IE9 testēts jau 6 milj. reižu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas IE9 testēts jau 6 milj. reižu

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152312
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_11284570990_1.jpg[/imgl]Kā ziņo Windows Team Blog, interese par jauno Microsoft interneta pārlūku Internet Explorer 9 ir ļoti liela. Divu nedēļu laikā kopš IE9 beta iznākšanas programma lejuplādēta 6 miljonus reižu. Tas ir 2,5 reižu vairāk nekā pārlūka priekšgājējam IE8 šādā pat laika periodā. Kā saka IE marketinga direktors Raiens Gevins, atsauksmes no testētājiem ir pārsvarā pozitīvas.

    IE 9 par godu izveidotā mājaslapa Beauty Of The Web apmeklēta jau 30 milj. reižu.

    Lai arī runa ir tikai par beta versiju, pēc Net Application datiem jau tagad Internet Explorer 9 pieder 0,25% tirgus daļa.

    Avots 1, 2.

    #249019
    Wuu
    Participant

    MS nebeidz dirst, viņi sāk no ābola mācīties… Gaming pasaulē ar Xboxu vispār brīžiem ar muti vaļā var palikt, kad kāds MS gudrītis izpļauj…

    IE labākais pārlūks, lai lejuplādētu citu pārlūku 😀

    #249020
    Nau4a
    Participant

    bet es izmēģināju IE9. man jau likās baigi labs, ērtum jau arī ir uzlabojies, ātrums arī.

    #249021
    Evers
    Participant

    Ar Internet Explorer jauno zibensātro weblapu ielādes un apstrādes dzinēju jūs līdz jebkura cita interneta pārlūka lejupielādei tiksiet daudz ātrāk kā jebkad! 🙂

    Vēl ātrāk būtu, ja viņi jau defaultā ielikti grāmatzīmju joslā saites uz citiem pārlūkiem. 😀

    #249022
    Kefīrs
    Participant

    Nezinu. Uzlabots ir daudz kas, bet pārlūks, kā tāds nepatīk. 😀

    :lala:

    [img]https://dl.dropbox.com/u/1517451/explore.png[/img]

    #249023
    akms47
    Participant

    +Kefirs Labs joks 😉

    #249024
    Aldis
    Participant

    visi jau notesteejusji? Es vieniigais nee…

    Nu lab.. uz sjiis kaarbas nee, bet laptopaa gan bij ieksjaa.. 😀 – nepatika!

    #249025
    aoma
    Participant

    Nu jā, miljons addonu šim brauzerim nebūs nekad 😀

    Ja nopietni, IE man nekad nav izraisījis nepatiku vai traucējis. Pamatfunkcijas jau kau kā pilda un kad būs pieejams caur apdeitiem, ceļā nestāšos.

    #249026
    zemith
    Participant

    Ja varētu samest būkmārkus no Godzillas, tad moš pat ietestētu.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā