Iespējams dārgākais iphone 4

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Iespējams dārgākais iphone 4

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154355
    web33
    Participant

    Es ieraudzīju un ahu…..

    https://www.bildites.lv/viewer.php?file=pu6njolaj9o49xj6hshs.png”> src=”https://www.bildites.lv/images/pu6njolaj9o49xj6hshs_thumb.png” border=”0″ alt=”pu6njolaj9o49xj6hshs.png”>

    Sekojam līdzi un liekam likmes 😀 pa cik tad aizies

    Sekot izsolei

    #271935
    prusaks
    Participant

    Jā, puvušo ābolu fanāti. Man patīk apraksts: “Item condition: For parts or not working”.

    #271936
    Svens
    Participant

    Es sliecos domāt, ka izsole ir reāla, bet solītāji (tie divi, kas viens otru visu laiku pārsit) ākstās.

    #271937
    daGrevis
    Participant

    Vai tad var solīt un, ja tomēr vinnē, nemaksāt?

    #271938
    green1
    Participant
    #271939
    grisha
    Participant

    VAr nemaksaat, vieniigi tad ebajaa vairaak labaa neraadiities. Ja veel Paypal bija piesaistiits, tad ziepes var sanaakt shaa vai taa. Iipashi ja runa iet par taadaam summaam.

    Kaut kas jau diivaini, jo parasti saak soliit tikai peedeejaas minuutees, nevis nedeeljas pirms beigaam.

    Taa ka arii liekas ka kaads izklaideejas.

    #271940
    Svens
    Participant

    Nu re, un tos abos solītājus arī izmeta laukā – cena atgriezusies pie kaut kā reālāka.

    #271941
    msh
    Participant

    Izklausās ka tu jebaju nekad neesi lietojis, vai arī esi lietojis ļoti maz. Š ādu aprakstu ierīcēm, kuras nav 100% funkcionālas pieliek lai kāds glupāks pircējs vai veikls pimpausis pēc tam nesadomā piedzīt naudu atpakaļ, jo, lūk, ierīce nedarbojas kā jauna. Tādu cilvēku ir pietiekami daudz.

    #271942
    buipisLV
    Participant

    This listing (130540359649) has been removed, or this item is not available.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā