Iespējams, ka Eiropas Savienībā aizliegs Bitcoin

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iespējams, ka Eiropas Savienībā aizliegs Bitcoin

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161544
    samurajs
    Participant

    Ja līdz šim Eiropas Savienībā pret virtuālajām valūtām izturējās liberāli, tad pēc Parīzes terora aktiem viss var mainīties. Š odien Briselē tiek sasaukti visu ES dalībvalstu iekšlietu un tieslietu ministri, kā arī citi augsta ranga ierēdņi, lai apspriestu anonīmo maksāšanas sistēmu nākotni. Darba plānā ir jautājums “strengthen controls of non-banking payment methods such as electronic/anonymous payments and virtual currencies and transfers of gold, precious metals, by pre-paid cards”. Loģiski, jo Bitcoin un tam pielīdzinātās sistēmas mūsdienās ir populārākais veids, kā norēķināties par precēm, ko veikalā nenopirkt. Protams, šobrīd ES tēmeklī ir ieroči un sprāgstvielas.

    Bez Bitcoin u.c. virtuālajām valūtām pastāv arī citas anonīmās norēķinu formas. Tiks izskatītas arī tādas iespējas, kā mobilo operatoru priekšapmaksas kartes (dažās valstīs tālruņa kredītu var izmantot arī preču iegādei internetveikalos), veikalu dāvanu kartes un visu citu, ko var izmantot anonīmajiem norēķiniem. Papildus ministri izskatīs jautājumu par uzraudzības pastiprināšanu kultūras vērtību tirdzniecībai.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_s4reutersmedianet_1.jpg[/img]

    Reuters

    #321540
    Jaunzems
    Participant

    Teroristi uzvarējuši. Tikko kā mēs mainām kaut ko savā dzīvē dēļ bailēm, teroristi ir uzvarējuši.

    #321541
    Crow
    Participant

    Ir pietiekami arī citu iemeslu, lai Shitcoin beidzot aizliegtu. Sākot jau ar to, ka tā ir, bija un būs najobka.

    #321542
    SWC
    Participant

    Vo tas mobilo operatoru priekšapmaksas kartes toč vajadzētu aizliegt ar likumu, apnicis jau tas “Atzvani man, jo kredīts beidzies”

    #321543
    romajo
    Participant

    Nu jau Tu laid otrā grāvī, priekšapmaksai ir savi plusi, piem., ja ļoti maz runā pa telefonu, izdevīgāk ir priekšapmaksa, jo nopērkot piem. bite priekšapmaksa par 3€, vari to nesteidzīgi izmantot 2 mēnešu garumā, kā arī, ja esi iebraucis valstī uz neilgu laiku, bet tālrunis ir vajadzīgs (vēl jau viesabonēšana nav atcelta).

    #321544
    grisha
    Participant

    Tur gan runa iet par to ka iepeerkas ar priekshapmaksas karteem netaa. Es gan taadu fiichu neesmu sastapis.

    Bet zvaniishanai gan pats sen jau izmantoju priekshapmaksas karti, jo telefonu izmantoju ljoti reti. Tieshaam uz rokaam skaitiitas reizes gadaa. Man sen jau visu ir paarnjeemis internets. Taapeec neredzu vajadziibu no piesleeguma.

    Piedevaam, mans pakalpojuma sniedzeejs (3 UK) neatnjem iemaksaato krediitu peec noteikta laika, taa ka krediitam nav terminjsh. Piedevaam, par 15 maarcinjaam meenesii var dabuut neierebezhotus mobilos datus. Zinot UK neta cenas un aatrumu, nav slikts variants.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā