HTC TyTN II apstājas pie bootloader

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni HTC TyTN II apstājas pie bootloader

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153037
    quizzical
    Participant

    Telefons HTC TyTN II pēc izslēgšanās vairs neslēdzas iekšā – apstājas pie bootloader (strīpās sarkans, zaļš, zils, balts ekrāns ar dažiem uzrakstiem). Hard reset un baterejas izņemšana, protams, nelīdz, pievienojot USB dators redz ka ierīce pievienota, bet neatpazīst. Cik lasīju internetā tad man jāpārliek ROM, kurš vispirms jāieraksta MicroSD un tad telefonā ieliekot jāspiež hard reset. Jautājums ir kā lai zina kurš tieši ROM man derēs un vai nepareizu versiju instalējot nevar nokaut to trubu pavisam? Ar meistariem ir tā ka HTC viņi negrib likt to ROM.

    #257617
    KristoZ
    Participant

    Ļoti labs resurss ir xda-developers forums.

    Konkrētāk, kā flašot Kaiser’u (aka. HTC TyTN II) šeit. Pats pēc šī foruma esmu flešojis savu Kaiser telefonu.

    Tavā gadījumā, ja esi iesprūdis bootloaderī, skaties šo lapu.

    Iesākumam tur ir padaudz, ko lasīt, bet, ja rūpīgi sekosi pamācībām, Tev vajadzētu atgūt atpakaļ savu telefonu pie dzīvības.

    #257618
    _Mo3_
    Participant

    tieši šitam modelim precīzi nepateikšu, bet manam Hero ir arī oficiālais ROMs iekš mājas lapas, ko pieinstalējot telefona draiverus, var dabūt diezgan viegli iekšā, nemaz nečakarējoties caur atmiņas karti utt. bet nu tas ir androids, ar tavu WM pieļauju, ka varētu būt savādāk

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā