I9++ I68+ 3.2’TOUCH UNLOCKED CELL PHONE AT&T T-MOBILE

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni I9++ I68+ 3.2’TOUCH UNLOCKED CELL PHONE AT&T T-MOBILE

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150610
    Maris77
    Participant

    Ir kāds izmēģinājis šo brīnumu I9++ I68+ 3.2’TOUCH UNLOCKED CELL PHONE AT&T T-MOBILE? Kādas atsauksmes?

    https://cgi.ebay.com/I9-I68-3-2TOUCH-UNLOCKED-CELL-PHONE-AT-T-T-MOBILE_W0QQitemZ230437051017QQcmdZViewItemQQptZCell_Phones?hash=item35a71e5a89

    #228210
    archeens
    Participant

    Jā, draugam bija, baigais sūds, karās augšā. Ķīniešu pakaļdarinājums.

    #228211
    daGrevis
    Participant

    archeens wrote:

    Jā, draugam bija, baigais sūds, karās augšā. Ķīniešu pakaļdarinājums.

    Domāju gan. 🙂 pfff :>

    …,ja gribi ko kvalitatīvu, tad patiešām nopērc to Apple iPhone vai Touch, nenožēlosi… 🙂

    #228212
    Maris77
    Participant

    Es gribētu kas viņā ir tik slikts un kas tieši brūk? To ka visas ķiniešu preces ir sūdi jau esmu pietiekami dzirdējis.

    #228213
    Evers
    Participant

    Daudzus telefonus ražo ķīnā

    Bet šis ir ne tikai ražots ķīnā, bet arī izgudrots ķīnā. Tātad “madeinchina” kvadrātā

    #228214
    izredzētais
    Participant

    nu nevar gaidīt neko pārsteidzoši labu no 30LS vērta telefona.

    evers, padomā, ja šie var izgudrot UN uzražot šo telefonu par tik niecīgu summu, iedomājies ko viņ i spēj izdarīt 100 – 150LS robežās? nesalīdzini budžeta krāmus ar potenciāli kvalitatīviem ķīniešu ražojumiem 🙂

    #228215
    Nettwerk
    Participant

    Vai taads kraams arii ir bijis blokjeets kaadaa tiiklaa??? oO Nav koemntaaru…

    Evers sit pushu paar visam:

    Evers wrote:

    Daudzus telefonus ražo ķīnā

    Bet šis ir ne tikai ražots ķīnā, bet arī izgudrots ķīnā. Tātad “madeinchina” kvadrātā

    #228216
    dzhonsons
    Participant

    Domas dalās. Ir cilvēki, kas lieto un nesūdzas. Un atkal ir tādi, kas nelieto, bet ir redzējuši un saka, ka nav labi.

    #228217
    Blakius
    Participant

    Bik palietoju vienu līdzīgu ķīnaizeri, bet bez javas.

    Plusi: cena, liels stilīgs eKrāns

    Mīnusi: ļoti ātri izkrita sānos esošās skaļuma regulēšanas pogas(patīkama lietiņa bij)

    komplektā nāk divas bačas, bet viņu spēja turēties bij ne visai. Austiņas sāka ļoti ātri čakarēties. Kamera ielikta tikai skata pēc un lai aprakstā varētu pielikt ķeksīti ka ir.

    Ja sanāks savākt pavairāk naudiņas tad, iespējams, paņemšu vēl kādu ķīnieti, bet tad kā viens no galvenajiem parametriem būs kamera un varbūt OS

    #228218
    Vaz3
    Participant

    Vot mani arī šitie čainīzeri interesē,gribas kautko ar tačskrīnu,lētu un ar lielu ekrānu…skatos zip.lv un ss.lv vidējā cena lietotam ir ~40ls,kas tad tur īsti ir,ir viņš lietojams?Man protams vajag lai ilgi kalpo,nevis tikai vienu mēnesi 😀

    #228219
    Blakius
    Participant

    par ~40 Ls vari jaunu pasūtīt, man manējais izmaksāja kkadus 39 laikam, atbrīvojos no viņa gan pa 30 :lala:

    #228220
    Vaz3
    Participant

    un dēļ kā atbrīvojies? 😀

    #228221
    Blakius
    Participant

    Vaz3 wrote:

    un dēļ kā atbrīvojies? 😀

    zināju ka kamera būs sūdīga, bet uz tādu kvalitāti nebiju cerējis. Š ad tad vaig pa fikso kādu A4 lapu nofoķet un ar viņu burtus pat grūti saskatīt. Austiņas vadi jau bilžās izskatījas ka diezko ilgi neturēs, realātātē tā arī bij. Baterijas ta divas, bet lai nomainītu – jaizslēdz/ jaieslēdz aparāts, attiecīgi aizņem laiku/čakarīgi, labāk būtu bijusi viena, bet spēcīgāka(Batteries are compatible and interchangeable with Nokia BL-4S cell phone batteries -teorētiski var aizvietot ar kādu noklas baču) + nevar ticēt tam ko ķīnieši uz baterijām virsū drukā dažos saitos tikai esmu manījispiezīmi par reālo baču( 2 x 860mAh lithium ion rechargeable batteries (actual 700mAh)). Pie tīkla spraužamais lādējamais nenāk Latvijas standarta rozetēs spraužamais, bet mani tas īpaši neraustīja, jo lādēju no datora caur usb, vai ar jauno nokia lādējamo. Smagi izjutu Javas trūkumu. Vienam pazīstamam pazuda telefons un par “blatu” es šķiros no sava ķīnaizera un atgriezos pie vecās labās 6610i :devil:

    PS pastāvēja max faila ierobežojums no kurai vairs nevēra vaļā bilžas, attiecīgi pats savas tikko “max” kvalitātē foķētās bildītes nevarēja apskatīt

    #228222
    Vaz3
    Participant

    Nē nu kamera man nebūtu galvenais faktors,austiņas?Nu es tos ausīs bāžamos sūdus ar neizmantoju… vot vienīgais jāskatās ar baču,ja var no nokias iemest tad butu tiri ok…

    #228223
    daGrevis
    Participant

    Pag, ja ne kamera, ne mūzika (arī ne video un radio) tad dari tā kā es… 🙂

    Nopērc (dabū!) vecu, piemēram, Nokia, ar kuru var piezvanīt, aizsūtīt SMS, nekas nekarās utml…. 🙂 Pietam baterija tur ilgi, nevar tik vienkārši to lietu iznīcināt, diezgan izturīgs. 🙂

    Un tā kā esmu mūzikas atkarīgais, bet tas neattiecās uz Tevi, nēsāju līdz otru ierīci – iPod. 🙂

    #228224
    Vaz3
    Participant

    Man ir mūzikas atkarība,bet tam nemēdzu izmantot telefonu 😀

    Veca nokia,jā bij tāda doma,bet gribās kautko ar tačskrīn un 3g fīčām,protams ja padomā bez tā var iztikt,bet nu c’moon ja truba maksā tik maz,un viņai čakarējas austiņu vads tas man ir mazsvarīgi 😀

    Blakius,a tavs čoms viņu lieto vēl?Cik ilgi jau iet?

    Lv kautkur šitos var nopirkt jaunus?

    #228225
    Blakius
    Participant

    Precīzi nepateikšu, bet otrajam mēnesim jau tā kā būtu jābūt, pagaidām vēl nav sūdzējies, ka saplīsis būtu.

    Pats pasūtīju no šejienes, manis pieminētais modelītis Patīkama lietiņa ka free shiping visam ko redzi. Š obrīd gan viņiem notiekoties nodzeršanās par godu jaunajam gadam un shipošanai pauzīte līdz 20 datumam (jaunas figņas ar kādu brīdi nav liktas iekšā)

    Iekš LV paskaties ieks zipiem ss.lv uc brīnumiem, vaidzētu būt pāris kantoriem, tikai uzvārīšanās nolūkos šamie mēdz cenai vienk nomainīt dolāra zīmi uz Ls 😀 Ieteiktu varbūt labāk pagaidīt kādu 21 datumu, paskatīties vai nav kādi jauni ķīnieši salikti un pasūtīt no turienes. Pārlasi arī atsaukmes par konkrēto izstrādājumu, šur tur tiek kunkstēts pat tochsreen korektu nefunkcionēšanu, dual sim nestrādāšanu tiripiri.

    Atcerējos vēl vienu mīnusiņu- sms paziņojumiem nevarēja uzlikt kādu mp3 meldiņu, tikai defaltās skaņas.

    Izmēru dēļ telefons diez ko labi nejutās bikšu priekšējās kabatās, aizmugurējās bij ok, bet pirms sēšanās bij jāatcerās izņemt ārā. 🙂

    #228226
    Vaz3
    Participant

    nuja tieshi delj ta touchscreen negribas iegrabties,parejais taka butu labi…

    Bet uzjautrina tas tava linka ”3G is only model,phone doesn’t have 3g feature 😀 ”

    es isti neizprotu to 3G skaidrojumu,ja vajadzēs pagoglesu

    Jutube skatijos kur chalim gljukoja touchscreen,kad riktigi uzmauca tad tikai stradaja,citi atkal saka ka viss bumbas…

    (sorry par garumzimem shim pc nepierasti ar ALT)

    P.S.

    Shitais nac sciphone bet vel kkads pakaljdarinajums,ir dzirdetas visadas labas(un sliktas) atsauksmes tieshi par sciphone

    #228227
    Blakius
    Participant

    3G- videozvans

    laimīgi nekur uz korpusa nebij nekādu uzjautrinošo “3G Super duper” tekstu

    Kārtējais piemirstais mīnusiņš- rakstot sms, lai pārslēgos uz ciparu klavieratūru bij jaiziet cauri rus un vēl pāris klavām, čakarīgi ja vaidzēja ciparus drukāt. Turklāt garumzīmes tur var nemeklēt. Biju iemetis txt failu- ķeburi garumzīmju vietā.

    #228228
    aoma
    Participant

    draugam bija, pats nelietoju, bet pievienojos vispārējai attieksmei… 😀

    tas man atgādina – pats neesmu lasījis, bet pievienojos partijas viedoklim, ka grāmata ir kaitīgs antisociālo elementu izdevums strādīgajai (te var ierakstīt valsts nosaukumu) tautai

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā