HTC DESIRE Z + GPS

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni HTC DESIRE Z + GPS

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155073
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labavakar notepad`ieši.

    Ir vēlme iegādāties HTC DESIRE Z, kas ir pieņemami budžetam, taču nav skaidra telefona GPS nianse..

    Specifikācijā ir minēts, ka telefons atbalsta GPS, A-GPS. Taču rodas jautājums:

    Lai izmantotu GPS, kā tiek iegūts GPS signāls? Vai caur wi-fi (kas nav gluži ērti, jo wifi tīkls nav bezizmēra), vai signāls tiek iegūts no GPRS ( kas visu straumēšanu normāli sadārdzina, piemēram, ārzemēs), vai GPS darbojas neatkarīgi no interneta.

    Ja arī GPS darbojas neatkarīgi no interneta, kā tas tiek pozicionēts uz kartes, un vai ir iespējama pozicionēšana bez aktīva internetsavienojama?

    Paldies 😉

    #276520
    Evers
    Participant

    GPS ir spējīgs darboties bez GPRS vai WiFi (WiFi vispār nav iespējams izmantot tieši GPS savienojumam) . Bet, ja ieslēgsi GPRS, kas ļaus izmantot A-GPS, savienojums būs ātrāks, precīzāks un bateriju taupīgāks.

    Turklāt Android telefona gadījumā, tiek izmantotas Google Maps kartes, un internets (GPRS vai WiFi) noderēs lai atjaunotos karte, jo Google kartes telefona atmiņā esošie dati ir ļoti nabadzīgi un pēc nepieciešamības atjaunojas caur internetu – paņemsi skatīties Rīgu – tev caur internetu iekačāsies tie apgabali ko tu skaties, pārējais paliks diezgan nedetalizēts un miglains.

    Ja GPS tev ir ļoti svarīgs, tad viennozīmīgi daudz labāks būs Nokia telefons ar Ovi navigāciju, nevis androīds.

    #276521
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies Ever par atbildi, bet vēlētos mazliet tēmu paturpināt.

    Tikko atgriezos no Romas, kur GPS diezgan bija nepieciešams..Ja man jau būtu viss Romas centrs ielādēts ar google maps, tad jau nemaz nepieciešamība pēc piekļuves punkta, lai atjauninātu karti, nebūtu vajadzīga?

    #276522
    deivs001
    Participant

    Tieši tā. Ir arī dažas alternatīvas uz Android tālruņa. Sīkāk skaties šeit – https://www.geekersmagazine.com/best-android-gps-apps.html

    #276523
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies par info, vismaz nedaudz apgaismotāks šajā lauciņā esmu 🙂

    #276524
    Evers
    Participant

    Jebkurā gadījumā tās alternatīvas nestāvēs ne tuvu Nokia Ovi kartēm, kur vajadzīgo valstu kartes var mājās bez maksas sakačāt telefonā un tad doties ceļā bez bēdu. Turklāt kartes kvalitāte daudzkārt pārspēj pat TomTom – pat tikko atjaunotais tomtoms manam miestam nerāda neko vairāk, kā galveno ceļu, kas iet cauri, kamēr OVI ir visas mazās ieliņas 🙂 . Neesmu Nokia fans, taču mobilo telefonu GPS ziņā, Nokia piedāvājumam konkurentu nav. Ja man tas būtu ļoti svarīgi, es sakostu zobus un pirktu Nokia telefonu ar Symbian, vismaz kamēr nav pieejams Nokia ar WP7, kurā noteikti būs OVi kartes.

    #276525
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu jā, laikam OVI maps + android ir jāgaida kā taksis līdz mēnesim 🙁

    #276526
    darklight
    Participant

    Tajā alternatīvu sarakstā nez kāpēc nav Igo. Vismaz Latvijā Igo saliek Tomtomu vienos vārtos. OVI mapes gan nav mēģinātas.

    #276527
    Anonīms
    Neaktīvs
    #276528
    BERILS
    Participant

    Viennozīmīgi iesaku izvairīties no symb. jo , pašreiz šo osi nomāc visai drūms palags , kuru tik drīz mēs noņemtu neredzēsim [manuprāt]

    Man personīgi pilnībā pietiek ar Igo + baltijas kartes…. nerāda viņš taciņas kur mans suns d**š , bet pa kurieni eju , gan !

    Protams vajag gps fixus novilkt lai ātrāk tevi atrod utt. 😉

    gps fast fix priekš pārējiem arī 😉

    izvēlieties custom , un ierakstiet lauciņā latvia.

    Beidzot vairs nebūs jāgaida 15 min līdz saņem signālu , bet gan max. 5min 😉

    #276529
    Evers
    Participant

    Arī tikko pašmāju pirātu veikalā novilku igo navigaciju ar baltijas kartem un uzliku savam wfs. Rīt jāizmēģina kārtīgāk, vismaz par tomtomu labāks ir, manas sādžas celiņi visi kā pienākas.

    #276530
    elvisburdajs
    Participant

    Neesmu pamanījis to iGO, būs jāpamēģina (tieši tāpat kā Evers tagad iepērkos 😀 ).. Esmu izmēģinājis Navigon un Sygic. Navigon ir pilnīgi nelietojams, bet Sygic pie labas uztveramības kaut kā velkas.. Uz Androīdiem navigācija kļūs daudz maz lietojama tikai tad kad google savām kartēm beidzot izlaidīs offline versiju (ar navigāciju baltijas valstīm). Pat Nokia C5 precizitātē, ātrumā un kartes detalizācijā pārsit manu sgs2, kas ir nožēlojami. Ovi maps ir izlaists arī priekš visiem telefoniem kuru pārlūki atbalsta html5, bet tās kartes nestāv līdzi symbian aplikācijai.

    Beril, Symbian tiks atbalstīts vēl vismaz 4 gadus.. Bez tam, jaunās nokia’s ar kapacitīvo ekrānu un belle ir tīri pievilcīgas. Gan jau ka arī nerij tik daudz bateriju kā visi jaunie android tālruņi ar ”dual-corēm” iekšā.. Programmu izvēli es arī nesauktu par mazu. :>

    ps. Pa kuru laiku te ir viesu funkcija? To augšā var dzēst ārā ..:>

    #276531
    Evers
    Participant

    Š odien noprovēju kārtīgāk, kartes detalizācija ir viennozīmīgi labāka kā svaigi atjaunotam tomtomam, smuki runājas latviešu valodā par manevriem, interfeiss gan ir angliskais. Varētu būt ērtāka vadība, taču gan laika gaitā var pierast. Protams, interneta pieslēgumu neprasa. Darbojās kā nākas 🙂

    Cik zinu, iGo krāmē iekšā ķīniešu navigācijām, veikalā vienu Digiline aparātu aplūrēju, tam iekšā grozījās iGo. Bremzīgs gan tas ķīnietis bija nejēgā, uz telefona ir jūtami ņiprāk! 🙂

    Vienīgi žēl, ka pats iGO softs nav pārnesams uz SD karti, programma palielu kumosu norauj no mana WFS pieticīgās atmiņas. 😀

    #276532
    elvisburdajs
    Participant

    Titanium backup vai analogi root’ota telefona tūļi nepalīdz pārnest to visu uz sd? :>

    #276533
    Evers
    Participant

    Nevar norūtot, man viņš ir ar to jauno tizlo aizsardzību S-ON, vienīgais veids, vismaz pagaidām, esot ar XTC CLIP, bet tas ir padārgs verķis.

    Ja tev ir, tad braukšu ar četrpaku ciemos, norūtosi man. 😀

    Vēl pamēģināšu pēc šitās pamācības, itkā var nerūtotam telefonam ar. https://muffinresearch.co.uk/archives/2011/02/02/android-force-moving-apps-to-an-sd-card/

    #276534
    elvisburdajs
    Participant

    Tehniski zinošs cilvēks un iegrābjas tādā telefonā? 😀 Man šķiet ka htc pēdējā laikā plāno oficiāli noņemt to S-ON, vai arī tas attiecas tikai uz jaunākajiem modeļiem? Iespējams ka es kaut ko jaucu.

    #276535
    Evers
    Participant

    Vienam un tam pašam modelim varot būt gan S-ON, gan S-OFF, laikam atkarīgs no ražošanas laika. Atzīstu, ka pirms tam par šo lietu vispār neko nepētīju, bet arī biju pārliecināts, ka negribēšu ne rūtot, ne ko citu, bet kad manta rokās ir apviļļāta, tad nagi niez ko vairāk pasākt. 😀

    #276536
    Toms
    Participant

    Balsoju par “zem letes” iegūto iGo navigāciju.

    Kā jau kolēģis Evers minēja, tad smukas kartes, smuki runā latviešu valodā un ir ļoti piemērots autovadītājiem (un ne tikai), jo ievadot kādas ielas sākumburtus, parādāt jau featured ielas, kas satur jau ievadītos burtus. Ir labi.

    Kārli, ja kas – uzraksti man skypē PM, varu padalīties ar igo.

    #276537
    depo
    Participant

    Var izmēģināt arī šādas programmas

    https://navitel.su/ru/about/news/2011/547/

    https://www.probki.net/Programs/Android.asp

    Man abas ir uz Symbian,Par Navitel īpaši sajūsmā neesmu-pati maršrutu skaitļošana liekas dīvaina,bet pieļauju,ka neesmu salicis visus iestatījumus.

    CityGuide ļoti labas kartes(ir pat lauku māju nosaukumi).Abām programmām regulāri iznāk karšu atjauninājumi-ir vērts pamēģināt.

    #276538
    Stormbird
    Participant

    +1 par iGO, esmu 1/2 LV izbraucis ar šo brīnumu, ideāli, tikai jāseko līdzi ekrānā jo ar tām audio norādēm var ieraut zarā 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā