IE 7 saniedz 100 milijonus lietotāju!!!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas IE 7 saniedz 100 milijonus lietotāju!!!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145485
    Foxsk8
    Participant

    Kaut arī kā mēs visi zinām Mozilla Firefox izrādījās daudz drošāks un labāks par IE7, tomēr tas netraucēja šai programmai iegūt 100 milijonus lietotājus. Atzīsim, tas nav maz un nav daudz salīdzinot cik uz pasaules vispār ir internētam pieslēgtu datoru.

    Tuvākais sekotājs jau kā vienmēr ir Firefox, bet vadībā joprojām (populārākais) ir vecais labais, cik nu labs un drošs IE 6.0

    Pašlaik 25% ASV iedzīvotāji jau lieto IE7, 10% Firefox, bet pārējie, kuri tiek pie i-neta vai nu IE 6.0 vai kādus citus mazāk pazīstamus alterantīvus, piemēram kā Opera, Browzar u.c. (Opera arī iegūst popularitāti).

    #164630
    drunk_lizard
    Participant

    atjaunoju rakstu ar to ko teica zaratustra

    #163733
    drunk_lizard
    Participant

    atjaunoju rakstu ar to ko teica zaratustra

    #164632
    Evers
    Participant

    Galīgi nederīga statistika, jo IE jau by default nāk Windowsam iekšā, protams ka lietotājs, kas neko daudz nesajēdz no datorlietām, lietos to, kas jau ir iekšā, nenojaušot par kā labāka eksistenci. Un tādu lietotāju pasaulē netrūkst…

    #163734
    Evers
    Participant

    Galīgi nederīga statistika, jo IE jau by default nāk Windowsam iekšā, protams ka lietotājs, kas neko daudz nesajēdz no datorlietām, lietos to, kas jau ir iekšā, nenojaušot par kā labāka eksistenci. Un tādu lietotāju pasaulē netrūkst…

    #164635
    Crow
    Participant

    IE7 / IE8 jau nav gluži nelietojams. Esmu pielicis IE7Pro addonu, kas gan pilnībā nepilda visu solīto, tomēr uzreiz kā spēriens pa pakaļgalu 🙂

    #163735
    Crow
    Participant

    IE7 / IE8 jau nav gluži nelietojams. Esmu pielicis IE7Pro addonu, kas gan pilnībā nepilda visu solīto, tomēr uzreiz kā spēriens pa pakaļgalu 🙂

    #164637
    Foxsk8
    Participant

    DL ‘s pacēlis vienu no pirmiem kaut kādiem rakstiem, njaaa, vismaz varu tā negaidīti apskatīties, ko esmu gvelzis 😀 😀

    #163736
    Foxsk8
    Participant

    DL ‘s pacēlis vienu no pirmiem kaut kādiem rakstiem, njaaa, vismaz varu tā negaidīti apskatīties, ko esmu gvelzis 😀 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā