Iesakiet labas aifoun austiņas.

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Iesakiet labas aifoun austiņas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152273
    nevertell
    Participant

    Labdien atsaucīgie foruma iedzīvotāji!!!

    Ir dillēma, negribas man milzīgas ausis, vajag tādas, ar kurām ar riteni pa mežu braucot nevajadzētu braukt apkārt katram briksnim, zaram. Noskatījis esmu vmoda vibe duo no amazõnes, bet tām esot ellīgi slikti “apskati” no pircējiem. Tās pašas ausis, tikai citā krāsā un cenā, un izlauduma gadā, nesaņem tik dranķīgus revjūvus. Bet šitām ir mikrofons, kas man ļoti, ļoti patīk. Fanoju par mikrofonu kopš orģinālajām aifoun austiņām, bet tās dikti ātri nobeidzas. Tas mikrofons nav prioritāte, galvenais ir pēc iespējas labāka skaņas kvalitāte un izturība. Vai otrādāk, izturība ir pat galvenāka drīzāk. Bezvadu negribu, riebjas man lādēt. Esmu gatavs pirkt kautvai no amazones/ībeja, ja latvijā tādu nav.

    Pašlaik lietoju Logitech Freepulse, skaņa sāk palikt reti sūdīga, uz ausīm kārtīgi neturās (turēties turās, tikai par daudz uz leju nokarājas, nav optimālā skaņa) un velk tikai 4h max, kas ir daudz par maz. Bēt pozitīvi ir tas, ka šitās var lietot dušā, ja neslapina matus 🙂 , izturēja sviedrus, pirti un ko tik vēl ne. Kaut gan tik ekstrēmu izturību man diezvai vajadzēs no vadainām austiņām.

    Aifounfleimu/ābolfleimu/fleimu naf nevajag.

    #248658
    daGrevis
    Participant

    Rodas jautājums: Kāpēc gan pašreizējām ausīm skaņa palika sūdīga… 😀

    #248659
    nevertell
    Participant

    Nezinu, laikam jau, ka tomēr duša un pirts sāk palikt par grūtu.

    Bēēt sāk čarkstēt skaņas, kas vēl nav čarkstējušas, skaņa vairs nav tik baudāma kā agrāk.

    #248660
    Evers
    Participant

    Jāmaina klausīšanās ieradumi, vai tiešām bez drātīm ausīs nevar iztikt pat dušā un pirtī? Cilvēki, glābiet tak savu dzirdi! 😀

    #248661
    nevertell
    Participant

    Sēdi mierīgs, mana dzirde, ko gribu to daru. Ausis jau bojā tad, kad ir skaļums ir tik liels, ka nedzirdi neko, kas notiek apkārt. Tad bojā dzirdi. Neesmu jau tāds maniaks.

    Un jā, rīta duša pēc skriešanas nav nekas, ja nav mūzika 😛

    #248662
    Evers
    Participant

    Nu drošvien arī atkarīgs kā kuram, citam jūtīgākas bungādiņas, citam nav tik ļoti. Kad pirms pāris gadiem kautkur ejot, braucot, klausījos ar austiņām mūziku, jutu, ka kautkā jocīgi ar ausīm ir, kad atmetu, tad palika labāk. Nu kā kuram 🙂

    #248663
    nevertell
    Participant

    Kautgan es augsti novērtēju Ever’a rūpes par manu dzirdi un DaGrevja sarkastisko humoru, man tā pat nav gadījusies neviena objektīva atbilde.

    Šªn ever, nesen man vēl Lors teica, ka dzirde ir pietiekami laba. Laikam. Varbūt. Vienkārši neatceros, ko viņš teica, jo pārāk slikti dzirdēju.

    #248664
    daGrevis
    Participant

    Lab’, lai vismaz kaut kā Tev palīdzētu, varu teikt, lai nekāda gadījumā neņem Skullcandy d’Ink, jo, es biju viņam nopircis (pa 19 Ls!)m bet pēc mēneša lietošanas kaut kas ar savienojumu nebija kārtībā, un tagad skan tikai viena austiņa! 🙁 Labā, ja interesē… 😀

    #248665
    nevertell
    Participant

    Nū, skūlkendī nedomāju ņemt, tā firma man asociējas ar bling-bling un krānstaipīšanu, nevis ar skaņas kvalitāti.

    Gribās jau, lai vadi ir ar striķi aptīti, nevis ar gumiju, tas dod tādu subjektīvu sajūtu, ka austiņas vilks ilgāk.

    #248666
    daGrevis
    Participant

    Vot, vot. Tieši arī Man vajadzētu jaunas austiņas. Es varētu ņemt tādas kā Tev, tikai atrodi… 🙂

    #248667
    root
    Participant

    Un neaizmirstiet pēc austiņu iegādes iegādaties arī normālu atskaņotāju pie kā viņas pieslēgt.

    #248668
    prusaks
    Participant
    #248669
    TrakaisKursis
    Participant

    Lai man piedod pārējie, bet austiņas priekš iPhone, man atsauc atmiņā lepnās uzlīmes uz austiņu iepakojumiem “Compatible with Skype” … Ausis ir ausis. Nav tādu austiņu priekš iPhone. Ir vai nu labas, vai viduvējas, vai sliktas kvalitātes austiņas.

    #248670
    gaziks52
    Participant
    #248671
    nevertell
    Participant

    2g bija speciāls štekeris ausīm, bēt man ir 3g. Ja grib izmantot ausis ar iebūvētu mikrofonu, tad jāskatās, vai tās ir saderīgas ar aifounu.

    Šªn aiphouns jau nav tik slikts pleijeris. Ja salīdzina ar iepriekšējo nokia’s mūziktelefonu, tad šitas sadragā kompetišenu. Tik žēl, ka flak neēd.

    #248672
    nevertell
    Participant

    Nekaunēšos bampot savu thread’u, jo esmu mazs bezkaunīgs maita.

    Gazik, austiņas izskatās daudzsološas, ībejā jau atradu perspektīvu darījumu, bēt nevaru nekur atrast nevienu apskatu par tām austiņām, gūgle mēma, bing klusē. Kā tu zini, ka tieši tās būs labas ?

    #248673
    gaziks52
    Participant
    #248674
    Foxsk8
    Participant

    Nezinu kā citi, bet man parastās austiņas besī, jeb pareizāk sakot besī, paķeru normālas DJ ausis un klausos visu ko vajag, ir normāla skaņa, basi, pagari vadi un nekāda vaina. Otrs, ja tu klausies muzonu, nafig tev dzirdēt, ko kāds apkārt runā? Ja grib ko teikt, lai piebaksta 😀 Mentu sirēnu, gan jau ka dzirdēsi, kad mīsies ar ričuku, taka viss būs bumbās. Mazas austiņas, em, ko viņas reāli dod no lielajām, reāli neko, ok varbūt var vienu austiņu iedot meičai, otru pats, bet nu tas ir sviests.

    #248675
    rATRIJS
    Participant

    Ziemā uz lielajām ausīm cepuri neuzliksi. Skriet ar ir grūtāk ar lielām ausīm. Ja brauc ar riteni, tad podiņš ir vēlams (jā – pat ja vienkārši brauc pēc piena, tas nekas, ka nav stilīgi) – tas ar nav saderīgs ar lielajām ausīm. Tāpat arī nav tik viegli kaut kur iebāzt (ja nav somas) – mazās ausis var vnk kabātā iebāzt.

    Bet jā – man ar lielās ausis patīk labāk. Tik nesanāk tik bieži lietot.

    #248676
    nevertell
    Participant

    Lielās ausis lietotu, ja tās būtu tikpat ērtas. Tos pašus kontroldarbus ar tām nevar rakstīt, visi skolotāji redz, ar šitām/bezvadu tik iesprauž ausīs zem matiem un klausies, ko pats esi ierunājis mājās par formulām 😛 Š ito teoriju gan vajadzētu vismaz vienu reizi praksē izmēģināt 😀

    Lielās austiņas man nebūtu kur lietot, staigāt ar tādām apkārt NAV ērti, mājās ir normālas tumbas. Ķert zarus mežā ar lielām ausīm ar nebūs forši. Ja nu vienīgi dzīvotu divistabu dzīvoklī ar 2 brāļiem, 2 suņiem un vienu māti, tad gan domātu par labas kvalitātes milzīgajām ausīm. Lētā gala milzu ausis tā pat ir lētā gala ausis, basi varbūt ir jūtami, bēt kvalitāte skaņai kā nav tā nav.

    Domājams, ka ņemšu tās Sonix 3, par veseliem ~60-70 $ no āmīšu amazones ar visu žipingu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā