Hujaptori

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154388
    Anonīms
    Neaktīvs

    1 vārdā – neuzgrābieties!

    Izklāstā – mēsls vien ir. Kadrs atdeva man 2 no vecā servera, WDC WD740ADFD-00NLR4, domāju par mazlietotiem pat nosaucami. Lietoti kautkādu gadu, ne insensīvi. 1 miris otrs gļuko, ķerās, pie reizes frīzo manu Debiliāni. SMART nekādus gļukus nerāda. Troksnis tāds kā normālam diskam jau būtu par klakšķi definējams. Un torrentus saglabāt neprot ātrāk par vecu un nojātu UDMA133 Maxtoru. Nu i nafig šitie zombju mārketingi!

    #272182
    shb-
    Participant

    Kā jau vienā tēmā par HDD brendiem/sērijām un ap to vairums ļaužu pieminēja, katram ražotājam ir labās un sūdīgās partijas, sakarīgie un ne tik sakarīgie modeļi. Man, piemēram, mājās jau ~2gadus kā primārais disks stāv raptors, kompi dzenāju normāli, nekāda veida degradāciju pamanījis neesmu.

    Laikam tas kadrs tevi uzskata par miskastnieku, ja jau savus vecos sūdus atdod.

    Palūri wd lapā pēc seriālā, ja jau viņš tik mazlietots, garantijā samainīt problēmu nebūs.

    #272183
    Anonīms
    Neaktīvs

    Beton beidz plosīties 🙂

    #272184
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu tiem diskiem būtu jāstrādā vairāk nekā 1 gadu, ņemot vērā cenu. Ne tā?

    Un šitāds “mi&kastnieks” ir jau dabujis daudzas ejošas lietas kuras “profesionāli” uzskata par neejošām.

    To raptoru pRAIDu kadrs nokancelēja uzreiz pēc 1 diska noplīšanas, pārlika uz lētajiem kaukādiem parastiem SATA diskiem un strādā labāk. Kā jau es teicu – man NEPATĪK ka S.M.A.R.T. neko nerāda bet disks iesaldē sistēmu.

    A vot WD lapā skatīties nau jēgas jo mūsu pajolu valsts pasts izmaksās tik dārgi ka ērtāk nopirkt citu disku.

    #272185
    Imhoteps
    Participant

    Betonator! Idejiski Tavam dominējošam nikneimam vislabāk pat piestāvētu “cietvielas” diski, jeb SSD.

    Un kurš gan zina, cik tie raptori un kādā slodzē reāli darbināti.

    A druganam es nepārmestu netik – dāvinātam zirgam, tā teikt…

    #272186
    grisha
    Participant

    Neko nezina par disku pagaatni, bet kaut kaadus pekstinjus citiem staasta. KUrsh gan ir tik labveeliigs ka straadaajoshus cietnjus par velti adod? Es paariiti panjemtu.

    Parasti vaina ir lietotaajaa. Un shinii gadiijumaa taa arii izskataas. Ja neko no datoriem nesaproti, tad beidzot tev buutu laiks mainiit intreses.

    #272187
    Anonīms
    Neaktīvs

    Blyad nu ko jūs šņaucat???

    #272188
    Imhoteps
    Participant

    Ko ta` mÄ—s? MÄ—s jau neko.

    (Raksti labāk BLŠ»AD!)

    #272189
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu kā var skaidrā prātā izmurgot kautko tādu, kā jūs te ar to pajolu grishu samurgojāt?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā