IE8 jau šovakar – Notepad TOTALIZATORS

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas IE8 jau šovakar – Notepad TOTALIZATORS

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #193242
    usins
    Participant

    Labvakar 😀 njā, es jau pa taisno pievienoju komentu. Nu gan švaks rezults.

    Bet man radās jautājums, kā acid3 testa autori izna, ka viņu kodējums nav šķibs? 😀 ar kuru pārlūku viņi paši 1x pārbaudīja? Interesnti zinat nja

    #193243
    nevertell
    Participant

    A kāda jēga mazmīkstajam likt naudu iekšā projektā, no kura viņi praktiski naudu neizsūks ?

    #193244
    rihardsss
    Participant

    nevertell: Domāju, ka diezgan forši – drīz iznāks Windows 7, iekšā IE8 – jauna versija, visiem standarta lietotājiem lieli prieki un Windows 7 visi vairāk pērk, jo liekas, ka tur vēl daudz citu jaunumu, labākas versijas utt… Nu kko jau drošvien mēģināja uzlabot, bet nu IE ir noiets etaps… Bet nu varbūt arī viņi vnk mēģina dabūt atpakaļ lietotājus, kas pāriet uz alternatīviem pārlūkiem.

    #193245
    elwins
    Participant

    Ja tik 20/100 tad es labāk palieku pie Mozilla Firefox 3.1, kurai ir 71/100 vai Operas 9.64, kurai ir par 85/100 ! 🙂

    #193246
    shady
    Participant

    Brīnums, ka tik daudz savāca…

    #193247
    iKey
    Participant

    paga paga, labu laiku atpakaļ iekš times.lv bija raksts, ka IE8 prototips izgāja acid pārbaudi (neatceros kādu acid versiju)

    #193248
    samurajs
    Participant

    Jā, acid 2 izgāja 🙂 Ar mokām… (tas tas vieplītis “Hallo world”) 😀

    #193249
    Mr.Death
    Participant

    vnk sakot IE ir bijis sūds un paliks sūds. punkts. 😀

    #193250
    elvisburdajs
    Participant

    Priekš Windows 7 vēl nav pieejams. :suck:

    Vienu es droši varu teikt: Internet Explorer 8 RC1 ir slima suņa murgs… :duno:

    #193251
    Evers
    Participant

    FIREFOXa nokačāšanas funkciju IE8 pilda godam, visu cieņu Microsoftam – RESPECT 😀

    #193252
    drunk_lizard
    Participant

    drono wrote:

    Man tikai nepielec, tas – viņi taču zin par tādu ACID3 testu, kāpēc tad viņi vispār laiž ārā tādu pārlūku, kurā ir acīmredzamas kļūdas? Vai tad to kļūdu labošanai vajag tik milzīgus resursus, ka to nevar izdarīt?


    taapeec, ka tas tests ir fuflo

    #193253
    elvisburdajs
    Participant

    +1

    #193254
    TheSame
    Participant

    Evers +1

    #193255
    samurajs
    Participant

    Mļē, liku virsū IE8 uz IE8 RC1. 2x kompis restartējās, QuickStart pēc tam pazuda, nācās ar rokām likt atpakaļ. Un ko rezultātā dabūju – guju! Kauns Mikromīkstajiem!

    #193256
    RicoPico
    Participant

    fff… Mans IE7 tik 5 no testiem izgāja…

    [img]https://bildites.lv/images/ckasbe275nknnf37x0.jpg[/img]

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā