Iesakiet kafīju.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Iesakiet kafīju.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #291583
    root
    Participant

    Paulig pupiņu kafija darbā un Dominikāna pupiņas mājās. Š aubos gan, vai var nopirkt kaut kādos Rimi. Wuu, atbrauc ik pa retam uz galvaspilsētu, noliec latus 20-30 par labu kafiju un dzīvo laimīgs.

    #291584
    DD
    Participant

    Gribi labu kafiju? Ieskrien šeit: https://www.innocent.lv/lv/innocent-cafe-illy-kafijas-specializeta-kafejnica/

    Nenožēlosi 😉

    #291585
    Kon
    Participant

    Nedaudz offtopikā, bet tēju ar cukuru arī dzert ir neprāts .. vispār .. , kam nah tas cukurs maz vajadzīgs 😕

    #291586
    nevertell
    Participant

    Kā savādāk izvilksi negulēto nakti ?

    Protams, kola+kafija side by side ar ir labs risinājums, tik cukura tur mazāk nebūs.

    #291587
    Crow
    Participant
    #291588
    jurgenz
    Participant

    sāku ar vien mazāk cukuru lietot pie kafijas. Viens no iemesliem kapēc? – kad padziest par daudz vai vispār atdziest, tad ir garšīgāka, ja nav cukura. 🙂

    ā un pats dzeru nescafe vai folgers. Kad dzeru pupiņu, tad tā nav manis iegādāta un ir iebērta aizdomīga izskata traukā, kādos šķīsteni netur. 😡

    #291589
    Andron MacBeton
    Participant

    Pēdējā laikā baigi daudz parādijušies visādi cukura, sāls, margarīna, u.c. nelietotāji. Varētu panelietot arī gaisu un aizairēt…

    Ja grib garšīgu kafiju tad paexperimentē kura iet kopā ar medu! Cukuru tagad ražo paši ziniet kur, nau brīnums ka nav tik garšīgs.

    #291590
    web33
    Participant

    Mēs mājās lietojam šādu

    Kafijas klāsts un visu pārējo klāsts ir ļoti liels … tai skaitā arī bērniem ir pieejami visdažādākie dzērieni ….

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eiJxaeQbK6E[/youtube]

    dolce gusto capsule

    [img]https://www.eurocoffeepods.co.uk/shop/237-thickbox/nescafe-dolce-gusto-capsules-all-inclusive-set-12-packs-192-capsules.jpg[/img]

    #291591
    Triggers
    Participant

    Dzert labu kafiju vai tēju ar cukuru ir tas pats, kas XO koni ar kolu atjaukt.

    Un tam nav nekāda sakara ar veselīgumu vai neveselīgumu…

    #291592
    Oxys
    Participant

    Ieej “ÄŒeros” tur ir tīri sakarīga kafija. Maximā kautko var atrast. RIMI ir dārgākas kafijas nekā citur.

    Paņem kādu Nescafe 3 in 1 vai Jakobs Kronung 3 in 1 vai savādāku.

    Man mamma pēr Nescafe vai Jakobs, šitie ir garšīgāki kaut vai pats es kafiju nedzeru.

    Tas vairāk ir gaumes jautājums. Nopērc kafijas pupiņas un sāc malt kafijas dzirnaviņās.

    P.S. Ja Tu esi dobelnieks tad Tev ir jāzin “ÄŒeru” rajons.

    #291593
    Nelabojams
    Participant

    Man laikam prasta gaume. Pēc ilgstošiem eksperimentiem esmu apstājies pie parastā Merrild (tikai ne direct-in-cup, tā ir mušu nāve, nevis kafija); vēl šis tas no somu kafijām (Lofbergs Lila) ir tīri nekas. Protams, svaigi maltai ir pavisam cita garša, bet agri no rīta mājās un pēcāk arī kantorī vienkārši nav vaļas ar to ķēpāties… jāsaņemas un jānopērk expresso automātu, tad varēs izvirst. Dzeru ar pienu; melna patiesībā labāk garšo, bet lāga nepanesu tās skābumu (ko tikai draņķīgām kafijām var pa tiešo ar garšas kārpiņām sajust).

    No šķīstošajām – Folgers, tāda, ar spožiem “kristāliņiem”. Visi tie 3/1… ļoti labi noder pārgājienos, kalnos u.c. vietās, kur nav ne iespējas, ne laika ceremonēties ar procedūru, bet garšas kvalitātes nav tik svarīgas.

    #291594
    kirsis
    Participant

    Es iesaku Jacobs Kronung, iepakojums zaļā krāsā, pie mums RIMI var iegādāties. Es lietoju no Vācijas vestu, taču atšķirības nejūtu, ko var iegādāties pie mums RIMi, cenas gan atšķiras 🙂 Ja pameklē ss tad var atrast, kas šīs kafijas ved un tirgo no Polijas, arī sanāk lētāk!

    #291595
    usins
    Participant

    Tu taču esi informēts, ka bites baro arī ar cukuru, lai ziemu tās izvilktu. Ne vienmēr ir ražīgas sezonas, tāpēc arī cukurs tiek piedāvāts bitēm.

    Un vēl, medus pie 80 grādu temperatūras pēc celsija zaudē savas īpašības.

    P.S.- dodu priekšroku beramajām tējām bez garšu pastiprinātājiem.

    #291596
    uldics
    Participant

    Jacobs Kronung ir daudz maz dzerama, bet ik pa diviem gadiem tai arī kvalitāte ar lēcieniem krītas.

    #291597
    uldics
    Participant

    Š itādu aparātu gan nepirktu. Baigi atgādina lētos printerus, kur kartridži dārgāki kā pats printers.

    #291598
    Willis
    Participant

    Jau pus mēnesi izvēlas, visas viņam sliktas ! BUZRŽUJS TÄ€DS !

    #291599
    baikaa
    Participant
    #291600
    ruukjis
    Participant
    #291601
    uldics
    Participant

    Bahahā! Sasmīdināji. Pasaules lielākā krāpniecības shēma. Dabūji savu laimīgo nākotni? Cik gadus jau baro Kalifornijas onkuļus? Gribēja mani arī ievilkt, tipa IT sajēdzošs, internetveikals man būs utt, laime līdz septiņām paaudzēm. Pirms intervijas izstudēju tirdzniecības platformas, utt. Aizeju a tie man skalo, skalo, skalo, radi laimīgi pircēji būs, draugi cildinās, ilgi medīju nosaukumu. Nākamā intervijā jau gāju ar zināšanām. Dabūju trofeju un pateicu ko domāju. It kā respektabls biznesmenis manā čuhņā lohus gana. Shēma drusku velk uz L. Ron Hubabuba kopā ar finanšu piramīdu.

    #291602
    uldics
    Participant

    +1. Kūdra, pareizi, sen neesmu dzēris šķīstošo, tagad atcerējos 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā