HP Probook un wireless

Sākumlapa Forumi Software Windows HP Probook un wireless

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156570
    Toms
    Participant

    Pirms dažām dienām iegādājos HP Probook 4330s 3G – https://www8.hp.com/uk/en/products/laptops/product-detail.html?oid=5211472 – komplektā nāca W7, antvīruss u.c. lietas. Taču jau esošā sistēma lēni slēdzās iekšā un es izdomāju pārlikt pa jaunam W7.

    Viss tā kā labi, taču radās viena problēma ar wifi – vienkārši nav un viss. Izmēģināti visādi draiveri utt, taču bez problēmām. Ir arī izmēģināts šajā forumā sagoglētā info (identiska problēma – https://www.eoz.lv/showthread.php?t=29439), taču bez rezultātiesm.

    Vai kāds ir saskāries ar kaut ko līdzīgu? Ticu, ka risinājums ir simple as can be, taču man pagaidām tā neliekas 😀 Visu vakaru esmu pavadījis googlējot info un draiverojot, taču bez nekādiem panākumiem.

    #286063
    KristoZ
    Participant

    Ko tev rāda iekš Device Manager? Pati bezvadu tīkla karte ir ieslēgta (ar pogu labajā augšējā pusē)?

    #286064
    Toms
    Participant

    It kā ir ieslēgts – tas jau sākumā tika pārbaudīs. Arī tagagad spiežot, nekādas izmaiņas nav jūtamas.

    Device managerī arī it kā viss ir ok. Izsaukumzīme pie bluetooth, bet nu tas sīkums manuprāt.

    Varbūt tomēr esmu kaut kādu draiveri aizmirsis uzlikt?

    #286065
    Evers
    Participant

    ÄŒipseta draiveri uzliki? Ļoti iespējams, ka windows 7 sastāvā esošais nav pilnīgs priekš visu komponenšu darbības, tāpēc arī pie BT ir izsaukumzīme.

    #286066
    Toms
    Participant

    Ne jau BT ir problēma, bet wirelesā 😀

    Jā, čipsets tika salikts, bet nekas nemainās – i pie BT ir izsaukmzīme, i wireless vēl nav parādījies.

    Win reinstal?

    #286067
    Toms
    Participant

    All is done 😀

    Izrādās HP ir vajadzīgi spešalī HP Wireless Assistant – to pieliekot, parādījās arī wifi 😀

    #286068
    Vijolnieks
    Participant

    Uz pulciņu tu to problēmu nevarēji atnest?

    Tev tiešām šķiet ka šeit kāds kautko jēdz?

    #286069
    Toms
    Participant

    Pulciņā vakar visi dzēra.

    #286070
    Evers
    Participant

    probooku neesmu instalējis, bet kautkam bija tā pati vaina. Tas ir tizli.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā