Iesakiet

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153557
    ciriitis
    Participant

    Sveiki visiem,

    Vēlos iegādāties portatīvo datoru, bet par cik es šajā jomā neesmu speciālists un nesekoju līdz jaunumiem, tad ieejot kādā interneta veikalā var nojukt no portatīvo datoru piedāvājuma. Varbūt šeit ir kāds kurš seko tam visam līdz un var ieteikt kādu labu portatīvo datoru. Vēlos ar labu video karti, lai iet HD filmas, protams, slēgšu arī klāt pie TV un skatīšos filmas tādā veidā. Lai ir jaudīgs un nebremzē, varbūt arī palaist kādu spēli, bet tas nebūtu tik aktuāli. Cena aptuveni 450-500 lvl. Ja ne speciālu modeli, tad vismaz kam pievērt uzmanību pērkot datoru!

    Paldies jau iepriekš,

    🙂

    #263756
    mit2
    Participant

    Dell Inspiron N5010, varēsi gan HD filmas skatīties, gan populārākās spēles spēlēt…

    #263757
    ciriitis
    Participant

    Nepatīk, ka sarkans, jāpameklē kaut kas līdzīgs, pārējos datus palasīju un salīdzināju un pat ļoti apmierina. 🙂

    Kā ar firmām, esmu dzirdējis, ka ASUS esot labi un par sapratīgām cenām, kāda jums pieredze? 🙂

    #263758
    Wuu
    Participant

    Hewlett Packard ProBook 4520s

    I5 + HD 6370 + 640GB HDD + 5-6 stundu baterijas ilgums + soma + Nekāda Windows = Epic Win.

    #263759
    ciriitis
    Participant

    HP ir labi datori?

    Turklāt wuu piedāvātajam garantija ir 1 gads, bet mit2 piedāvātajam garantija ir 3 gadi.

    Tomer ir starpība. 🙂 Somu+ peli var dabūt arī pērkot DELL. 🙂

    #263760
    Evers
    Participant

    Probook sērija ir laba

    #263761
    dajaNa
    Participant

    dell acer toshibas ikā labi (pašai acer aspire nesūdzos)

    hp, cik atminu no studentu laikiem, daudziem bija kaut kādas tehniskās problēmas

    #263762
    nevertell
    Participant

    Nu kā tā var, Wū ? Intel ? Hā pĒ ? Ar linux virsū ?

    Wū ieteiktais būs labs gana.

    #263763
    Svens
    Participant

    Ja datoru iegādāsies kā privātpersona, tad garantija būs divi gadi, neskatoties uz to, ka rakstīts viens gads. ES direktīva.

    #263764
    mit2
    Participant

    ciriitis wrote:

    Nepatīk, ka sarkans, jāpameklē kaut kas līdzīgs, pārējos datus palasīju un salīdzināju un pat ļoti apmierina. 🙂

    Kā ar firmām, esmu dzirdējis, ka ASUS esot labi un par sapratīgām cenām, kāda jums pieredze? 🙂

    Ja nepatīk sarkans, tad izvēlies melnu – Dell Inspiron n5010 black

    #263765
    ciriitis
    Participant

    Jā mit2 pēc tam pamanīju, ka ir ar tāds. Mana vaina. 🙂

    Starpcitu runāju ar draugiem, ja es nopirktu sarkanu un teiksim ar kaut kādu atuomāšinās uzlīmi melnu matētu nolīmētu smuki, man pazustu garantija? 🙂

    Un vēl, parunāju ar pāris čomiem kam ir HP, visi teica, ka it kā esot labs, bet 2 no 3 lietotājiem viņš diezgan bieži niķojās, visādas tehniskas problēmas.

    Vēl jāpalasa tantes googles rakstītais un tad jau nākamnedēļ varētu iegādāties to Dell portatīvo, kas mani diezgan apmierina 🙂

    #263766
    ruukjis
    Participant

    Atkarībā kur tu viņu līmētu – ja ietītu savu portni kā mūmiju izolenē, tad jā, garantiju pazaudētu – kompim tomēr vajag ventilācijas caurumus. Bet par gaumīgi aizlipinātu fingerprint skaneri, vai touchpadu – diezvai kāds piesiesies.

    #263767
    ciriitis
    Participant

    ruukjis wrote:

    Atkarībā kur tu viņu līmētu – ja ietītu savu portni kā mūmiju izolenē, tad jā, garantiju pazaudētu – kompim tomēr vajag ventilācijas caurumus. Bet par gaumīgi aizlipinātu fingerprint skaneri, vai touchpadu – diezvai kāds piesiesies.

    “Ietīt kā mūmiju 😀 ” Nē es biju domājis tikai pašu vāku sarkano,pārējais melnais lai paliek. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā