Iesakiet jūsuprāt labu ārējo cieto disku.

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Iesakiet jūsuprāt labu ārējo cieto disku.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #258778
    usver
    Participant

    ārējiem cietņiem ir savi mīnusi:

    1) kaķis var nomest uz grīdas

    2) ja nomirst brendīgā cietņa korpuss, tad user vulgaris paliek pie sasistas siles, un garantijā viņam tos datus tipiski neatdod.

    3) pārnēsājot iespējamas traumas ceļā – nu kaut vai ejot soma uzsitas pret stenderi

    bet nu – ir arī plusi. var noslēpt kaut kur prom – drošā vietā, kur īssvienojums/strāvas padeves raustīšanās, mēģinot nosvilināt mācplati/nokasīt cietņus, pie cietņa netiks. Jo dators no rīta pamodīsies, a galva bakupi – skapītī.

    #258779
    Svens
    Participant

    Paldies par ieteikumiem, tā kā nebija nekādas īpašās prasības, paņēmu izdevīgo Lacie piedāvājumi – Lacie Rikiki, kuru šeit iekomentēju jau iepriekš. Varbūt arī uztaisīšu kādu aprakstu par to.

    Memorex – 7200 apgriezieni jau par kādiem 30% pacēla cenu, un tā kā nekur nesteidzos, tad iztikšu ar tiem pašiem 5400. 😉

    #258780
    usver
    Participant

    ak, jā – betons laikam gribēja pateikt, ka nopietni bakupi notiek vismaz uz RAID1 dublētiem cietņiem un vismaz 2 fiziski nodalītās ēkās. un kopija bankas seifā. Tjp – USB jau tik lētais variants vien ir ;>

    Vai arī – ka īsti veči netaisa bakupus vispār. Viņi tikai uzkopē publiskā vietā savu stafu, un cilvēki paši sataisa spoguļserverus tam. Ja kādam vajag disku savām vajadzībām, tad tas, tātad, nav īsts vecis 😀

    #258781
    Andron MacBeton
    Participant

    Nē, es gribēju teikt ka kautkad ieslēgsies “vulgaris user tupumus” un ar to cietni izdomās aiznest mājās savus sakačātos skrīnerus. Un nēsājot viņu var pakāst un tad visi tiek pie tiem “datiem”. Un nestāstiet ka kautko tur kriptēs. Un ja nenēsās, ta tas kantors nodegs kād nakt, kopā a vis backup disk un akal no tā nebūs jēgs.

    Nopietnus datus vajag backupot pa tīklu uz CITURIENI. Tad tajā primārajā vietā var kaut atombumba iepirst, 50km tālāk tavi dati vel būs.

    #258782
    Crow
    Participant

    Bullshit. Dati ir drošībā tad un tikai tad, ja tiek lietots betonizēts XP Home! Cieti!

    #258783
    nevertell
    Participant

    Beton, bet ja tu vienkārši un šeku eku pa tīklu bekuposi, bez kriptēšanas, tad varbūt kāds “noklausīsies” tavus porņikus, ne ? Nevajag no sākuma kriptēt uz esošā diska un tad jau šifrētu vēlreiz šifrēt, sa7zipot un tad sūtīt pa tīklu uz augšu ?

    #258784
    Foxsk8
    Participant

    Es ieteiktu šādu variantu, paņem kādu 500 GB HDD iekšejo, maksā tagad ap kādiem 25 – 30 Ls un pēc tam paņem SATA HDD box. var dabot par padsmit latiem

    Nu un tad pēc vajadzības varēsi cieto ietot kā ārējo tā arī kā iekšējo.

    Par to visu šeit personīgā pieredze, jeb raksts:

    https://notepad.lv/1335/otra-dziviba-vecajam-hdd/

    #258785
    nevertell
    Participant

    Lētāk sanāk pirkt jau gatavu, lapsskrituli.

    #258786
    izredzētais
    Participant

    sanāk padārgi, bet keisos var likt dajebkādus cietņ us, katram jau kaut kas skapī atradīsies.

    man pašam pirms pāris gadiem bija kaut kāds 2.5″ hdd wd ārējais cietnis – viss kas no tā man ir palicis ir mini usb vads. ja būtu ņ ēmis hdd keisu, atliktu tik ielikt jaunu cietni un rullēt tālāk. skatoties uz nākotnes perspektīvām citu cietni vienmēr būs lētāk iegādāties nekā jaunu ārējo.

    #258787
    Andron MacBeton
    Participant

    nevertell wrote:

    Beton, bet ja tu vienkārši un šeku eku pa tīklu bekuposi, bez kriptēšanas, tad varbūt kāds “noklausīsies” tavus porņikus, ne ? Nevajag no sākuma kriptēt uz esošā diska un tad jau šifrētu vēlreiz šifrēt, sa7zipot un tad sūtīt pa tīklu uz augšu ?


    Es gribētu redzēt kurš to visu zarazu gribēs “klausīties”. Neaizmirsti ka tev pēc tam no tā blāķa ir jāizvelk tā informācija saprotamā formā. Vai arī tu lasi TCP dumpu un galvā tulko? Un jā, RSync kriptē, SFTP ar.

    Crow wrote:

    Bullshit. Dati ir drošībā tad un tikai tad, ja tiek lietots betonizēts XP Home! Cieti!


    Atkal pierādīsi cik maz saproti no kompjiem un vispār domāšanas? Tas nav vajadzīgs, es atceros kāds nejēga tu esi no iepriekšējiem taviem postiem.

    #258788
    Imhoteps
    Participant

    Nettwerk wrote:

    ..WD: Skaljsh..


    root wrote:

    Kurā ellē tev WD ir skaļš?..


    Abiem sava taisnība. Bija man reiz` WD Elements tāds, kā pirmajā attēlā – to patiešam varēja itin labi dzirdēt jau no iegādes dienas (nobeidzās, maita). Dūca spēcīgi. Acīmredzot WD toreiz neprata taisīt galviņu-plātņu mehaniku.

    Savukārt otrajā attēlā esošo samērā jauno WD nedzird VISPÄ€R, ja neskaita brīdi, kad pieslēdz (knapi-knapi).

    Nozīme ir arī tam, kāds konkrēts aparāts ir iekritis rokās.

    [img]https://www.bildites.lv/images/dwp27av331f8hedxfoen.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/jkf45lnm3gze0tj0ff3.jpg[/img]

    #258789
    Crow
    Participant

    macbeton wrote:

    Atkal pierādīsi cik maz saproti no kompjiem un vispār domāšanas? Tas nav vajadzīgs, es atceros kāds nejēga tu esi no iepriekšējiem taviem postiem.


    [img]https://www.bildites.lv/images/xygpag1tmbgvicnnso6j.png[/img]

    #258790
    root
    Participant

    Man ir otrais no attēlotajiem WD. Dzirdēt tiešām var tikai pie Spin-in, i to minimāli. Darba laikā dzirdēt šamā darbību nav iespējams nepiebāžot ausi pie korpusa. Un arī tad dzirdama tikai viegla šņākoņa.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā