Huawei izpilddirektors: viedtālrunim nevajag vairāk kā 4 GB RAM

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Huawei izpilddirektors: viedtālrunim nevajag vairāk kā 4 GB RAM

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162745
    samurajs
    Participant

    Viedtālruņu lielražotāja Huawei izpilddirektors Lao Shi savā mikroblogu vietnes Weibo profilā (ķīniešu tvitera analogs) sūkstījās, ka jebkuram viedtālrunim pilnībā pietiekot ar 4 GB operatīvās atmiņas. Tas, ka sākusies RAM mānija, esot vienīgi izdabāšana slinkiem programmatūras izstrādātājiem, kuri “cep” lietotnes bez jebkādas optimizācijas. Kā piemēru Lao Shi minēja Apple iOS, kur prasības aplikācijām ir daudz stingrākas. iPhone 7 “lido” ar 2 GB RAM, un vairāk tur arī nemaz nav vajadzīgs. Savukārt uz Android Samsung, OnePlus un Xiaomi uzsākuši sacensības, kurš tālruņos ieliks vairāk RAM, un Huawei spiests “mērkaķoties” līdz, lai nezaudētu konkurētspēju.

    Š obrīd Huawei izlaidis trīs viedtālruņu modeļus ar 6 GB RAM – Huawei Mate 9 Pro jau ir nopērkams, bet Huawei P10 Plus un Huawei Honor 8 Pro būs kuru katru brīdi. Patiesībā 6 GB RAM ir lieka izšķērdība, bet ja naudīgi pircēji ir gatavi par to maksāt – kompānijai neesot žēl.

    Tad Lao Shi pieminēja izstrādes eksperimentu ar diviem viedtālruņiem, kur procesors Kirin 960 darbojās kopā ar 4 GB un 6 GB RAM. Pēc direktora vārdiem, sākumā abi darbojušies vienādi, bet kādu laiku pēc testēšanas sākuma variants ar 4 GB RAM sācis darboties stabilāk. Bez tam kombinācija 4 GB RAM + 128 GB flash uzrādījusi labākus rezultātus nekā 6 GB RAM + 64 GB flash. Neesot nekāda vaina ierīcēm ar 6 vai 8 GB RAM, tomēr tas pieder nākotnei, bet šodien nozarē tas nav vajadzīgs.

    Nobeigumā vēlētos citēt Bila Geitsa klasisko teicienu: “640 KB RAM jābūt pietiekami jebkuram datoram”… [img]https://notepad.lv/userpix/28_trollface_13.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_huaweimate9pro_1.jpg[/img]

    #329002
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Mans vecais Pentium MMX laptops ar 48 megabaitiem RAM strādā tikpat ātri un vēl labāk kā Android telefons ar 1 gigabaitu RAM. Viss slēpjas optimizācijā.

    #329003
    iKey
    Participant

    Tas pats arī par tiem kodoliem – aifons mierīgi uz sava divkodolnieka trenkā aģentus, kamēr zaļajam spainim pat ar 4kodolnieku ir par īsu

    #329004
    jonjs
    Participant

    Bils Geitss jau sen troļļo visu pasauli. Rižais veiksminieks. Man ir Huawei ar 4 GB RAM. Strādā tak. Vai man vajadzētu sūdzēties, kamēr tas nesāk LAGOT? Android 7 velk un bez problēmām. Laikam nevajag. Gan jau, ka ražotāji cenšas, lai klientiem nebūtu problēmu. Kamēr pietiek naudas jaunākam. Vecie taču strādā uz veciem OS? 🙂

    #329005
    darklight
    Participant

    Huawei vecim ir absolūta taisnība. Jāteic, ka man arī 2GB RAM telefonā ir atliektiem galiem.

    #329006
    Lcs006
    Participant

    +1

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā