Iegluchii windows …

Sākumlapa Forumi Software Windows Iegluchii windows …

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145817
    Dupsis
    Participant

    Pēdējāš dienāš noverota tāda problema ka dators mēdz uzkārties kad veru vala failus caur BSPLAYER, dazreiz ar zip uzkaras … Bet viss turpina darboties muzika skan … Ja apakshaa uz desktopa kkas kustaas tad tas paliek kustiigs … Dazreiz palidz ja nospiezhu CTRL + ALT + DEL … Parādās Task Manager un nekas vairs negljkuko … A dazreiz tas nepalidz … Kas avretu but pa vainu ? Wiruss tas nav … Izskeneju visu ar kaspersky :win:

    #168595
    azazul
    Participant

    Kaspersky imo nav tas labakais. Bet ne par to ir runa.

    Cik veca ir sistēma ? Vai startup ir iztīrīts ? kas tu lieto winZip ? Vai adware ir izķerti ?

    #168596
    Dupsis
    Participant

    xp pirrms kada menesha uzlikts … kasperskyu tik vakar uzliku domaju maybe delj NOD32 gluchi … 🙁 adware nee … tulinj nokachashu un notesteshu .. maybe kkas mainisies …

    #168597
    azazul
    Participant

    Pieļauju ka tu instalēji nevis no orģinālā diska (vai zolīda torrenta) bet gan no dc vilkta ISO.

    #168598
    Mr.Death
    Participant

    Divi varianti, kas man liek aizdomāties, jo bsplayer un zipošana tomēr nav no tiem vieglākajiem datoram veicamajiem uzdevumiem:

    1) Cik PC ir vecs, varbūt ka tomēr būs tie putekļi jāiztīra un jauna termopastas kārtiņa procesoram jāpiešķir.

    2) Ļoti bieži pēdējā laikā sūdus vāra Automatic Updates kas mēdz dažreiz nokārt datoru ja visi no updeitiem nav salikušies, (svchost.exe dažreiz noēd ļoti daudz resursu, citreiz pat 99% CPU un pāri 150 MB RAM)

    P.s. kaspersky liec tikai ja gribi datoru vēl lēnāku. viņš vispār ar savu “automatic real time scan” baigi ierullē. Tad jau labāk iesaku AVG :win:

    #168599
    samurajs
    Participant

    Edgars wrote:


    Cik PC ir vecs, varbūt ka tomēr būs tie putekļi jāiztīra un jauna termopastas kārtiņa procesoram jāpiešķir.

    Š itas vismazāk ticami! Ja zipošana ir rijīgs process, tad BSplayer tik uz pārdesmit % jaudas augstākais. Priekš kaķiem! Vispirms BIOS’ā vajag noskaidrot proča temperatūru. Ja tā virs 60, tad ir vērts padomāt par labāku dzesi. Vai kūleris maz vispār griežas?

    #168600
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    Ja tā virs 60, tad ir vērts padomāt par labāku dzesi. Vai kūleris maz vispār griežas?

    Interesanti ko tad es mēģināju pateikt 😀

    #168601
    Dupsis
    Participant

    Nav nekaads DC kjachaatas WIN … sito win agrak biju licis …. tagad jau karas arii pie citiem procesiem ar 🙁 izskeneju ar ad aware atrada 19 moshkjus izdzesu nekaada rezultata … Kompis diezgan jauns … puteklji visi iztiriti

    Amd Sempron xp 2500 + …. 512 ram …

    #168602
    samurajs
    Participant

    Edgars wrote:

    Interesanti ko tad es mēģināju pateikt 😀


    Tu mēģināji pateikt, ka pie visām problēmām galvenais ir ieziest svaigu termopastu :rofl:


    @Dupsis
    : Nure, mošķu pilns acīmredzot tas PC;) Varu derēt, ka tur vēl vesels stallis ir 😀 Vai vari uztaisīt task manager screenshotu? ja neredzam tavus procesus, tad grūti kaut ko spriest par to, kas tur notiek…

    #168603
    Dupsis
    Participant

    Nu problema drusku nostabilzejusies ….

    nav kompii neviena pasha putekliisha 🙂 pasutiju cooleru prieksh hdd … hdd temperatura bik pa augstu vislaik turas uz 49… https://www.kruta.org/untitled.bmp

    #168604
    samurajs
    Participant

    A ko kaitīgais process RedSwoosh.exe pie tevis dara? Katrā ziņā ar kaspersky viņš nesadzīvo! Vīruss īsti tas nav, bet neko labu arī negaidi…

    #168605
    Dupsis
    Participant

    tsa red swoosh man liekas ka ar firewall ? :rofl:

    #168606
    samurajs
    Participant

    Nē, tev tiešām vajag pa dupsi! :rofl: RedSwoosh ir filefactory.com palīgrīks un ne viens vien sūdzējies, ka bendē kompi…

    #168607
    Dupsis
    Participant

    izdzesu to briesmekli neko nedava tik pa 2viem procesiem mazak palika :duno:

    #168608
    samurajs
    Participant

    Tu jau esi ieguvis – katrs lieks process ēd proci un RAM!

    #168609
    Dupsis
    Participant

    bet kaa atrisinaat poblemu ar pakaarshanos? 😀

    #168610
    Tvinky
    Participant

    Nu cik es esmu dzirdēji windows lietotāju viedokļus – tad viņi parasti pārinstalē (tipa ātrāk, ko tur galvu peibāst).

    P.S Padomā kad tev tie gļuki sākās, ko tu tajā laikā liki (tb kādu softu) utt. Nav jau tik svarīgi cik mēnešus tev tas Windows stāv, ir svarīgi ar kādu drazu tu tur viņu piebāzi (no kā arī vairums lagu rodas). Ir cilvēki kuri var nosēdēt uz Windows vairākus gadus, ir arī tādi kuri vairāk par 2mēneši nesēž (reinstall/repair) taisa 😉

    #168611
    Dupsis
    Participant

    Negribu reinstall … Esmu ieveerojis ka pakaras paarsvaraa atd kad ieiet IE iekshaa …. Vai No Network Places kko skataas …. Maybe varetu but vainigi IE uzstaadijumi …

    #168612
    Tvinky
    Participant

    Dupsis wrote:

    Negribu reinstall … Esmu ieveerojis ka pakaras paarsvaraa atd kad ieiet IE iekshaa …. Vai No Network Places kko skataas …. Maybe varetu but vainigi IE uzstaadijumi …

    Tiešām nevaru tev nekādīgi palīdzēt, pārsvarā lietoju Linux un ar tādām lietām nesaskaros. Kad ir jāstrādā ar kādu Windows OS, tad arī tādām problēmām nesaskaros (varbūt tapēc, ka reti ar Windows saskaros, varbūt arī tāpēc, ka ikdienā to “nepiepļūtu”) 😀 Imho, gaidi kaut ko sakarīgu no Edgara puses.

    #168613
    samurajs
    Participant

    Dupsis wrote:

    Negribu reinstall … Esmu ieveerojis ka pakaras paarsvaraa atd kad ieiet IE iekshaa …. Vai No Network Places kko skataas …. Maybe varetu but vainigi IE uzstaadijumi …

    Baigi ož te pēc Trojas ērzeļiem… manā praksē pat gadījās, ka prasts adware nonesa IE. Vispār IE ir lieliski vārti, pa kuriem tārpi un zirgi maršē iekš PC iekšā… [img]https://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies031.gif[/img]

    Nu tad noskenē savu zirgu stalli onlainā, redzēs, ko tas rādīs?

    https://housecall.trendmicro.com/

    Neaizmirsti atslēgt kašpirovski pirms tam!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā