Iespējamie AMD Radeon 6700 sērijas dati

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Iespējamie AMD Radeon 6700 sērijas dati

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152292
    Wuu
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/8si30g2cyr2lb5nc517.jpg[/img]

    Ar (cits video karšu ražotājs) ir cauri… :lala:

    #248789
    Crow
    Participant

    Man ir cita informācija:

    Kliketti-klak

    Quote:

    AMD are using the 6870 to replace the 5770 – this is where it gets confusing. AMD are changing naming schemes… the 6870 will replace the “5770-esque” part of the market, while the new 69xx series will replace the current 58xx market-segment.

    Tas gan nemaina faktu, ka ar (citu videokaršu ražotāju) ir cauri. I WANT MOAR FERMI! 😀

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/h4pxjp2xx7cfmd68zd8s.jpg[/img][/spoil]

    #248790
    nevertell
    Participant

    Varbūt viņi vēl domā pārdot 6770 par 5670 cenu ? Nedomāju vis, krou.

    #248791
    Wuu
    Participant

    Es domāju 6770 cena būs tur kur atrodas 460 (citu videokaršu ražotāju) karte. Bet protams karte strādās

    ātrāk/klusāk/energoefektīvāk par (citu videokaršu ražotāju) karti.

    #248792
    nevertell
    Participant

    Bet draiveri būs sliktāki nekā testikulārais vēzis.

    #248793
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    Bet draiveri būs sliktāki nekā testikulārais vēzis.


    Viss atkarīgs no tavas līkrocības…

    #248794
    Evers
    Participant

    Atceros, ka sen sen bija problēmas ar draiveri X300 videokartei, mēdza šad tad nokārties. Bet pēdējos 2-3 gadus, kur esu sastapies ar kādu ati kartiņu, nav manītas nekādas problēmas. Būs vien jāpiekrīt Wuu pēdējā postā teiktajam.

    Ja nevertell domā par draiveru problēmām linux videi, tad vispār neredzu kur ir problēma, uz linux tāpat nav nekas darāms tāds, kam vajadzētu kautko vairāk par paša lētākā plaukta karti. Un tur jau vairs nav nekādas nozīmes, vai lēta nvidia, vai lēta ati vai vispār Intel integrētais risinājums.

    #248795
    nevertell
    Participant

    Evers wrote:

    Atceros, ka sen sen bija problēmas ar draiveri X300 videokartei, mēdza šad tad nokārties. Bet pēdējos 2-3 gadus, kur esu sastapies ar kādu ati kartiņu, nav manītas nekādas problēmas. Būs vien jāpiekrīt Wuu pēdējā postā teiktajam.

    Ja nevertell domā par draiveru problēmām linux videi, tad vispār neredzu kur ir problēma, uz linux tāpat nav nekas darāms tāds, kam vajadzētu kautko vairāk par paša lētākā plaukta karti. Un tur jau vairs nav nekādas nozīmes, vai lēta nvidia, vai lēta ati vai vispār Intel integrētais risinājums.

    Nvdpau ? OpenCL/Cuda iekš bektreka ? Unigine ? Wine ? Kā ta nevajag. VAJAG

    Iekš xorg’a dx10/11 api ar *tulīt* būs .

    Šªn nexuiz tā pat ar 8800gt uz max, es runāju par GALĪGI MAKSIMÄ€LO konfigurāciju nepaspēlēsi uz tā paša 1280×1024.

    ATI kartes pat nejēdz iekš linux’a kārtīgi renderēt vairākus displejus, kur nu vēl atkodēt video. Šªn par windouzi ar man ir ne pārāk labas atmiņas par ā tē ī, vai kā tagad jāsaka, ā em dē. Akmandievs.

    #248796
    shb-
    Participant

    Dzirdot šīs atziņas par ATI tā vien prasās kā nākamo iegādāt ATI karti. Kkā vienmēr sanācis ownēt PC ar nvidia. Zinkā, nedēļu lietojot (no drauga paņemot) nesaprast. Man tāds raksturs, uz savas ādas nepamēģināšu, neticēšu. Nu labi, varbūt ne neticēšu, bet plecus paraustīšu gan.

    Žēl, ka kāds nopietns jomas profesionālis nav uzrakstījis NV vs ATI draiveru salīdzinājumu uz dažādām OSēm. Parasti sanāk tikai dzirdēt tautas atziņas forumos, bet kā zināms, tauta mēdz kļūdīties.

    #248797
    nevertell
    Participant

    Kā ta nav, veikstpēju salīdzināt var, man šķiet katrā apsaktā, kur apskata kādu produktu ar jaunu arhitektūru, tiek apskatītas jaunās fīčas un salīdzināts produkts ar konkurentu piedāvājumu, bet grūti ir salīdzināt piemēram VISAS AMD vs VISAS NVIDIA. Nav reāli. Es gan palieku uzticīgs en vidijai, visticamāk tapēc, ka dumš esmu.

    #248798
    root
    Participant

    Dauņuks Wuškins atkal izceļas.

    “Paskat, es lietoju ATI, paskat, mans mikroskopiskais loceklis nupat kļuva par pāris mikroniem garāks, paskat, paskat!”

    #248799
    Evers
    Participant

    nevertell, runājot par spēlēm, man patīk, kā linux fani melo paši sev. 😀 Par citām lietām, kur grafiskajai kartei ir liela nozīme, vēl var saprast.

    Patiesībā jau nav liela jēga AMD ņemties taisīt draiverus priekš tā labi ja 1% lietotāju, no biznesa viedokļa tas vienkārši nav izdevīgi.

    #248800
    shb-
    Participant

    Nevienaa benchaa ko esmu skatiijis neesmu maniijis anomaalas fps atskjiriibas starp vienas cenu grupas karteem. Teiksim 460ai 40, bet 5850 15fps, un apaksaa koments – aciimredzams draiveru fail 😉 ;). Taa kaa neviens nebenco kartes uz linux, tad var apgalvot, ka vismaz windows kontekstaa perf gljuku nav. Bet gljukus kaa taadus protams neviens benchs nenoreportees. Kam taadam vajag papildus analiizi, kura noteikti buutu laikietilpiigaaka par benchoshanu.

    #248801
    TrakaisKursis
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Dauņuks Wuškins atkal izceļas.

    “Paskat, es lietoju ATI, paskat, mans mikroskopiskais loceklis nupat kļuva par pāris mikroniem garāks, paskat, paskat!”

    Daunis ir medicīniska diagnoze, kas norāda uz iedzimtu attīstības atpalicību. Esi mediķis, lai uzstādītu diagnozi? Iztiksim bez personiskiem uzbraucieniem, lūdzu.

    #248802
    root
    Participant

    Te tak nekas nav jāuzstāda. Viss ir acīmredzams.

    #248803
    TrakaisKursis
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Te tak nekas nav jāuzstāda. Viss ir acīmredzams.

    Cienīsim citus šīs diskusijas dalībniekus.Uz provokāciju nevajg atbildēt ar personiski tēmētu rupjību. Izsaku brīdinājumu.

    #248804
    nevertell
    Participant

    Nexuiz protams ir tikai tāds unikāls piemērs. Bēt vispār unidžina benčmārkam nepietiek ar manu 8800 gt.

    #248805
    root
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Izsaku brīdinājumu.


    [spoil][align=left]LOL

    [img]https://x0.lv/face.jpg[/img]

    Made my day…LOLOLOLOLOL [/spoil]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā