Iepērku ZX Spectrum

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Iepērku ZX Spectrum

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154570
    Tims
    Participant

    Kādam nav aizķēries tāds padomju brīnums kā ZX Spetrum? Man viņi nenāktu par skādi vairāki. tehniskais stāvoklis der jebkāds un komplektācija tāpat. hibrīdus arī ņemu pretī. Ja ir vēlme iemainīt pret pāris latiem, nav problēmu, sarunāsim 🙂

    #273325
    xcdf
    Participant

    Es arī gribu ZX spectrum par pāris latiem, ja ņem vērā , ka ebay viņus pārdod par pārsimt dolāriem/mārciņām.

    #273326
    web33
    Participant

    Meklē muļķus citur

    #273327
    Tims
    Participant

    Nu,kas grib, var gaidīt mēnešus, kamēr notirgos savu Ebay’ā amerikāņiem. Latvijā viņiem tāda cena vēl nav un tuvākajā laikā arī nebūs, jo nemaz tik maz viņu mums nav, kamēr amerikāņiem viņu nav vispār.

    Es jautāju, kas grib pārdot man, nevis, kāda cena Ebay’ā?

    #273328
    darklight
    Participant

    Bet ko ar viņiem mūsdienās dara, ja nav noslēpums? Tak ne jau spēlītes dzenā?

    #273329
    shady
    Participant
    #273330
    msh
    Participant

    Kopš kura laika ZX Spectrum ir “padomju brīnums”? 😀

    Nezinu kāda jēga ir pirkt tādu vecu lamatu, kuru var emulēt ar dajebko. Lai nu kā, es nezinu kur jūs raujat tos savus 200 zaļo ZX Spectrum’us. Britu jebajā čupiņa par kapeikām solās. Š itas pat atbilstu tofika autora prasībām, ja ne local pick up only 😀

    #273331
    Tims
    Participant

    msh, paldies 🙂 Derēs arī šis ar visu local pick up. 🙂

    Kad būs savākts pietiekams skaits spectrumu un izdarīts plānotais, varu padalīties ar rezultātiem. Pagaidām joprojām meklēju kādu, kam nebūtu žēl no sava Spectruma šķirties šādi…

    #273332
    xcdf
    Participant

    ZX jau nav viegls. Kādi 3-4Kg būs. Vismaz manējo agrāk varēja izmantot pašaizsardzībai 🙂

    Tā ka ,shipping būs uzreiz dārga padarīšana, tāpēc jau autors grib “par pāris aliem.

    Latvian style – kapeik pissings, žabing dušings, lohotronnings/abjobings.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā