IE skandāls – zirnekļi burkā sarosījušies

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas IE skandāls – zirnekļi burkā sarosījušies

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #225513
    Eudoxus
    Participant

    Atliek vien ielikt kādu ar MS saistītu ziņu tā vienam otram te sākas verbāla caureja. Brīnos, kā tas pats MS vēl nezvana ob1 vai e-žurnaļugam Aldim un nelūdzas, lai nāk pie viņiem strādāt.

    #225514
    jonjs
    Participant

    Sēžu un domāju, ko Eudoxus bija domājis ar savu pēdējo komentāru?

    Eudoxus ko tu domā pr IE8 labāk pastāsti?

    #225515
    daGrevis
    Participant

    Tam es piekrītu. Jebkas ir uzlaužams – nekas nav drošs. Atšķiras tikai tas, cik grūti attiecīgo lietu ir uzlauzt… 😛

    #225516
    Aldis
    Participant

    aoma wrote:

    Aldis wrote:

    fakts kā tāds… IE ir sūds!!!!! to vajadzētu jau windovā nodefinēt kā pagaidu pārlūku, ar kuru var ieiet netā, kautko apskatīt.. un viss!!! 🙂 Tā vietā nepieciešams lejuplādēt FireFox, Opera vai chrome! Viss!

    Īstenībā mazāk problēmu būtu tam pašam maikrosoftam, gan arī citiem pārlūku veidotājiem! Jo reāli – ko microsoft nopelna ar to ka lieto vairākums jūzeru IE??? NEKO! Tīri kautkādu feikotu slavu, ar to ka redz – šamos lieto un darās un viss visiem patīk! Tā slava nav tik nepciešama viņiem kā citiem pārlūkiem! 🙂

    Vsp. ievainojamības, kuras esmu pats atradis tīri strādājot explorerī + mazbik kodēšana ir diezgan sarežģīti novēršamas! Labāk lai attīsta savu grafisko vidi, bez robiem, nekā uzņemas vēl browzera lomu! Tomēr gan firefox, opera, chrome strādā pie tā, lai aizlāpītu OS kļūdas – neļautu lietotājiem iet kaitīgās vietnēs. gan arī strādā atsevišķi no visas OS sistēmas!


    sviestu sarakstīji ne pa jokam.

    1. izbeidz to idiotisko paradumu – katra teikuma beigās likt izsaukumzīmi

    2. nenodarbojies vairs ar i-lapu kodēšanu – gan tavam prātiņam par īsu, gan arī neapmierināto klientu loks pieaug, beigās toč dabūsi reāli pa gurķi.

    1. nelasi, ja nepatīk!!!!!

    2. kādā sakarā web lapu kodēšana, neko šeit tādu nepieminēju??? 😛 😀

    Kā arī eduxos komentārs nav ne pa tēmu, kā vienkārši muldēšana!

    Es, kā arī lielākā daļa forumā izsaka domas par un ap tēmu! Bet nu lab, kāds būs vienmēr tas kas pakasīsies! 😀 peace!

    #225517
    daGrevis
    Participant

    Hmmm… aomas iepriekšējais uzbrauciens (lasīt: komentārs) man arī bija ne par tēmu… 🙂 Es viņam esot draudējis. 😀

    #225518
    Aldis
    Participant

    Laikam kautko sācis nelabu ostīt vai uz sēnēm pārgājis. vvz… 😀

    #225519
    Eudoxus
    Participant

    jonjs wrote:

    Sēžu un domāju, ko Eudoxus bija domājis ar savu pēdējo komentāru?

    Eudoxus ko tu domā pr IE8 labāk pastāsti?

    Interesanti, kāpēc man būtu kaut kas jādomā par kautkādu kodu (tipa IE8). Dažkārt to lietoju, lai atvērtu dažas lapas. Man kaut kā nav pielipusi slimība paust kvēlas un kategoriskas glupības (tipa, sux, sūds utt) par dažādām programmām un tēlot afigenno drošības spečuku par kādiem te viens otrs izliekas. Ar savu pēdējo komentāru es gribēju teikt, ka dažiem te jau rīt no rīta vajadzētu zvanīt mazmīkstajiem un par attiecīgu samasku piedāvāt novērst visas tās kļūdas mazmīksto produktos, ko viņi, šie aprobežotie un IT lietās tik nezinošie cilvēki ir pieļāvuši.

    #225520
    elvisburdajs
    Participant

    daGrevis, Palasot dažus iepriekšējos postus var nojaust ka jams sācis dzert.. 😀

    Quote:

    Tam es piekrītu. Jebkas ir uzlaužams – nekas nav drošs. Atšķiras tikai tas, cik grūti attiecīgo lietu ir uzlauzt… 😛


    Piekrītu, bet vēl papildināšu..

    1. Pagaidām IE vēl ir procentuāli vispopulārākais pārlūks..

    2. Lielākoties viņš tiek lietots uz firmu/iestāžu datoriem, kuros ir svarīgi dati.

    Tāpēc arī hakeriem ir interese tos uzlaust, un valstis rekomendē pāriet uz citu pārlūku..

    Eudoxus, kkāds nonsenss..

    #225521
    lilmoder
    Participant


    #225522
    Eudoxus
    Participant

    Quote:

    daGrevis, Palasot dažus iepriekšējos postus var nojaust ka jams sācis dzert..

    Un to raksta cilvēks, kurš sevi uzskata par e-žurnālistu.

    #225523
    aoma
    Participant

    aomai navajag braukt virsū, aoma ir laps puika, tikai nedodiet viņam dzert, bet ja dodiet, tad ar aprēķinu, lai nepietrūkst, savādāk šamējs nejauks paliekot 😀

    labi, puikas, miers ar jums, šodien nejūtos apbižots

    ps. samurajs ne pa tēmu tika pieminēts, tāpēc attiecīgo teksta daļu dzēšu, vārdabrāl, atsūti PM, ja jūties apvainots.

    #225524
    bezolaam
    Participant

    “izteicās, ka pāreja uz ne-Microsoft izstrādātu pārlūku varot būt vissliktākā alternatīva. “

    I LOLD. viņam pašam nav kauns no ši un sekojoša teksta??? cilvēki tacu nav auni (vismaz ne visi)

    #225525
    Valodja
    Participant

    IE ir mēsls jeb Sexplorers. Man kā web-izstrādātājam tas mūžīgi sagādā galvassāpes, kamēr pieslīpē CSS, lai lapu attēlo tikpat pareizi kā FF, Opera, Safari un Arora.

    #225526
    Andress
    Participant

    Andress wrote:

    [img]https://bildites.lv/images/5ytkjn9bdv0nra3ar5gs.png[/img]

    Tas tā, lai visiem taptu skaidrs…

    Arī te iespamošu… Skatos ka vajag gan… BTW- LIETOJOT FAKINU SIMPLE USER ACC BEZ ADM ACC UN NORMALAM POLICIES NEKADS UJOBOHAKERIS VAI VJIRUSS tjavu taukaini dupsi njeinficjeeeessss mhhh :> Vari kaut ar purnu pa shaubigam pr0n lapaam brauktaat, visi exploti un webbugi neko nespes sadarit ja juuzeram-simplicitas saktu lv skolaas ar bashku rubiit ne paintaa zimeeet mhhh vidusskolas klasees un tekju kursos jipeee :>

    Valodja wrote:

    IE ir mēsls jeb Sexplorers. Man kā web-izstrādātājam tas mūžīgi sagādā galvassāpes, kamēr pieslīpē CSS, lai lapu attēlo tikpat pareizi kā FF, Opera, Safari un Arora.

    Agha. Man pa labu laiku bija tikai viena problema i to cjakarejot nestandarta fichas :> Tas liecina par to no kaada lenkja no tava dupsha aug liikaas rokjelees, braali hobbit.

    [img]https://scifiwire.com/pics/gollum.jpg[/img]

    ai fiil jour pein

    #225527
    Valodja
    Participant

    Andress wrote:


    …braali hobbit.


    Ju ar a hobbit tū? 😀

    #225528
    Andress
    Participant

    Vismaz humora izjuta sham shancee mhh. Nu lab attaisnots, sedies, 5. Parejie njerkstetaji vienalga bvar iet shmekot bekot.

    #225529
    Professor35
    Participant

    rīt tas ir ceturdien iznāk finālā FF 3.6 versija

    #225530
    lilmoder
    Participant


    #225531
    Crow
    Participant

    Andress wrote:

    BTW- LIETOJOT FAKINU SIMPLE USER ACC BEZ ADM ACC UN NORMALAM POLICIES NEKADS UJOBOHAKERIS VAI VJIRUSS tjavu taukaini dupsi njeinficjeeeessss mhhh :> Vari kaut ar purnu pa shaubigam pr0n lapaam brauktaat, visi exploti un webbugi neko nespes sadarit

    Pilnīgas tizlas muļķības. Ieteicu pastudēt mazliet teorijas par to, kā vispār darbojas operētājsistēmas un kas galu galā ir buffer overflow un root access un ko tie ziemā ēd. Jo tev, kā jau sevi pārāk cienošam zāģu skaidu paurim, patīk bļaustīties par tēmām, kurās tu absolūti nerubī, bet dirs trīs metrus pret vēju.

    Exploits (pēc definīcijas un ne tikai) to tieši dara, kā atrod veidu, kā jebkādu (iespējams, kaitīgu) kodu izpildīt ar tādu pašu, bet drīzāk – augstāku – privilēģiju, kā lietotājam. Vīrusam un ujobohakerim neinteresē tavas tiesības.

    Jā, drošāk ir nedot tās tiesības uzreiz un nevanckāties ar admina tiesībām pa pr0n lapām, bet tā nav nekāda garantija.

    #225532
    Andress
    Participant

    Crow wrote:

    Ieteicu pastudēt mazliet teorijas par to, kā vispār darbojas operētājsistēmas.

    Teorija, diemžēl, ir viss, kas tev ir… Updates+Limited Acc+Taisnas rokas adminam. Nu var ari kadu mazu standarta aviru, Pclaud vai MSSE. Bet tu kā tāds auns…. :>

    edit: (nav slinkums darakstit)

    Crow wrote:

    kas galu galā ir buffer overflow un root access


    Tev kā jau diezgan inteligjentam augstas klasses pajolim programmetajam vajadzetu zinat, mhhh, ka ar normalu settupu normals brawzers uz tadu eksploitu uzrausies labi ja mmhhhh 1x gadaa advanceetaakaaaam (!!!) datorjuzeram un 1x 5os draugos sedetajam. Pieplusojam vel limited acc, kas automatiski atsijaa 50% exploitu (diez kadu exploiteesi rootz bez direct accessa ar kcik jedzigam privilegijam? salauzisi visu win cori ar paris (desmit/simt) kb kitu?)un vel updeitotu windzzz , kas dod vel -30-40%, un vel pielpusojam tadas lietas ka fraud aware un ari to ka googlez regulari tira savus indexus un normalz uzersz uzskries uz tadas fichas labi ja reizi 10 gados. un pa 10 gadiem ari tam jau sen bus ielaaps izveidots.

    shitaa visja ir tikai mazu pumpainu crowu meitenju raudashana un paranoja par saviem tik dargajiem finansu un klientu datiem loldz uz majas pc vairaku mljonu vertiba un nemaz nerunajot par to, ka hakeruz ljoti vfaretu intereseet tava pr0n kolekcija un nepieklajiga paskata bildes kuraas redzams nepiedieniigaa pozaa aiz puudelja. :> Varbut izroc mezhaa bunkuru ar 3m betona sienam ar svina apshuvumu, tur noliec kompi, aizlej ieeju ar betonu un busi droshiba? bhz tie kam vajadzes, nosargas, kam nevajadzes, nesargaas un ipashi ilgi ari neskums.

    *cough*re*cough*t*cough*ar*cough*ds*cough*

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā