I-Remote – Funai tālvadības pults ar Android

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas I-Remote – Funai tālvadības pults ar Android

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150419
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_funai_1.jpg[/imgl]Š o universālo tālvadības pulti Japānas kompānija Funai Electric demonstrēja izstādē CES 2010. Kaut arī ja šo verķi sauc par pulti, tad datoru tikpat labi varam saukāt par kalkulatoru… Bet tā kā Funai savu I-Remote tieši tā prezentējis, mums atliek vien pieturēties. Ierīce pēc savas būtības ir pilnvērtīgs planšetdators ar 7″ sensoru displeju un Wi-Fi moduli, kas īpaši pielāgots televizora un citu sadzīves ierīču dīdīšanai. Sistēmu “kustina” Android 1.5 operētājsistēma. Datorpults var ne tikai vadīt tehniku DLNA (Digital Living Network Alliance) standartā, bet arī savienoties ar internetu, un brīvos brīžos izpildīt foto- vai videorāmīša funkcijas. Bez tam I-Remote varēs izpildīt DLNA klienta funkcijas mājas lokālajā tīklā.

    Nākamais ražotāju plāns ir iemācīt “viedpultij” organizēt Skype videokonferences. I-Remote tiks ražots šogad un tirgots par cenu ap 300 USD.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_11_1.jpg[/img]

    Avots

    #225377
    tox3
    Participant

    Priekš pults bišķi dārgs 🙂

    #225378
    iReinis
    Participant

    Kārtējais ierīce kam es diez vai tērētu 300 zaļos. Turklāt nosauciet vienu iemeslu, lai man tāds būtu vajadzīgs?

    #225379
    ob1
    Participant

    Kādreiz uz PalmOS varēja novilkt progu, kas darbojās kā universāla pults… ar visu palmu lētāk sanāca… 🙂

    #225380
    rasty
    Participant

    Biku pa dargu.. tad es pagaidām palieku pie daudzajām pūltīm..

    #225381
    Valodja
    Participant

    Pie manis mājās joprojām strādā 98. gada Funai televizors. Pluts salūza jau ap 2000. gadu. 😀 Interesanti, šī tam vecam verķim derēs? 😉

    #225382
    blondine
    Participant

    Droši zinu, ka Funai savu produktu NAV prezentējis kā “pulti”. Š ādu terminu lieto tikai krievi un tie, kas viņiem pakaļ ķēmojas. Pults savā pamatnozīmē ir konsolveida MĒBELE, kam nav nekā kopīga ar telekomanderu “rundziņām” utml. Ja kāds var pierādīt pretējo, proti, ka civilizētās valodās tālvadības ierīces tiek tā apzīmētas, lūdzu piemērus studijā!

    #225383
    Jaunzems
    Participant

    Protams, tā ir daudz dārgālka par Bang and Ölufsen multimēdiju TV pulti ar 7” lcd un windows XP, iReini…

    #225384
    lakito
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Protams, tā ir daudz dārgālka par Bang and Ölufsen multimēdiju TV pulti ar 7” lcd un windows XP, iReini…


    tu mums esi īpašs ..

    ljoti izcelies stulbībā 😀

    #225385
    Andress
    Participant

    Š odien no rīta Kabulā apšaudē no nemiernieku puses piedalās ap 30 nemiernieku un, 12 jaunzemi, 5 feikās blondīnes, 3 akvalngisti, premjerministrs, 3 piedzērušies pāvesti, režisors, traks zaķis (ar 7 ausīm), gejs, 15 zelta zivtiņas, skārda spainis, apvienība “Par vecmāmiņu tiesībām vienotā Grenlandē”. To visu, protams, vada Wuu ar jauno I-Redranķi un 4iem CS serveriem savienotiem klasterī ar kopējo apstrādes jaudu 50 000 teraflop-pokemoni/sec.

    Jā un es vakar nodzinu liekos matus no ausīm. Ob1 iedzeram tēju?

    Samuraj, pazvani, kad atsāksi rakstīt kautko noderīgu…

    #225386
    elvisburdajs
    Participant

    Andress, 😀 😀 😀

    Kas der visam, tas neder nekam.

    #225387
    Andress
    Participant

    Diez var ieprogrammēt uz mediuma spēka laukiem tā, ka tikko pieceļos no poda, ūdens automatiski noregulējas un taupot resursus dabisko atlikumu noskalo podā ar precīzi lidz gramam aprēķinātu ūdens daudzumu? Ja ne- tad šis produkts ir pilnīgs brāķis. Cmoon, katram tača jabūt pa vienam

    mediumaspekalaukuaprekjinatajtualetespodaudensmeritajvaditajudensolaidejam.

    #225388
    TrakaisKursis
    Participant

    man šķiet diezgan bezjēdzīgs verķis… vismaz par tādu cenu…

    #225389
    Aldis
    Participant

    Man ar funai televizors bez pults.. 😀 😀 nez.. viņi pultīm kvalitāti ir uzlabojuši? 😀 Tā vecā ar nobira samērā ātri! Respektīvi tā – televizors vēl strādā, pults nē!

    #225390
    iKey
    Participant

    Par pašu brendu cepuri nost, mans Funai teļļuks normāli griežas jau kādus 15 gadus

    #225391
    Creep
    Participant

    Ja reiz raksti, ka pilnvērtīga planšete, tad vai šamo var arī izmantot kā planšeti ar pults funkciju?

    #225392
    rasty
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Andress, 😀 😀 😀

    Kas der visam, tas neder nekam.

    Piekritu par visiem 99.999%

    #225393
    remarco
    Participant

    A man , patīk! nē, ne jau super pults, bet gan visu laiku šķendēties kur palikusi pults. labi ka ir vairākas , savādāk nojūgtos. ja vienu pakāš tad dimbā ir. gaidi nu līdz nākamai reizei kad izdomāsi zem gultas putekļus izslaucīt….

    #225394
    aoma
    Participant

    blondine wrote:

    Droši zinu, ka Funai savu produktu NAV prezentējis kā “pulti”. Š ādu terminu lieto tikai krievi un tie, kas viņiem pakaļ ķēmojas. Pults savā pamatnozīmē ir konsolveida MĒBELE, kam nav nekā kopīga ar telekomanderu “rundziņām” utml. Ja kāds var pierādīt pretējo, proti, ka civilizētās valodās tālvadības ierīces tiek tā apzīmētas, lūdzu piemērus studijā!

    aizver muti, padauza

    #225395
    uldics
    Participant

    Vislabākā hohma būs 15” televizors pa 20LS un sēdi davoļnijs ar šitādu pulti un spaidi uz riņķi savus 4 kanālus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā