IBM Lotus Symphony 3 beta 2 ar jaunām iespējām

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas IBM Lotus Symphony 3 beta 2 ar jaunām iespējām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150565
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ibm3b2_1.jpg[/imgl]Laikam daudzi būs izmēģinājuši atvērtā koda biroja programmu paketi IBM Lotus Symphony. Savulaik Notepad par to jau rakstīja, bet pēdējā laikā ir pievienotas daudzas jaunas iespējas, un laiks atgriezties pie tēmas. Symphony nu ir spēcināts ar OpenOffice kodiem, tāpēc arī versija “pārlēkusi” no 1.3 uz 3.0.

    Pēc mana vērtējuma, IBM Lotus Symphony ir lietotājam draudzīgāks, ar jauku, pārdomātu dizainu. Ar to daudz patīkamāk strādāt nekā ar OpenOffice. Papildus ērtības dod kaut vai tabu sistēma, kas ļauj vienlaicīgi strādāt ar vairākiem dažādu tipu dokumentiem, kā arī iebūvētais interneta pārlūks. Tagad nācis klāt Visual Basic makrosu atbalsts, kas ļauj strādāt arī ar MS Office 2007 dokumentiem (diemžēl saglabāt rezultātus jaunākajos Microsoft formātos kā .docx, .pptx utml. vēl nevar). Tiek atbalstīts ODF 1.2 datu formāts, prezentācijās tagad var iekļaut audio un video failus. Parādījies autoteksta atbalsts, dokumentus var eksportēt arī kā PDF failus.

    Var ieteikt IBM Lotus Symphony katram, kam nav vajadzīga augstākā pilotāža biroju lietās. Ikvienam mājas lietotājam ar šīs programmas iespējām pilnīgi pietiks, nevajadzēs “sponsorēt” Microsoft.

    IBM Lotus Symphony darbojas Windows, Linux un Mac vidēs. Jaunākās versijas lejuplāde – šeit.

    [img]https://www.bildites.lv/images/iou32qpmb7dfoxfu0sb.jpg[/img]

    #227620
    rATRIJS
    Participant

    Izskataas ljoti jauki un grasiijos jau lejupielaadeet, bet, protams, IBM grib lai es regjistreejos…nekaa nebija.

    Gaidiishu, kad varees dabuut kur citur…

    #227621
    NorKais
    Participant

    Kā šim ar latviešu interfeisu?

    #227622
    ob1
    Participant

    Paldies par infu, pamēģināšu.

    Hmm, a latviešu spellčekers no OpenOffice uz šamējā strādās vai jāmeklē cits?

    #227623
    akels14
    Participant

    Cik uz linuxa (Debian) testēju saskarsne bija ērtāka nekā openoffice 🙂

    tikai žēl ka viss taisīts javā, kas to padara lēnu

    #227624
    samurajs
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Izskataas ljoti jauki un grasiijos jau lejupielaadeet, bet, protams, IBM grib lai es regjistreejos…nekaa nebija.

    Re, kur valīdi dati priekš reģistrēšanās:

    Vārds: Antons

    Uzvārds: Peizda

    Valsts: Zimbabwe

    Email: [email protected]

    #227625
    Professor35
    Participant

    skaists , būs jāpameiģina

    #227626
    Holmss
    Participant

    Jānotestē būs jaunais, vecajā patika prezentācijas taisīt. Tur bija ērtāk nekā OpenOffice.

    #227627
    80MXM08
    Participant

    samurajs wrote:

    rATRIJS wrote:

    Izskataas ljoti jauki un grasiijos jau lejupielaadeet, bet, protams, IBM grib lai es regjistreejos…nekaa nebija.

    Re, kur valīdi dati priekš reģistrēšanās:

    Vārds: Antons

    Uzvārds: Peizda

    Valsts: Zimbabwe

    Email: [email protected]


    😀

    Es parasti izmantoju

    Vārds: Antons

    Uzvārds: Hujovs

    #227628
    TrakaisKursis
    Participant

    mani Lotus tracina… nekad neesmu spējis saprast, kāpēc tās Notes izvēlas lietot korporatīvie uzņēmumi… no lietotāja viedokļa tā programma tak ir pamatīgs gemorojs…

    #227629
    Svens
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Izskataas ljoti jauki un grasiijos jau lejupielaadeet, bet, protams, IBM grib lai es regjistreejos…nekaa nebija.

    Gaidiishu, kad varees dabuut kur citur…

    Nu jā. Cits pukojas, ka jāreģistrējas, cits izlasa to, ko viņam vēl piedāvā, ieraksta savu vārdu un lejupielādē tāpat. Kas kuram labāk tīk.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā