IE cannot open the Internet site – Operation aborted

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Klienta puse (html, css, svg, xslt, xhtml, js) IE cannot open the Internet site – Operation aborted

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148294
    Mr.Death
    Participant

    Ē nākiet lūdzu palīgā. Ir nu pienākusi atkal reize, kad man Bilam jāslauka pakaļa pielāgojot vienu mājas lapu strādāšanai arī uz explorera. Līdz šim esmu izrēķinājies ar PNG problēmām uz < 7 exploreriem, kā arī apkarojis citus sīkumus, bet šī nu ir pirmā reize, kad es patiešām esmu gan dusmīgs, gan apjucis dēļ vienas problēmas. Problēma tāda, ka atverot un staigājot pa mājas lapas sadaļām izlec šis paziņojums: Internet Explorer cannot open the Internet site – Operation aborted

    Vai tam varētu būt kāda saistība ar to, ka es šai lapai nesen uzliku mod_rewrite?

    #192891
    m*****
    Participant

    Ar mod_rewrite tam nevarētu būt nekāds sakars. Š āds kļūdas paziņojums ir redzēts sakara ar kaut kādiem javascriptiem, konkrēti nevaru pateikt, tas nebija mans projekts, bet es sāktu ar javascriptu aizkomentēšanu un tad apskatītos kas notiek. Google neko par to nesaka?

    #192892
    Aldis
    Participant

    tas parasti ir kkadas javascript problemas… pamegini visus javascript includes nonjemt, un tad pa vienai likt klat – redzeesi kur un kaa… (man skjiet ka IE iespejams bij tik gudrs un paradija kursh javascript nav pareizs – iisti nezinu)

    #192893
    Mr.Death
    Participant

    Ok, liels paldies Jums 🙂

    #192894
    Mr.Death
    Participant

    Atvainojos par dubultpostu, bet, atradu šai problēmai atrisinājumu, ja nu kādam ievajagās. Problēmu izraisīja “SWFObject” javaskripts. Līdz ar to es šamo neitralizēju un uzliku, lai flash elementi lasās pa sentēvu metodei. Viss iet. 😉

    UPADATE: Tikko izdarīju secinājumu, ka pie vainas nebija tikai šis SWFObject. Izrādās, ka šāda problēma mēdz uzrasties, kad to lieto kopā ar kādu no AJAX frameworkiem, vai citiem JS risinājumiem.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā