlu kkur 9TB 🙂 pagaidām gan no izspēlētajām spēlēm nevienu rezultātu neesmu uzminējis 🙁

    #235251
    Jaunzems
    Participant

    Damn. Ja pafišam šo spēli, mēs out?

    #235252
    Element
    Participant

    Ja zaudeejam pret itaaliem, tad taalaak jaaspelee par palikshanu elites grupaa, tobish taalaak mees netiekam. Manas prognozes: vinnesim ar 1 vai 2 vaartu starpiibu. Buus gruuti jo arii itaaliem shii ir izskriigaa speele.

    #235253
    Wuu
    Participant

    Ceru ka izkritīs no grupas…

    #235254
    deivs001
    Participant

    Man velniņš čukst, ka būs 3:2, mēs uzvarēsim.

    #235255
    linx
    Participant

    Wuu wrote:

    Ceru ka izkritīs no grupas…

    Ceru, ka tev iedalīs smadzenes…

    #235256
    elvisburdajs
    Participant

    deivs001, Nu pagaidām tava prognoze ir piepildījusies.. 3:2 😀

    Vispār izskatās ka mūsējie jau 3. spēlē guļ.. Palaiž garām daudz labu iespēju..

    Edit: 5:2 Mēs uzvarējām! 🙂

    #235257
    Foxsk8
    Participant

    Huh, biju klatiene, Mainhaimas arena, bija zbis, aizbraucu, skatos, pilns ar latvieshiem, sarauj, sarauj. Tas ir pavisam kaut kas cits, verot speles klatienee, citas sajutas, citas emocijas, man jau baigi patikas.

    #235258
    shadowmen
    Participant

    laimigais foxsk8…..

    musejie malachi,tagad tik jagaida brinumi pret cehiem….latvieshi pieradijushi ne vienu reizi vien,ka spej radit brinumus,un pat ja zaudes,es par savejiem vienmer…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā