Iesakiet 5.1 audio komplektu par 50Ls

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Iesakiet 5.1 audio komplektu par 50Ls

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155956
    Wuu
    Participant

    Iesakiet 5.1 audio komplektu par 50Ls pie datora, dārgāk nav vērts. Tad es labāk ņemu kārtīgas skandas un atsevišķu resīveri. Divas galējības.

    #282328
    Creep
    Participant

    Logitech x-530. (Pašas tumbas tādas pašas, kā x-540, tikai dizains savādāks un nav pults.)

    No 5.1 pīkstuļiem neko īpaši labāku neatradīsi, it īpaši šajā cenu kategorijā…

    #282329
    ruukjis
    Participant

    Pievienojos Creep. Logitech tumbiņas priekš ne audiofīļa/kaimiņu bendes ir pat ļoti OK, truklāt šajā cenu kategorija nav nekā diža… vēl ir Creative t6200 vai t6160 (Genius un Microlab “tumbas” pat nav vērts pieminēt), manuprāt, Logitech ir labākā izvēle.

    #282330
    Creep
    Participant

    No microlab ir vērts pieminēt solo sēriju, bet, tākā autoram nepieciešams 5.1, tad tas atkrīt. Pašam lietošanā gan x-540, gan iepriekšminētā microlaba SOLO6C (īstenībā arī SOLO7C), nekādu sūdzību nav…

    #282331
    Wuu
    Participant

    Paldies, pasūtīju! Ja nebūs labas, tu jau zini… es zinu kur tu dzīvo!

    #282332
    Creep
    Participant

    “Labs”, tas tāds ļoti stiepjams jēdziens. Bet domāju, ka nebūsi vīlies. Katrā ziņā par to naudu ja būtu ņēmis ko citu, neko labāku dzirdējis nebūtu…

    #282333
    Evers
    Participant

    Nevarēšu salīdzināt ar Logitech, taču Microlab nemaz nav zemē metams, kā nekā koncentrējas tikai uz audio tehnikas ražošanu. Senākos laikos Creative taisīja labas tumbas zem 100 Ls, taču tagad Creative tumbu kvalitāte ir zem katras kritikas, vecs un vājāks modelis skan daudz labāk par jaunu un pēc specifikācijas labāku modeli.

    #282334
    nevertell
    Participant

    Kas vispār par 50 latiem var būt labs ? :>

    Bet, ja neko labāku neprasās, tad jau ir “labi”.

    Spēlēm 5.1 nach nevajag, vajag lai slinkie dibenlaiži beidzot saraksta spēles dziņus. Tas ir smieklīgi, ka, ja skājrimā kāds cilvēks runā un atrodas tev perpendikulāri, viss viņa sacītais tiek atskanots tikai no vienas skandas/austiņas.

    #282335
    akms47
    Participant

    Es ar par Logitech, mana datorskabūža apskaņošanai pietiek ar atliektiem galiem. (basinieks jātur uz 0, citādi apakšējā stāvā dzīvojošies iedzen šausmās. 😀 )

    #282336
    Wuu
    Participant

    Paldies Creep Logitech x-530 ir labi labais filmām un spēlēm, diemžēl mūziku labāk neklausīties. Tur pat es saprotu, ka tā nav aršana. Skaļi skan, bet telpa nepiepildās un nav kvalitāte. Ar vecajām 70niecēm, salīdzināt nevar.

    #282337
    buldozers
    Participant

    Un kur problēmas turpināt klausīties vecās 70nieces? Skaņa ir labāka nekā jebkuram 10000W 5.1 komplektam pa 50Ls.

    #282338
    Creep
    Participant

    Nu, esi tad apmierināts? Jebkurā gadījumā, nevieni satelītskaļruņi nav domāti mūzikai, tam nolūkam droši turpini lietot tās savas vecās 70niecies.

    #282339
    Wuu
    Participant

    Nu es tak tā arī rakstīju. Esmu apmierināts, bet mūziku jāklausās citur 😀

    #282340
    akms47
    Participant

    Nemaz tik stipras lietas nevajag. Protams, RRR tumbām ir daudz labāka skaņa, bet par to summu Logitech ir pietiekami labs.

    #282341
    tavsencis
    Participant
    #282342
    Laureens95
    Participant

    Es iesaku Logitech X-530. Pašam ir Logitech skaļruņi un ļoti labi skan jau aptuveni 3 gadus. Pats pirku pa aptuveni 30 Ls.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā