Iesakiet videokarti!

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Iesakiet videokarti!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160727
    msh
    Participant

    Sakarā ar mātenes maiņu tiem ļoti retajiem mirkļiem, kad gribas kaut ko paspēlēt, gribētos nopirkt kādu videokarteli. Taču pats pat īsti nezinu uz ko sākt skatīties, jo pa šo tēmu esmu aizķēries GF FX/GF6 laikos. Prasības – maksimālais strāvas patēriņš 100w, kaut cik jēdzīga dzese, gribētos lai arī būtu vismaz viena DVI ligzda, kaut gan jācer ka ar pāreju no HDMI varbūt ietu, gribētos lai kartele būtu ar nvidia GPU, kaut kā tā.

    #315924
    Barons
    Participant

    Kāda naudas summa ir pieejama un ko, kaut ko, kādas spēles gribēsi spēlēt?

    #315925
    shady
    Participant

    msh – kāpēc gribi nvidia?

    #315926
    msh
    Participant

    Jo man joprojām neatstāj sajūta ka nvidia draiveri ir taisnāki par ATI, pardon, AMD draiveriem. Esošā videokodola draiveris pat nepiedāvā kaut kādus papildus uzstādījumus – visi uzstadījumi ir tie, ko piedāvā win izvēlnes 😀

    Barons, uz sitiena nāk prātā GTA4, jo to laikam var mēģināt palaist uz mana jaunā APU un winxp, kamēr GTA5 gan min prasības niknākas, gan min DX prasības liecina ka tam vajadzēs kādu vistveidīgu operētājsistēmu. Par budžetu laikam nav pārāk aktuāli runāt, priekš mana APU samērīga kartele modeļu klāstā būs ne augstāk par vidu… 😀

    #315927
    shady
    Participant

    Uz linux gan man nepamet sajūta, ka ir radikāli pretēja sitiācija, nekā tā bija ~ 10 gadus atpakaļ…

    #315928
    iKey
    Participant

    Ja tev stāv AMD APU, tad labāk meklē videni ar AMD GPU – varēsi mierīgi sajūgt kopā.

    To draiveru taismumu apšauba tie frīki, kuri trenkā līki izstrādātas spēlītes

    #315929
    nevertell
    Participant

    Ta šitam neiztaisenim vajag kautkādu lietotu 8300gs uz pci-e slota, un pat tad būs par šerpu.

    #315930
    msh
    Participant

    Es to gribētu pamatotu ar kādiem testiem 🙂 Paskatoties wiki salīdzinājumu tabulā uz TDP, palika skaidrs ka tālāk par 750 GTX iet nav vērts, bet paskatoties netā cenas tādām, pirmā doma bija “kāda iksa pēc tērēt simts cik tur eiras par kaut ko tādu?!” Tad nu jautājums, ar kādu 720 kas visdrīzāk būs vājākais – APU vai GPU? 😀 Vēl viens patīkamais moments – 610, 710 un 720 karteles ir ar pasīvo dzesi 🙂

    #315931
    LooNeY
    Participant
    #315932
    ruukjis
    Participant

    Zinot msh, es rekomendētu 750ti, “plika” 750tā tiešām nav tās naudas vērta. Savukārt AMD ārkārtīgi nedraudzējas ar antiuqwāri – vecākiem geimiem ir vājprātīgi artefaki un gļuki.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā