HTC Smart latviešu valoda

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni HTC Smart latviešu valoda

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152575
    Dzintars
    Participant

    Vai kādam ir zināms, kā piedabūt HTC Smart rakstīt ar garumzīmēm?

    Telefonam ir Brew OS, nevis Windows Mobile vai Androids…

    #252129
    RicoPico
    Participant

    Atslēgas vārdi Tavam jautājumam ir: kā piespiest Brew OS draudzēties ar Unicode simboliem. Rekur Tava problēma tiek apskatīta.

    #252130
    Dzintars
    Participant

    Es domāju, ka šī nebūs īstā problēma, jo man e-pastos un importētajos kontaktos rāda UTF8 simbolus. Problēma ir tāda, ka klaviatūras izkārtojumā nav iespējas šos latviešu valodas simbolus uzrakstīt. Ir tikai EN, RUS un PL izkārtojumi.

    EDIT: Laikam samelojos. 🙂 Epastā no Notepad.lv foruma man garumzīmes nerādās (ir ķeburi). Bet citos ar garumzīmēm viss ok. Hmm..

    #252131
    _Mo3_
    Participant

    Androidam ar defaultā nav latviešu izkārtojums un jameklē atsevišķas aplikācijas! Domāju tavā gadījumā arī kkas līdzīgs!

    #252132
    samurajs
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    Androidam ar defaultā nav latviešu izkārtojums un jameklē atsevišķas aplikācijas! Domāju tavā gadījumā arī kkas līdzīgs!

    False! Ir gan defaultā, vismaz SE Xperia! Visiem jābūt valodas izvēlne iestatījumos. kur ir arī LV.

    #252133
    Jaunzems
    Participant

    Both false! Autors pateica, ka viņam ir brūvējums, ne androids!

    #252134
    RicoPico
    Participant

    Triple False! Uz Galaxy S androīda defaultā nav LV izkārtojuma.

    #252135
    Creep
    Participant

    Ko var strīdēties. Dažiem androīdiem ir, dažiem nav . Cik man zināms, SE un LG saviem tālruņiem ar android liek pēc noklusējuma arī latviešu valodu un izkārtojumu klavieratūras.

    #252136
    natolv
    Participant

    samurajs wrote:

    _Mo3_ wrote:

    Androidam ar defaultā nav latviešu izkārtojums un jameklē atsevišķas aplikācijas! Domāju tavā gadījumā arī kkas līdzīgs!

    False! Ir gan defaultā, vismaz SE Xperia! Visiem jābūt valodas izvēlne iestatījumos. kur ir arī LV.

    Samruajs TRUE uz 2.1 atjauninājuma ir iekšā LATVIEŠ U tastatūra uz android, un Jaunzem, izlasi Samuraja komentēto 😀

    #252137
    _Mo3_
    Participant

    natolv wrote:

    samurajs wrote:

    _Mo3_ wrote:

    Androidam ar defaultā nav latviešu izkārtojums un jameklē atsevišķas aplikācijas! Domāju tavā gadījumā arī kkas līdzīgs!

    False! Ir gan defaultā, vismaz SE Xperia! Visiem jābūt valodas izvēlne iestatījumos. kur ir arī LV.

    Samruajs TRUE uz 2.1 atjauninājuma ir iekšā LATVIEŠ U tastatūra uz android, un Jaunzem, izlasi Samuraja komentēto 😀

    es atkal apdalīts un man nav, Latviešu valodas izkārtojuma 🙁

    #252138
    Dzintars
    Participant

    Labi, skaidrs – Androidiem ir latviešu valoda. Ja nav, var uzlikt. 😀

    Bet kā ar HTC Smart un Brew OS? Ir kādam kaut kas zināms tieši par šo modeli.

  • – Sagūglēt neko neizdodas.

    – Rakstīju HTC suportam, pagaidām atbildes nav.

    – LMT veikalā par šo lietu neviens neko nezin.

    – Uzliku jaunāko firmware, tur ir nākusi klāt čehu valoda, bet no latviešu valodas ne miņas.


  • Laikam vajadzēja piemest dažus latus un pirkt Androidu. :mod:

    P.S.

    Visiem, kam ir šāds telefons, silti iesaku uzlikt šo firmware upgreidu. Pirms upgreida telefons ar pilnu 16 GB atmiņas karti bija lēnīgs un aptuveni 2 reizes dienā nokārās. Pēc upgreida vairs negļuko.

    https://www.htc.com/europe/SupportViewNews.aspx?dl_id=1047&news_id=800

#252139
izredzētais
Participant

ja reiz tēma pacēlās: kas jāinstalē lai ar savu tattoo beidzot varētu drukāt latviski?

#252140
RicoPico
Participant
#252141
izredzētais
Participant

wow, krievi dara brīnumus 🙂

liels paldies, Rico! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā