iekš bios CD-ROM not installed

Sākumlapa Forumi Software Windows iekš bios CD-ROM not installed

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157144
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labdien! Man vienam laptopam ir jāpārinstalē Windows 7 uz Windows 7, bet lieta tāda ka iekš BIOS neatrod CD-ROM, rāda not installed un nevar iebootot.. bet ja instalē no Windows vides tad pagājušo reizi bija kkāda problēma un neinstalēja..

    tad es tur lkm iebootoju no flush iekš LINUX vai XP (neatceros īsti) un tad pa virsu Windows 7, bet man bij grūtības gan flash USB bootable uztaisīt gan vēl kkas.. sen tas bij..

    tātad nezinat kas par problēmu ka neatrod CD rom iekš bios???

    #290174
    aoma
    Participant

    Zinām gam – vai nu kirdik cd lasītājam vai kabelim vai barošanai.

    Laptopa gadījunā vairāk velk uz pirmo, tauta pat nespēj iedomāties, cik tiem “plānajiem” īss mūžs, salīdzinot ar “normālu” devēju.

    Vai ta tik vecs aparāts, ka nevar no fleškas iebūtot?

    P.S. Lai instalētu no windows vides, jābūt pārliecinātam par to, ko dari…

    #290175
    akms47
    Participant

    Nu tos plānos, kā tu saki, no nosprāgušiem, pakaulējoties var dabūt par sakarīgu ciparu. A, ja negrib, lai iet bekot un krāmē kaudzē kā malkas grēdā. Vairāk par ceineri nedotu, lai kāds super uber plextors būtu.

    #290176
    Anonīms
    Neaktīvs

    bet tas CD roms strādā kā vajag… tikai BIOS neuzrādās

    #290177
    romajo
    Participant

    Kur tad Tev to cd-rom iekš bios nerāda, nekur, jeb tikai kad jāizvēlas boot priority?

    #290178
    Anonīms
    Neaktīvs

    jā Boot Priority visu rāda kānot installed.. tikai HDD uzrāda

    #290179
    shadow118
    Participant

    Pats nesen nopirku jaunu kompi, biju domājis ņemt CD lasītāju no vecā, bet vadi nesaderēja, tāpēc nācās taisīt bootable USB. Es arī kādu laiku čakarējos, kamēr beigās izdevās palaižamo USB uztaisīt caur progu PowerISO.

    Tur vienkārši – pie Tools > Create bootable USB un vnk izvēlies Windows disku. Tik instalējot vajag uzlikt, lai primārā boot ierīce ir fleška

    #290180
    mcb2
    Participant

    Tikai nesaproti kas tie pa jocīgiem cilvēkiem kuri uztic savus kompjus šitādiem klauniem. Ne viņš instalēt jēdz, ne CMOS reset, ne pat nosaukt kas pa detaļām!

    #290181
    m_janis
    Participant

    Nu tad nokonfigurē BIOSu pareizi un uzrādīsies viss. Nezinot kāds tieši BIOSs, precīzi pateikt nevar kur, meklē.

    #290182
    romajo
    Participant

    Cik atceros laikam vajadzēja uziet uz Not installed rindas > enter un izvēlēties no saraksta. Atceros, ka sen atpakaļ kko tādu biju sastapis, bet , kā tiku galā precīzi neatceros, bet nu nekas sarežģīts tur nebija.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā