Ideja

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Ideja

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152226
    root
    Participant

    Ir kāda? Gribu kaut ko izveidot ārpus rutīnas un darba. Protams, ne visu ko kurš gribēs, bet nu kadu interesantu fiču varētu īstenot :}

    #248123
    Wuu
    Participant

    Sāc nodarboties ar seksu, nu vismaz pamēģini!

    #248124
    mobit
    Participant

    Wuu, ne visiem tikt pie seksa ir tik viegli kā tev – ieiet bārā, sazāļot meiteni un tad tumšā sānielā viņai uzbrūkt bļaujot “RUSH C!”…

    trulais pokemāsters

    #248125
    root
    Participant

    Wuu owned 😀

    Bet lūdzu, paliekam topika robežās.

    #248126
    BOFH
    Participant

    1. Uztaisīt Cantenna uz servomotoriņun nolikt uz jumt. Mēģināt noķert dahuja zonas. Pieslēgties, sazīmēt cincīšus. Tas tjipo labdarība, lai “carderi” neizjāj tos tīklus.

    2. Piedalies FreeWifi. Tas tā kā filatēlisms…

    3. Uztaisi pudeļu pieņemšanas punktu! Vai divus… Tas lai atlektu kāds tērvetnieks uz apmaiņu, pa lēto.

    4. Izjauc kādu antenu virs 20Ls un izpēti vai nevari pats ražot ko tādu. tas lai mazinātu importu.

    5. Pārkonfigurē jauno telekoma optikas “modēmu”.

    6. Liecies mierā

    #248127
    Blakius
    Participant

    Valsts apmaksāts ekšons ^^’

    #248128
    Mad182
    Participant

    Uzbūvē šādu:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Z86V_ICUCD4[/youtube]

    Vai pārkopē visu /dev/urandom uz /dev/null

    #248129
    Wuu
    Participant

    Ideja par seksu neinteresē?

    Ieviesīsim šinī topikā nedaudz inteliģences un lietderīgas informācijas.

    [img]https://wuaw.homestead.com/Cat_DJ.jpg[/img]

    mobit wrote:

    Wuu, ne visiem tikt pie seksa ir tik viegli kā tev – ieiet bārā, sazāļot meiteni un tad tumšā sānielā viņai uzbrūkt bļaujot “RUSH C!”…

    trulais pokemāsters


    :devil: Noobik tāda RUSH C nav 😀 Ir tikai A un B.

    #248130
    root
    Participant

    Blec runa ir par programmēšanu. Oftopikojošie loši var iet nakuj. 🙂

    #248131
    Aldis
    Participant

    Idejiski kā BOFH minēja, ja negrib savas acis marinēt blāvajā monitora gaismā krāmējoties gar programmēšanu, var paķimerēties ar bezvadu [wifi] internetiem, to raidīšanu, antenu veidošanu un retranslācijas staciju būvēšanu… pats šad tad tādām lietām pieduros 🙂

    Vēlviena interesanta lieta ir kā nu pat izveidoju – LTC interaktīvās TV palaišana uz PC, otra lieta kuru meikošu būs interaktīūvās TV padošana caur diviem rūteriem – starpā bezvadu variants… (Nezvai ka kādam tas ļoti noder, bet savu zināšanu papildināšanai ar to pakrāmējos).

    Vēl vienu jauku momentu krāmējos ar Virszemes TV uztveršanu caur PC – izdevās, un unikālākais tas ka 90-95% kvalitātē caur 15cm garu metāla stienīti viss gāja. 😀 (Par to tāpēc lamāju gan Star dekoderus, kuriem vajag ūbērantenas, gan par citu lietotāju antenu izvēli, ka redziet – neko neizdodas uzķert)

    No programmēšanas viedokļa, ko varu ieteikt – pētīt HTML5 + WebGL – nākotnes browseru tehnoloģija, ar 3D iespējām iekš browsera.

    https://sites.google.com/a/chromium.org/dev/developers/demos-gpu-acceleration-and-webgl

    Meibī varētu pat mēģināt uztaisīt kādu 3D spēlīti. Hotj Wolfenstein3D veidīgu.. 🙂

    #248132
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Blec runa ir par programmēšanu. Oftopikojošie loši var iet nakuj. 🙂

    [img]https://www.felinest.com/images/cat-photoshop-41.jpg[/img]

    Orly?

    #248133
    Aldis
    Participant

    Wuuškin.. Tu jau pietiekami šeit izcēlies..

    [img]https://www.bildites.lv/images/41qfgoyyyr1uix4lvrt_thumb.jpg[/img]

    Laikam atkal uz kādu mēnesi vajadzētu liegt pieeju šim retārdam ienākt iekš notepad.lv.

    #248134
    zivs
    Participant

    Aldis wrote:

    Meibī varētu pat mēģināt uztaisīt kādu 3D spēlīti. Hotj Wolfenstein3D veidīgu.. 🙂

    Spēlīšu veidošanai gan ir vajadzīga kaut kāda motivācija to darīt. Bez tam, mums jau ir saujiņa spēļu izstrādātāju – iesācēju, kas ar tām lietām aktīvi darbojas. Piemērs – BRSD 2010. :lala:

    #248135
    Kon
    Participant

    Wuu komentārs nogalināja ..

    Uztaisi torrentu auto uplouderi līdzīgi kā https://www.janhouse.lv/uploader/ un izdāļā viņu bez maksas

    #248136
    Crow
    Participant

    Nederēs! Jop TvajuMaķ ir spazmas un krampjus izraisoša alerģija pret jebkādām neproduktīvām lietām, lasīt, spēlītēm 😀

    #248137
    BOFH
    Participant

    Programmētājs… :lala:

    Nu ok. Ja jau esi tāds PRO kā te lielijies:

    1. Uzkodē CV ģenerātoru. Tā lai iebarot varētu sarakstu ar skolām, vārdiem uzvārdiem un citiem datiem, un viņš uzģenerētu CV. Protams arī SMTP iespējas, pa tiešo un caur proksi. Vari kā php vai stand alone, vai abus. Kā tev ērtāk. Vot tā būtu noderīga lieta priekš tiem perdeļiem kas saliek sludinājumus, iztērē darba meklētāja laiku (un naudu) un beigās tāpat paņem priekšnieķeļa pasisto dēliņu.

    2. Uztaisi normālu ērtu portskeneri kurš prot skenēt caur Socks proksi 🙂

    3. Uzkodē kāda MFC Canona draiveri linuksam? 😉

    #248138
    nevertell
    Participant

    Piedalies wine rakstīšanā, raksti gallium3d draiverus, nouveau/ati oupensursīgos draiverus, saraksti savu task scheduleri linux’am. Vispār jau tāds teiciens, ka programmētājs nav programmētājs, ja nav pats savu valodu uzrakstījis.

    #248139
    root
    Participant

    BOFH, CV ģenerators atkrīt. Tas ir basicly diezgan unikāls šits, teksts mainās līdz ar cilvēku. Ko tad tur veidot- click click next? Ja jau dulbuks nejēdz uzdrukāt savu velna CV ar klavieri, tad kas tad viņš diez par specu un ar ko ir labāks par dulbaku priekšnieķeļa dēliņu?

    2. ideja laba, bet ir nmap utml. šiti, pilns backtrack/pentoo un galu galā man ir spazmas un krampjus izraisoša alerģija pret šādiem instrumentiem. Diez vai ir vairāk kā uz 1 rokas pirkstiem saskaitāmi iemesli, kādēļ tas reāli būtu vajadzīgs legālām lietām. Ja mēs runājam par hack tools, es tos nerakstu principa pēc.

    3. Par draiveri papētīšu, bet par cik man šāda devaisa nav, ja nu galu galā izdomāšu ka tas ir tā vērts- tev nāksies man tādu devaisu atgādāt 😀

    Nevertell, draiveri *cough* linuxam nav mana stiprā puse. Un ati ne tik. Task shedulers linuxam man jau ir, vienīgi tikai paša lietošanai (ļoti rupji nostrādāts un ne-man diez vai bus saprotams kas un kāpēc un WTF?). Bet ideja neslikta, pierakstu ar atzīmi – gan jau kādam noderēs.

    Edit:

    Made in about 1,5 hours.

    https://oas.lv/post/1161574554/php-konsole-php-komandrindas-klients

    Man noderēs. Varbūt vēl kādam. Ja tu neesi no tiem vai vienkārši gribas kasīties- nekomentē 🙂

    #248140
    BOFH
    Participant

    Neko tu nesaprati. Vajag lai automātiski var nosūtīt 3501 fiktīvu CV visiem tiem kretīnkantoriem kas liek darba sludinājumus!

    #248141
    root
    Participant

    Un tam tev vajag mani? 😀 Es domāju tev ir kas nopietnāks padomā. 😀

    Hint:

    Quote:


    foreach(string kantoraemails in kretinkantori){

    System.Net.Mail.MailMessage message = new System.Net.Mail.MailMessage();

    }

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā