IBM izskauž Microsoft Office

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas IBM izskauž Microsoft Office

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #211199
    Crow
    Participant

    Cik nu es zinu, Office XP un uz augšu defaultā saglabā rezerves kopijas. Izskatās gan, ka Lotus variants realizēts krutāk, pēc modularitātes principa – edz, nokrešoja tas un tas, bet programma turpina darboties. Microsofts jau nekad nav bijis lietotājam visai draudzīgs, par spīti reklāmu uzbāzīgiem “easier than ever” apgalvojumiem.

    Obtw, mācēt nokonfigurēt programmu, ko lieto ikdienā, ir neizbēgama nepieciešamība, nevis lieka piepūle. :lala:

    #211200
    Mad182
    Participant

    Malači!

    Kaut kad mēgināju IBM ofisu, kopumā patika – viss vienkārši strādā, bet ieraduma pēc turpinu lietot OOo. Bet ir patīkami ka ir vairākas spēcīgas alternatīvas.

    #211201
    Eudoxus
    Participant

    Andress wrote:

    Eudoxus wrote:

    Hmm…Precīzi neatceros, bet jau krietni sen MS Office un Open Office automātiski saglabā recovery kopiju, tāpēc šāds piedāvājums nav īsti vajadzīgs. Iestati lai saglabā recovery kopiju kaut ik pēc minūtes un darīts.

    Protams protams, es to vien darbā daru, kā ložņāju pa mistiskiem iestatījumiem.

    Kas nu kuram ir mistisks. Bet MS Office (un līdzīgi arī Open Office) defoltā saglabā recovery kopija ik pa (ja nemaldoes) 10. minūtēm.

    #211202
    ruukjis
    Participant

    Runājot par Lotus notes – mans kantoris (piebildīšu, ka diezgan liels, starptautisks uzņēmums) pamazām taisās atteikties no Lotusa un pāriet uz Exchange/Outlook. Jo lietotāji ir ļoti neapmierināti ar šo izstrādājumu. Pirmkārt jau dēļ tā, ka viņš ir drausmīgi lēns un pilns ar sīkiem bugiem, piemēram, ja lotus ir nolockojies un tu strādā ar dokumentu, un pēcāk šim dokumentam uzspied “send to mail”, Lotus vienkārši pakaras 100% gadījumos. Lieki piebilst, ka izveidot vairākus mail accountus iekš Lotus notes, ir diezgain murgains pasākums, tāpat arī, tik vienkārša lieta kā alias nomaiņa lietotājam, ir pilnīgs gemors… un tā es varētu turpināt ļoti ilgi.

    Edit: Kā dokumentu aprites sistēma Lotus varbūt arī nemaz nav tik slikts (lai gan, cik dzirdēts, tad tur viņu sāk spiest laukā DocsVision), bet kā e-pasta pasākumam, es domāju, Exchange viņam ir vairākus soļus priekšā.

    #211203
    Snorx
    Participant

    Nu ir jau, ir, tam M$ Office 2003 tā automātiskā saglabāšana priekš document recovery, bet ir nācies savas 10 reizes bezcerīgos gadījumos mēģināt no viņām kaut ko atgūt, tai skaitā arī ar Open and repair, no šim 10 reizēm nevienu nav izdevies veiksmīgi saglābt. Pārsvarā jau gan problēma ar šiem dokumentiem bija radusies diezgan banālu iemeslu dēļ- negaidītas apdalīšanas ar 220 🙂 Parakājos pa forumiem meklējot risinājumus, bet izskatās, ka to bugu neviens neuzskata par svarīgu, lai taisītu kādus ielāpus vai risinājumus. Bēdīgākais, ka tajā brīdī viņš sačakarē ne tikai recovery paredzēto failu, bet arī failu, no kura darbs ir turpināts taisīt(visas reizes tie ir bijuši kursa darbi utml uz 40+ lapām). Bija pat variants, kad vienkārši neļauj dokumentu nosavot.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā