HTC 10 – flagmanis, kurš zaudēja seju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas HTC 10 – flagmanis, kurš zaudēja seju

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161984
    samurajs
    Participant

    Ražotājs HTC nodevis potenciālo pircēju vērtējumam jauno flagmani, kas saucas vienkārši HTC 10. Kaut arī kompānijā apgalvoja, ka dizaina izstrādei vajadzējis gadu, vizuāli šo modeli var viegli sajaukt kaut vai ar Samsung. Nav arī zīmola nosaukuma priekšpusē, pazudušas skaļruņu restītes tāpat kā paši stereoskaļruņi. Vienīgā redzamā izmaiņa – sānu šķautnes kļuvušas nošķeltas. Ekrānpogu vietā tagad ir pogas kā Samsungiem, vienīgi centrālajā pogā iemontēts pirksta nospieduma skaneris. Tas viss esot darīts “pēc patērētāju vēlmēm”.

    Par grafisko vidi Sense UI atsauksmes bija pretrunīgas. Kam tā patika – tas būs vīlies, jo viss ir pārstrādāts ar Material Design pēc Googles ģīmja un līdzības. Pēc Googles prasības izslēgta lietotņu dublēšanās, tāpēc kalendārs, mūzika un foto skatītājs tagad būs no Googles, bet pasts, ziņapmaiņa un kameras aplikācija – no HTC. Operētājsistēma – Android 6.0.1.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_htc105_1.jpg[/img]

    HTC 10 cena noteikta pamilzīga – 700 USD – tāpēc arī iekšām jābūt atbilstošām. Jā, ir Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 CPU (Dual-core 2.15 GHz Kryo & dual-core 1.6 GHz Kryo) ar Adreno 530 grafiku. RAM apjoms 4 GB, iebūvētā atmiņa 32 GB vai 64 GB. Ekrāns – 5.2 collas, 1440 x 2560. HTC tālruņos nekad nav bijušas īpaši labas kameras, un šoreiz vecā 20 MPix kamera nomainīta pret 12 MPix cerībā, ka tā būs labāka. Par to optiskā attēla stabilizācija ir gan aizmugures, gan 5 MPix selfiju kamerai. Abām kamerām ir izcili objektīvi ar f/1.8 gaismasspēju. Audiomīļiem tiks speciālas JBL austiņas ar iebūvētu trokšņu slāpēšanu, kuras jāslēdz pie USB-C porta. Vecā 3.5 mm ligzda gan saglabāta. Un vēl ir iebūvēta Apple AirPlay tehnoloģija, ar kuru var straumēt mūziku no tālruņa uz mājas audiosistēmu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_htc101_1.jpg[/img]

    No aksesuāriem var pieminēt Ice View maciņu, ar kuru var atbildēt uz zvaniem un nolasīt paziņojumus bez vāciņa atvēršanas. Atšķirībā no citu ražotāju šāda tipa maciņiem, šim nav vis izgriezums, bet gan visa priekša ir puscaurspīdīga.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_vv_1.jpg[/img]

    #324712
    Jaunzems
    Participant

    Zīmola nosaukuma trūkums priekšā ir pluss, nevis mīnuss. Reklamēties ražotājs var aizmugurē, bet priekšpusē uzmanību nevajag novērst ar neglītiem logo – ne velti ne aifonā, ne Nexus tādu nav.

    Man vairāk nepatīk tās fiziskās pogas – ne tikai kopumā man tās riebjas, bet konkrēti šajā telefonā tās izskatās izteikti neglīti.

    Kopumā izskatās pēc tīri sakarīga telifāna.

    #324713
    Nelabojams
    Participant

    Quote:

    Man vairāk nepatīk tās fiziskās pogas – ne tikai kopumā man tās riebjas, bet konkrēti šajā telefonā tās izskatās izteikti neglīti.


    Mļe, izsmalcinātie estēti… es viņus vispār nespēju atšķirt vienu no otra.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā