hostings sācis bremzēt

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas hostings sācis bremzēt

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151164
    migors
    Participant

    Sveiki. Man uz Hostgator ir dažas lapas, visu laiku lietoju baby plan un lapas lādējās normāli un viss bija ok. Tagad dienās pārgāju uz nopietnāku plānu, bet kad patestēju weblapu ielādes ātrumu gandīrz nogāzos līdz pat 30 sec. Citos laikos atkal normāli no 0,8 līdz 3 sec. bet bieži ir 20 un vairāk. Sāku runāties ar to suportu viņi man klārē ka viss kārtībā, testē man pingy pārbauda savienojumu no manis līdz viņiem un tt.

    Nezinu ko darīt migrēt prom negribu man te latvijā ir vairākas lapas un te hostings ir dārgs un tie nav tik nopietni projejkti lai maksātu lielu naudu.

    Kāds varētu būt iemesls. vai kur var meklēt ļaunuma sakni :).

    es vienai lapai skriputs un bildes samazināju līdz pat 100 kb caur kompresiju bet tā pat ielāde ir par lielu. Bet galvenais ka bija ta labi un nekādīgi nevaru pierādīt ka pastāv problēma. Viņi saka ka lapas ir slikti kodētas, jā bet sanāk ka vienreiz dienā ir sliktas un citreiz kad ātrums ir 0.8 sec tad labas.

    #234989
    root
    Participant

    Uztaisi savu hostu vai iedod kādam specam lai pamaļ tavus ksriptus. Mok tev noslodzes stundās tur tok kkāda laža palaižas kas visu nobremzē.

    #234990
    migors
    Participant

    It kā bija pirms tam daži jocīgi procesi kas nevērās ciet, varbūt tā tad arī ir problēma.

    #234991
    grisha
    Participant

    tad kur probleema? Sekundi ilgaak ielaadeejas lapa? Nu un? Hosteejies LV, tad arii viss straadaas smuki. LAtvijai ar aarzemeem sameeraa biezhi gadaas probleemas, ieksheejaa tiiklaa ir sameeraa ok.

    #234992
    404
    Participant

    Tiec skaidrībā,kurā pusē rodas tā bremze.Servera pusē laiku var viegli nočekot iemetot skripta sākumā:

    Code:


    $part = explode(’ ‘,microtime());
    $start = $part[1].substr($part[0],1);


    un pašās beigās:

    Code:


    $part = explode(’ ‘,microtime());
    $stop = $part[1].substr($part[0],1);
    echo bcsub($stop,$start,4);


    Ja ar rezultātu viss ok,tad jau tālākais-vai bremze nerodas pārlūka pusē(līki javaskripti lapā,smagas grafikas vai bildes,u.t.t)

    Un visbeidzot pačekot kā pingojas pati adrese.Š tatos esošiem hostiem jau aizture ir normāla parādība.Pašam stāv uz ipage daži projekti,un reizēm gadās vairāku sekunžu bremzīte tīri savienojuma dēļ.

    #234993
    daGrevis
    Participant

    @404

    Code:

    $start = microTime(true);

    // …

    $end = microTime(true);

    echo round($end – $start, 3);

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā