Iepazīšanās internetā – 58% vilšanās

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iepazīšanās internetā – 58% vilšanās

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148030
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_dating_1.jpg[/imgl]Kompānija Logitech, acīmredzot par godu Valentīna dienai, veikusi aptauju par iepazīšanos internetā. Pirmajā “blind date” tikšanās reizē visneapmierinātākie bija itāļi – 72% gadījumos. Tālāk sekoja 58% vāciešu, 56% francūžu un 55% britu.

    Visvairāk vilšanās gadījumu notiek attiecībā uz pretējā dzimuma pievilcīgumu, apmēram tikpat gadījumos “tiek pielabots” vecums, korpulence un acu krāsa.

    Lielākā daļa eiropiešu (54%) norāda, ka iespēja apskatīt potenciālo partneri pirms randiņa būtu ļoti noderīga, ļautu ietaupīt daudz laika. 22% vāciešu uzskata, ka būtu pat gatavi seksam pirmajā vakarā, ja tik viņiem ļautu iepriekš apskatīt “otro pusi”.

    Logitech analītiķi iesaka lietot videočatu, lai iegūtu labāku priekšstatu par iespējamo partneri. Tas ietaupīšot daudz laika un emocionālās slodzes satikšanās organizēšanā.

    [img]https://content8-foto.inbox.lv/albums90468468/modjo/02-02-2009/blinddate.jpg[/img]

    Avots

    #189734
    Creep
    Participant

    Komiks jau labs, kur tādu izrāvi?

    #189735
    samurajs
    Participant

    Creep wrote:

    Komiks jau labs, kur tādu izrāvi?


    Nebeidzamajos interneta plašumos… 🙂

    #189736
    Ar4ax
    Participant

    nu jaa satikties ar internetaa iepaziitu cilveeku nav gudri, bet nu katram savs 😀

    #189737
    RicoPico
    Participant

    Uhh… Kur tas laiks, kad bija populāri tādi “Aklie” randiņi? 😀 Zem vārda “Aklie” es domāju faktu, ka abi partneri iepriekš nav viens otru redzējuši. Pat bildēs ne.

    #189738
    blackened
    Participant

    redzot iepazīšanos saitos redzemās meiteņu sejas un aprakstus neredzu jēgu vispār tur iepazīties, izņemot sexam 😀

    #189739
    Wuu
    Participant

    Vai tad vecā labā metode aiziet uz disko bāru nestrādā 😀

    #189740
    intrudery
    Participant

    wuu: Ir cilvēki kas neprot dejot 😀

    #189741
    marr
    Participant

    manā uztverē stulbākais ir cilvēku cerības uz kaut kā afigena ieraudzīšanu tur, otrā pusē. Ja neko negaida, tad vilties nevar.

    #189742
    Aldis
    Participant

    Nu mans jau ar interneta iepazitu cilvecinu ir ilgi kopa! 😀 Mana gadijuma es pat necereju iepazities, vnk.. chatojam kadus 2 menesus, tad saskrejamies viena tusinja, un ta vairakas reizes, kopigi kautkur pabijam, ta apmeram satiekoties dzive 2 menesus, liidz atjeedzaamies, ka varetu but kautkas vairak! 🙂 Un sanak tad ta, ka interneta iepazinamies tikai jo patika chatot, un neko nedomajam ka busim kopa vai ka! Bet tad kad dzive satikamies, iepatikamies arii dzive viens otram! 🙂

    #189743
    Creep
    Participant

    Man gan liekas, ka no tiem sludinājumiem tikai retais tiešām cer atrast viņa otro pusīti…

    #189744
    samurajs
    Participant

    Creep wrote:

    Man gan liekas, ka no tiem sludinājumiem tikai retais tiešām cer atrast viņa otro pusīti…

    Vai, ja tu zinātu, cik daudz ir tādu meklētāju… 😀 Ne nu gluži uz sludinājumiem iziet, bet sociālajos portālos izmet makšķeri 😀

    #189745
    Aldis
    Participant

    Ja godigi, nevajag neko mest vai speciaali dariit, tad tiesham nekas neizdosies 😀 Vari palikt tik par idiotu otra cilveka aciis 🙂

    #189746
    shady
    Participant

    Es ar savējo iepazinos caur internetu – tagad jau nu dzīvojam kopā, savs dzivoklis, bērni un viss parējais => ir izveidota pilvērtīga ģimene.

    P.S. – es gan neiepazinos caur sludinājumu, bet vienkārši čatā, aizgāju ciemos – sapazināmies un tā nu viss notika pa ķēdi uz priekšu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā