Iesakiet jautÄ￾jumus intervijai ar draugiem.lv

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Iesakiet jautÄ￾jumus intervijai ar draugiem.lv

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240356
    WerNeo
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    oga…

    reaali zadolbalji klienti, kuri uzskata, ka vaina ir jamo datoros…

    Fū… tad es neesmu vienīgais, kuram jautā par šo tēmu regulāri. Reāli jau apnicis. 🙂

    #240357
    Toms
    Participant

    Vai tad modē vēl ar vien draudzīgo portālu saukt par traukiem? Phe…

    #240358
    WerNeo
    Participant

    Toms. A kāda starpība, kā kurš sauc? Tāpat visi saprot, par ko runa. 🙂 Jeb tev svarīgi, lai nav vārds izgājis no modes… lai nav no pagājušā gada vārdu kolekcijas? 😀

    #240359
    Toms
    Participant

    Imho tie laiki ir pagājuši, kad draudzīgo sauca par traukiem.

    Tāpat, kā dr.lv ir medicīnas portās, traukiem.lv ved uz ss.lv kaut kādu sludinājumu 😀

    #240360
    WerNeo
    Participant

    Vārds “taure” arī apzīmē (šādās tādās interpretācijās tautā) galvu. Taču neviens nesaka, ka tas ir vecmodīgi, jo par tauri sauc mūzikas instrumentu. 🙂 Galvenais, ka tauta saprot. 🙂

    #240361
    Toms
    Participant

    Atkarībā, kā to saprot. “Taure” šajā gadījumā nozīmē gan galvu, bet ne tajā labākajā nozīmē.

    Atkarībā kā saprot.

    #240362
    WerNeo
    Participant

    Redzi. Ar “traukiem” arī pārsvarā cilvēki domā par draugiem.lv ne to labāko. 🙂 Tieši tā… kā saprot. Bet ja saprot, tad ir ok, mērķis – sasniegts. 🙂

    #240363
    Toms
    Participant

    Nu bet tad nelieto… 😉

    Š ajos gados ir daudz kas mainījies un uzlabojies. Priekš end useriem viss ir daudz maz ok.

    #240364
    WerNeo
    Participant

    Toms wrote:

    Nu bet tad nelieto… 😉

    Š ajos gados ir daudz kas mainījies un uzlabojies. Priekš end useriem viss ir daudz maz ok.

    Es jau nesaku, ka nav/ir jālieto. 🙂 Es saku, ja kāds viņus tā sauc un citi lieliski saprot, par ko runa… tātad viss ir ok. 🙂

    P.S. Es nelietoju, bet arī nenoniecinu.

    #240365
    samurajs
    Participant

    TommyVercetti: Jaunie jautaajumi pielaboti.

    Par pareizu bb-koda “list” lietoshanu: tagu [ list ] vajag vienu reizi saraksta saakumaa, nosleedzosho [ /list ] saraksta beigaas. Un nevis peec katras rindinjas. Katru Enter nospieshanu sys saprot kaa jaunu rindinju sarakstaa.

    #240366
    Evers
    Participant

    [*] Kad beigsies absurdo pakalpojumu “nopērc 5 sniega pikas par 35 santīmiem un iemet draugam pa seju” ēra?

    #240367
    buipisLV
    Participant

    Visi jautājumi, kas ir pirmajā ierakstā ir nosūtīti draugiem.lv. 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā